Strona główna > Bez kategorii > W „bulu i nadzieji” idę z Janem na Marsz Niepodległości. Zenon Jaszczuk

W „bulu i nadzieji” idę z Janem na Marsz Niepodległości. Zenon Jaszczuk

Źródło: http://polacy.eu.org

Przyczepiło się g…… do okrętu i krzyczy, że płyniemy

Jan mi mówi Zenon idziemy na Marsz Niepodległości. Chyba Jan zwariowałeś? Zenon, a jak wdepniesz w ………. to wyrzucasz buty i idziesz nowe kupić? No nie,wycieram. Trochę pośmierdzi i wywietrzeje.

Zastanawiam się czy Jan nie ma racji. Ma, ma, ma. I jak tutaj z takim pogadać?

Więc zacząłem kombinować. Mam nadzieję, że punkt zbiorczy na wymarsz jest ustalony przez Polaków. Zakładam, że po obciachu z poprzedniego roku, okupanci szukają wyjścia. „Niemieckie” i „polskie” bojówki nie pomogły w zniszczeniu idei pochodu. Wręcz przeciwnie, hołota ośmieszyła się na wszystkich frontach. Od zamówienia „hitlerowców” po akcję bicia Polaków za Polską flagę przez pseudo Polskich policjantów, po dochodzenie sądowe w sprawie. Jednym słowem jaja na całej linii. Oczywiście jaja nie Wielkanocne tylko zarządzające zbuki dały d….. na wszystkich frontach.

A więc zebrał się komitet KC PZPR,UB,NKWD,NSDAP i innych przyjaznych Polsce organizacji i postanowił zawłaszczyć nasz Marsz, Wyzwolenie Polski.

Okupanci będą organizować Marsz Niepodległości Polski i Polaków. No cóż, widocznie nic innego im nie przychodzi do zakutych łbów u sowieta.

To wszystko proszę państwa ma sens. Bo oto znów spotkają się oficjalnie, nie oficjalnie nasi okupanci. Strzelam, nie będę udowadniał czy celnie. To wymaga czasu i pisałem o tych sprawach. Zapewne spotkają się „nasi-Polski 'przyjaciele z PZPR, KPZR , NSDAPe. To przecież oni wysmarowali nam rok 1939. Dla wyjaśnienia trochę sprawy, ci ludzie są do dzisiaj „wziętymi politykami” w Polsce i bardzo zaprzyjaźnionymi z Polską sąsiadami. Są tak zaprzyjaźnieni jak trzej muszkieterowie. Tylko oni mają inną zasadę, do ostatniej koszuli ukradzionej POLSCE i POLAKOM.

Jeśli ktoś mi nie wierzy, niech tylko otworzy oczy!!!! Moje wyjaśnianie jest zbyteczne!!!

Mam małą nadzieję, że POLACY też stawią się na NASZ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI, OKUPACYJNY MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI.

A tutaj czytam, że ten i tamten nie przyjdzie!!! I o to im chodzi, aby zawłaszczyć ostatni nasz bastion POLSKOŚCI. Ja mam nadzieję, że w „bulu” ale wytrwamy z tymi śmierdzielami. Panie i Panowie POLACY. Sam naczelny najemnik powiedział, że „bul” to tylko żyrandolowy. A wy chcecie potraktować go poważnie?!!

Może „bul” ze swoią „świtą ” j/w pójdzie do Radzymina na groby swoich braci? A my??? My mamy swoich braci Polaków przez w/w wymordowanych. My im składamy hołd a nie żyrandolom i okupantom. Jeśli ktoś tutaj jest durniem i to potwierdza, to na pewno nie POLACY, nie my!!!

Nikt normalny nie powie, że Polacy popierają słynne rody antypolskie. Bo oto widzę jak maszerują pajace Komorowskich, Stolzmanów, Michniktów, Lityńskich itd na czele jak w/w. Powinni jednak zaprosić chlebodawców : Putina, Merkel a nawet Obamę. To i tak jedna krew. A my jesteśmy tym bardziej jedną krwią we własnym kraju, w naszej Ojczyźnie. I te dupki o tym wiedzą, dlatego się przyklejają. Tylko ten cholerny zapach ich naznacza g……

No widzisz Zenon, że idziemy!!! A pewno Janie, że tak. Inaczej być nie może!!!

Pozdrawiam państwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.