Strona główna > Rosja > W Cerkwi Prawosławnej Chrystus będzie Allachem i odwrotnie !!!

W Cerkwi Prawosławnej Chrystus będzie Allachem i odwrotnie !!!


To jest już więcej niż szok !!! „W Cerkwi Prawosławnej będziecie spotykać Allacha ale nazywać będziecie go Chrystus”.

Dnia 26 lipca na falach prawosławnej telewizji „Spas” na pytania telewidzów odpowiadał protojerej Konstantin Kobieliew, duchowny cerkwi świętego Mikołaja w Biriuliowie.
Na pytanie muzułmanki, zdecydowanej przyjąć prawosławie, protojerej Konstantin odpowiedział jak następuje: „My w stosunku do islamu odnosimy się z wielkim szacunkiem dlatego, że ludzie pokazują, że są wierzący co jest najważniejsze. Oni chwalą Boga po swojemu. Po rosyjsku „Bóg” a po arabsku „Allach”. Zasadniczo to nie ma tutaj różnicy…Przyjdziecie do prawosławnej cerkwi i będziecie modlić się do tego samego Allacha do którego modliliście się wcześniej tylko będziecie go nazywać Chrystus”.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: http://3rm.info/main/72098-eto-prosto-shok-v-pravoslavnoy-cerkvi-vy-budete-obschatsya-s-tem-zhe-allahom-no-budete-nazyvat-ego-hristos-video.html

Data publikacji: 2.08.2018

Szrapnel


9 thoughts on “W Cerkwi Prawosławnej Chrystus będzie Allachem i odwrotnie !!!

 1. Co za obraza !! A co to za różnica czy nazwiemy jezusa allahem , allaha jezusem , można na nich mówić równie dobrze zupa pomidorowa jeden hu…..! ogarnijcie się ludzie

  1. Dokładnie! Co za różnica jak nazwiemy boga w którego wierzymy. Może to być Chrystus, dla innych Allach, albo ojciec Rydzyk, czy Kaczyński albo Macierewicz czy Misiewicz, jak kto woli. Bóg dał nam wolność i sami sobie wybieramy imię na to w co wierzymy.

   1. Bóg dał nam wolność abyśmy sami wybierali w co i w kogo wierzymy.
    A nie byśmy wybierali imię tego, w co wierzymy.
    To nie Ty wybierasz imię boga, w którego wierzysz.
    Tak jak nie Twoi znajomi wybierają imię, jakim będą do Ciebie się zwracać.

 2. Sataniści coraz to zuchwalej atakują cały świat na ile jeszcze starczy panu Bogu cierpliwości żeby to wszystko zniszczyć,myślę że bardzo szybko to się stanie

 3. @Gradient.
  Jeżeli używasz złego imienia, jaką masz pewność, że zwracasz się do właściwego boga? Spróbuję ci to zobrazować. W pokoju jest 5 osób, 4 z nich chcą twojej śmierci a jedna chce ci pomóc. Wszyscy mówią, że chcą ci pomóc i nie potrafisz odróżnić kto kłamie. Wszyscy mają to samo imię. Po to mamy imiona żeby móc odróżnić do kogo się zwracamy.

  Allah to nie Jezus, nawet jak jakiś ksiądz to powtórzy 100 razy a 7 mld ludzi to powtórzy. Każdy średnio rozgarnięty człowiek po poczytaniu Koranu i Biblii dojdzie do wniosku, że to dwie kompletnie różne wiadomości. Pozdro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *