Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Victor Rothschild był „sowieckim” agentem. Dr Henry Makow

Victor Rothschild był „sowieckim” agentem. Dr Henry Makow

Artykuł napisany przez zacnego Dr Henrego Makowa dowodzi, że kontrolowany przez rodzinę Rothschildów światowy kartel centralnej bankowości stoi za tyranią komunizmu, wojnami i dążeniami do światowego rządu. Kiedy nowy porządek świata ujawnia swoją paskudną twarz: cenzurę , dysforię płciową, migrację – ten artykuł pokazuje, kto za tym stoi. Większość polityków i mediów  kupują ludzie, którzy tworzą pieniądze z niczego.

(Victor Rothschild, 1910-1980, słynny „Piąty człowiek” z Cambridge Five Spy Ring)

Dr Henry Makow :

W 1942 r. Mark Oliphant, czołowy brytyjski fizyk, był zszokowany, gdy przybyły do niego posłaniec i wygłosił część z jego nowej technologii radarowej, wraz z ostrzeżeniem od inspektora bezpieczeństwa MI-5, Victora Rothschilda, by „zwiększył troskę o swoje bezpieczeństwo”.

Kilka dni wcześniej Rothschild odwiedził laboratorium Oliphanta w Birmingham University, przepytał go o jego badania i schował do kieszeni magnetron o średnicy trzech cali. Baron Rothschild był sowieckim agentem! Przed odesłaniem magnetronu, przesłał szczegółowe rysunki do Moskwy, co później potwierdził jego opiekun KGB.

Oliphant opowiedział tę historię w 1994 roku Rolandowi Perry’emu, australijskiemu autorowi książki  The Fifth Man.

W latach 1935-1963 Związek Radziecki znał wszystkie brytyjskie tajemnice wojskowe i naukowe dzięki „The Cambridge Five”, pierścieniowi szpiegowskiemu działającemu w M1-5 (brytyjska Służba Bezpieczeństwa odpowiedzialna za ochronę kraju przed penetracją obcych służb wywiadowczych), MI-6 (wywiad wojskowy Sekcja 6) i Foreign Office(biuro spraw zagranicznych). Zachodnie agencje wywiadowcze stały się nieskuteczne, a tajemnice aliantów, w tym projekt bomby atomowej, zostały skradzione.

Zdrajcami byli Kim Philby, Donald Maclean, Guy Burgess i Anthony Blunt. Panowała jednak niechęć do przyznania, że ​​”Piątym Człowiekiem” był Nathaniel Meyer Victor Rothschild (1910-1990), Trzeci Baron Rothschilów, brytyjski szef najbogatszej dynastii bankowej na świecie, która kontroluje Centralny Bank Anglii.

W 1993 r. po rozwiązaniu Związku Radzieckiego sześciu emerytowanych pułkowników KGB w Moskwie potwierdzili tożsamość Rothschilda, Rolandowi Perry. Pułkownik Yuri Modin, handlarz szpiegów, wyznał tą informacje.

Perry pisze: „Według Modina, Rothschild był kluczem do penetracji brytyjskiego wywiadu przez większość pierścienia Cambridge.” Miał wiele kontaktów – zauważył Modin – był w stanie przedstawić Burgessowi, Bluntowi i innym ważne postacie w wywiadach, takich jak Stewart Menzies, Dick White i Robert Vansittart w Foreign Office (biurze spraw zagranicznych), którzy kontrolowali Mi-6. ” (str.89)

Zrozumiała jest niechęć do wyjawienia działania spiskowego Rotschilda, w końcu jest częścią rodu, który bez wątpienia  jest największym akcjonariuszem światowego systemu bankowego. Kariera Victora Rothschilda jako sowieckiego agenta potwierdza, że ​​londyńscy bankierzy planują przełożyć swój monopol na kredyt, na monopol na wszystko, używając rządu jako instrumentu,  a ostatecznie doprowadzić do  dyktatury „rządu światowego”, podobnego do komunizmu.

Wierzę w twierdzenia, że Rotschldowie byli za Rewolucją Bolszewicką i użyli Zimnej Wojny, a ostatnio 9-11, i fałszywej „Wojny z terrorem”, by posunąć naprzód swoją światową hegemonię.

Co jest bardzo prawdopodobne? Jeden z najbogatszych ludzi na świecie, Victor Rothschild, wyznawał komunistyczne ideały, aby jego bajeczne bogactwo i pozycja mogły zostać zgromadzone?  Albo, że komunizm faktycznie był oszustwem, mającym na celu pozbycie się naszego bogactwa i wolności w imię „równości” i „braterstwa”?

Według książki ” The Fifth Man”, Victor Rothschild miał iloraz inteligencji równy 184. Był utalentowanym pianistą jazzowym z intuicyjnym zrozumieniem wielu dyscyplin naukowych. Uważał bankowość za ponury romans i preferował ekscytujący przykład swojego pradziadka Lionela Rothschilda (1808-1879), którego Benjamin Disraeli uwiecznił jako „Sidonia” w powieści Coningsby (1844).

