Strona główna > NWO > Apokalipsa > W CERN została złożona satanistyczna ofiara ludzka

W CERN została złożona satanistyczna ofiara ludzka

” „Satanistyczna ofiara z człowieka” przeraża naukowców pracujących w największym w świecie alceleratorze cząstek CERN „.

a100

To, mrożące krew w żyłach, tajemnicze video ukazuje grupę „naukowców” w CERN Large Hadron Collider (Wielki Zderzacz Hadronów) demonstrujących przerażający obrzęd „satanistycznego złożenia w ofierze człowieka”.

Materiał filmowy ukazuje grupę mężczyzn okrytych opończami, zbierającymi się na dziedzińcu wokół statui na terenie obiektu w Genewie (Szwajcaria). Ten obiekt jest siedzibą największego w świecie i najpotężniejszego akceleratora cząstek znanego jako Wielki Zderzacz Hadronów. Jego celem jest umożliwienie fizykom przetestowanie przewidywań różnych teorii z dziedziny fizyki cząstek.

Na nagraniu video widać co najmniej osiem postaci stojących w cieniu zanim jeden mężczyzna rusza w środek grupy. Chwilę później kobieta ubrana w białą suknię wchodzi i klęka na kamiennej podłodze. Kobieta wydaje się leżeć na ziemi kiedy podchodzi do niej mężczyzna odziany w opończę z rękoma wzniesionymi ponad głową”.

https://www.youtube.com/watch?v=-pqC5OyrB7U

Za: http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/satanic-human-sacrifice-video-spooks-scientists-working-worlds-biggest-particle-accelerator-cern/#.V7aPjdSLRkg

Data publikacji: 18.08.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *