Strona główna > Bez kategorii > W eFeRji satanistyczna prawnuczka rabina znowu bluźni

W eFeRji satanistyczna prawnuczka rabina znowu bluźni

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id14156.html

Data publikacji: 14.09.2012

Tłum. RX

Satanistyczna żydówka Ksenia Sobczak została przedstawiona jako Bogurodzica na koszulkach wyprodukowanych na dzień czasopisma SNC. Żydówka Sobczak jest redaktorem naczelnym tego czasopisma od maja 2012, donosi gazeta „Izwiestia”. Projekt koszulek opracowała projektantka, niejaka Dobriakowa.

„Daliśmy zlecenie Kati Dobriakowej i to ona wymyśliła ten projekt”- powiedziała Sobczak dodając bezczelnie, że nie ponosi odpowiedzialności za wyobraźnię i fantazję projektantki.

W opinii zwierzchnika Synodalnego Wydziału ds. Współdziałania Cerkwi i Społeczeństwa, tolerancyjnego, liberalnego kryptożyda „ojca” Wsiewołoda (Czaplina), w pierwszej kolejności, przed wyciąganiem pochopnych wniosków, rzekomo należy zbadać dogłębnie wizerunek na koszulce. „Jeżeli, powiedzmy, człowiek przyjął określoną pozę albo utożsamił się z Panem Jezusem lub Bogurodzicą to można tylko wyrazić litość. Takie rzeczy już się zdarzały w historii, niektórzy ludzie przedstawiali siebie na obraz Chrystusa albo Bogurodzicy ale czynili to bez szyderstwa i bez deptania symboli, niektórzy tę granicę przekraczali. Tutaj smak, moim zdaniem, zawiódł”- powiedział dziennikarzom kryptożyd „ojciec” Czaplin. Przypomnijmy, że matka Kseni Sobczak, Ludmiła Narusowa, wcześniej wielokrotnie przypominała w wywiadach, że jej dziadek był rabinem. Pozostaje tylko domyślać się jak by zareagowali jej żydowscy krewni gdyby „pani” Sobczak wykorzystała do swoich celów, na przykład, menorę ze swoim wizerunkiem.

Żydówka Ksenia Sobczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.