Strona główna > NWO > Apokalipsa > Vive la république ! czyli koniec Francji

Vive la république ! czyli koniec Francji

Oglądając to video jesteśmy uderzeni przez podobieństwo Paryża do jednej z lepszych dzielnic Tangeru w Maroku. Ta dechrystianizacja Europy jest celem Izraela, judeomasonerii, Franciszka (1) i (2), Putina i rabinów (1) i (2).

Opis do powyższego video:

Opublikowano 15 lipca 2017 roku

„Właśnie wyszedłem z mieszkania, rozpocząłem filmowanie przez 15 minut nie przerywając. Dla tych, którzy są zakłopotani co to za miejsce jest sfilmowane wyjaśniam, że jest to Francja zmieniająca się już na zawsze na skutek masowego napływu imigrantów. Ludzie zarejestrowani na tym video nie mówią po francusku, kobiety nie noszą uczesań na sposób francuski i mają twarze zakryte chustami. Kiedy jechałem samochodem z lotniska to widziałem w strefie syryjskiej ludzi karmionych z ochotniczych ciężarówek pomocowych i takich, którzy podchodzili do przejeżdżających samochodów z tablicami noszącymi arabskie napisy. Afisze na murach i manifestanci wznosili hasła witające uchodźców. Wiele ztego co oglądacie nie jest legalną i prawidłową imigracją i asymilacją. Francja nie będzie już Francją przez bardzo długi okres czasu”.

Rabin satanistycznej sekty żydowskiej Chabad Lubavitch, David Touitou, wszystko  wyjaśnia…

Na podstawie  blog katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową): http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2017/07/vive-la-republique.html

Data publikacji: 15.07.2017

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.