Strona główna > Bez kategorii > W Ameryce ewangeliccy chrześcijanie są etykietowani jako “ekstremiści”.

W Ameryce ewangeliccy chrześcijanie są etykietowani jako “ekstremiści”.

Za: http://www.prisonplanet.pl/polityka/w_ameryce_ewangeliccy,p247822858

Data publikacji: 10.04.2013

je1

Czy ewangeliccy chrześcijanie szybko stają się jedną z najbardziej znienawidzonych mniejszości w Ameryce? Kiedyś takie twierdzenie byłoby nie do pomyślenia, ale dziś wiele rzeczy radykalnie się zmienia. W całych Stanach Zjednoczonych, ewangeliccy chrześcijanie są etykietowani jako„ekstremiści” a ewangeliczne organizacje chrześcijańskie są określane jako „grupy nienawiści”. W rzeczywistości, co opiszę szczegółowo w dalszej części tego artykułu, dokument szkoleniowy dla rezerwy armii amerykańskiej ostatnio wyraźnie określił ewangelickich chrześcijan jako „religijnych ekstremistów”.

To powinno dać wszystkim ewangelickim chrześcijanom wiele do myślenia, bo jak w kółko historia pokazuje, kiedy chcesz prześladować określoną grupę ludzi, pierwszym krokiem jest zawsze ich demonizacja. I to jest dokładnie to co się obecnie robi w odniesieniu do ewangelicznych chrześcijan. Wystarczy spojrzeć na to, jak ewangeliccy chrześcijanie są przedstawiani w telewizji i filmach. Wystarczy spojrzeć, jak wiele nienawiści jest wygłaszanej wobec chrześcijan w Internecie.Southern Poverty Law Center i ACLU, z których obie są uważane za jedne z najbardziej znanych organizacji broniących „praw obywatelskich” w Stanach Zjednoczonych, obsesyjnie atakują ewangelickich chrześcijan. Stało się modne by atakować chrześcijan, co jest bardzo przerażające. Po tym jak zakończą demonizować ewangelickich chrześcijan, co będzie kolejnym krokiem?

Prezentacja stosowania zasady równouprawnienia dla amerykańskiej rezerwy wojskowej zatytułowana „Ekstremizm i organizacje ekstremistyczne” zawiera „ewangelickich chrześcijan” jako przykład „religijnego ekstremizmu”. Na liście uwzględniono również Al-Kaidę, Hamas i Ku Klux Klan. Kopię całej prezentacji możesz znaleźć tutaj: LINK

Czy to pokazuje, jak ewangeliczni chrześcijanie będą traktowani w przyszłości? Czy ewangeliczni chrześcijanie będą traktowani jak członkowie Ku Klux Klanu lub członkowie Al-Kaidy?

je2

 

[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0u8QsmhEwxQ]

OGLĄDAJ DALEJ>>>

Prześladowanie chrześcijan wzrasta i wydaje się, że będzie jeszcze gorzej w nadchodzących latach.

Pamiętaj co stało się w nazistowskich Niemczech. Istniał bardzo długi program demonizacji grup znienawidzonych przez nazistów, zanim zaczęły się łapanki i wysyłanie do obozów.

W końcu, ci, którzy teraz demonizują ewangelicznych chrześcijan nie będą po prostu usatysfakcjonowani ich etykietowaniem. Ostatecznie chcą czegoś znacznie więcej, a to co obecnie obserwujemy to dopiero rozgrzewka.

Link do oryginalnego artykułu: LINK

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.