Strona główna > Bez kategorii > W eFeRji wojsko z deszczu pod rynnę. Zamiast taboreciarza żydomason

W eFeRji wojsko z deszczu pod rynnę. Zamiast taboreciarza żydomason

Źródło: http://3rm.info/30029-shilo-na-mylo-mason-sergey-shoygu-naznachen-ministrom-oborony-rossiyskoy-federacii-vmesto-serdyukova.html

Data publikacji: 6.11.2012

Tłum. RX

W trakcie spotkania roboczego z Siergiejem Szojgu, Władimir Putin poinformował o podjęciu decyzji zdymisjonowania (handlarza meblami- tłum.) Anatolija Sierdiukowa  z urzędu Ministra Obrony Narodowej i mianowaniu (żydomasona- tłum.) Siergieja Szojgu na ten urząd.

Władimir Putin: Szanowny Siergieju Kużugietowiczu, wie Pan o sytuacji jaka, niestety, powstała ostatnimi czasy wokół Ministerstwa Obrony. W celu stworzenia koniecznych warunków do obiektywnego zbadania wszystkich problemów, które powstały, podjąłem w związku z tym decyzję zdymisjonowania z zajmowanego urzędu Ministra Obrony Anatolija Sierdiukowa. Jednak w ostatnich latach sporo zrobiono dla rozwoju Sił Zbrojnych , dla rozwiązania problemów socjalnych służących wojskowych, mam na myśli zwiększenie uposażenia pieniężnego i rozwiązanie problemów mieszkaniowych jak i szeregu innych problemów, których wcześniej nie rozwiązywano latami. Mówię to dlatego, że przyszły szef tego bardzo ważnego, jednego z najważniejszych urzędów w kraju, powinien być człowiekiem, który zdoła kontynuować wszystkie pozytywne rzeczy, które zostały dokonane w ciągu ostatnich lat i powinien zapewnić realizację państwowych zamówień dla armii i realizację tych imponujących planów przezbrojenia armii i floty. W związku z tym uważam, że takim człowiekiem mógłby być Pan i proponuję Panu objęcie stanowiska Ministra Obrony Federacji Rosyjskiej.

Siergiej Szojgu: Dziękuję Panu Władimirze Władimirowiczu. Jest to propozycja nieoczekiwana ale postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy. W celu realizacji zadań postawionych przed Siłami Zbrojnymi rzeczywiście uczyniono wiele. Proponuję oprzeć się, przede wszystkim, na kolektywie wojskowym, na tych, którzy w nim wyrośli, wiele uczynili dla armii i oczywiście kontynuują dzisiaj pracę w Siłach Zbrojnych. Jeszcze raz dziękuję. Postaram się nie zawieść pańskiego zaufania.

Władimir Putin: Rzeczywiście w armii jest bardzo silny potencjał kadrowy, potencjał intelektualny i trzeba go wykorzystać w pełnym zakresie. Pan całkiem niedawno, jak wiadomo, przystąpił do pracy jako gubernator okręgu moskiewskiego i już stworzono tam przesłanki do rozwiązania problemów, które stoją przed okręgiem a tam niemało takich problemów, i ja to wiem, i finansowych i ekonomicznych i socjalnych. Stworzony został skuteczny zespół. Mam nadzieję, że przyszły szef, który będzie wybrany przez obywateli, co będzie miało miejsce wcześniej niż w ciągu roku, zdoła podołać zadaniom.

W najbliższym czasie określę człowieka, który będzie pełnić obowiązki gubernatora okręgu moskiewskiego. Życzę Panu sukcesów w nowej roli. Jest Pan doświadczonym człowiekiem, pełnym wiedzy, jest Pan człowiekiem wojskowym. To, że zwrócił Pan uwagę na konieczność wykorzystania właśnie potencjału intelektualnego i kadrowego samych Sił Zbrojnych jest absolutnie właściwe. Życzę Panu sukcesów.

Siergiej Szojgu: Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.