„Żaden minister państwa nie miał takiej łączności z tajnymi agentami i szpiegami politycznymi jak Sidonia, utrzymywał stosunki ze wszystkimi sprytnymi wyrzutkami świata, katalog jego znajomych zawierał: Greków, Ormian, Maurów, tajnych Żydów, Tatarów, Cyganów, Polaków i Karbonariuszy, to rzuca ciekawy wgląd w te podziemne agencje, o których świat w ogóle tak mało wie, ale które wywierają tak wielki wpływ na wydarzenia publiczne. Warto tu wspomnieć, że jego wielką rozrywką była tajna historia świata.” ( Coningsby, s. 218-219)

Rothschild studiował zoologię w Cambridge, gdzie Anthony Blunt zwerbował go do KGB około 1936 roku. Rothschild dołączył później do MI-5 i był odpowiedzialny za kontrofensywę. Poinstruował wojsko, jak rozpoznawać i rozbrajać bomby. Rothschild był osobistym przyjacielem Winstona Churchilla. Perry pisze:

„Rothschild wykorzystał swoje bogactwo i pozycję, by zaprosić premiera na prywatne spotkania, pozwoliło mu to uzyskać dostęp do wszystkich kluczowych informacji wywiadowczych, każdego ważnego rozwoju broni , planów dowodzenia i wielu innych istotnych informacji. Ta wiedza sprawiła, że Rotszyld był potajemnie potężną postacią w latach wojny … Rezultatem tego było to, że Stalin znał tak dużo jak Churchill,  istotnych informacji, często przed powiadomieniem brytyjskiego naczelnego dowództwa „.

(Tylko w chorym świecie idealizuje się zdrajców, ten serial  jest tego dowodem)

Rotszyld pomógł zneutralizować wrogów Związku Radzieckiego, którzy przybyli do Brytyjczyków po wsparcie. Przykładowo, był zaangażowany w zatuszowanie zamachu na polskiego przywódcę wojennego i brytyjskiego sojusznika Władysława Sikorskiego, którego samolot został wysadzony w powietrze w lipcu 1944 r. Sikorski stał się uciążliwy dla Stalina po tym, jak odkrył, że KGB zmasakrowało 16 000 polskich oficerów w Lesie Katyńskim w 1940 roku.

W 1944 roku Blunt, Burgess i Philby przebywali z Victorem w rezydencji Rothschildów w Paryżu. Rothschild krótko dowodził tam wywiadem aliantów w Paryżu i przesłuchiwał wielu więźniów.  Po wojnie Rothschild przebywał w USA, nadzorując próby poznania tajemnicy bomby atomowej. Częściowo z powodu Cambridge Five, Perry mówi: „Rosjanie wiedzieli o każdej poważnej operacji wywiadowczej prowadzonej przeciwko nim w latach 1945 do 1963”.

PODSUMOWANIE

Victor Rothschild miał wiele zadań, które służyły ukryciu jego prawdziwej roli, co, jak podejrzewam, było udziałem członka Wielkiej Rady Iluminatów. Nie był skromnym agentem. Prawdopodobnie wydawał rozkazy ludziom takim jak Winston Churchill, Franklin Delano Roosevelt i Stalin.

Doprowadził min. do tego, że ZSRR poparło ustanowienie państwa Izrael. „Znał właściwe kanały informacyjne, by dotrzeć do decydentów w Moskwie” – powiedział pułkownik KGB w rozmowie z Perry. „Rothschild i Churchill byli nierozłączni podczas II Wojny Światowej, bankierzy kupili usługi Churchilla za 50 000 funtów na lobbowanie  totalnej wojny z Niemcami, Churchill miał konto bankowe na nazwisko „Pułkownik Arden”, aby przyjąć te tajne datki.

Fakt, że Rothschild był chroniony aż do swojej śmierci sugeruje, że jest to spisek klasy rządzącej. Podczas gdy Victor Rothschild udawał „socjalistyczne ideały”, było to tylko podstępem do uwięzienia błędnych ideałów. Bankier był świadomym zdrajcą. Zdrada jest szablonem współczesnej polityki. Centralny kartel bankowy buduje swoją dyktaturę „światowego zarządzania”, a każdy, kto chce odnieść sukces, musi być lojalny wobec nowego chorego paradygmatu i zdrajcy prawdziwego starego.

Nasi polityczni i kulturowi „przywódcy” atakują nasze narodowe, religijne, rasowe i rodzinne fundamenty za pomocą wojny, homoseksualizmu, pornografii, feminizmu, migracji i „różnorodności”.

Nicholas Murray Butler z Towarzystwa Fabiana twierdził w 1937 roku: „Komunizm jest instrumentem, za pomocą którego świat finansów może obalić rządy krajowe, a następnie wznieść światowy rząd, światową policję i światowy pieniądz”.

Protokoły Mędrców Syjonu potwierdzają to również: „Pojawiamy się na scenie jako domniemani zbawiciele robotników z tego ucisku,  proponujemy mu wstąpienie w szeregi naszych sił bojowych … przez niedostatek, zazdrość i nienawiść, które ona wzbudza, poruszymy tłumy, a ich ręce zniszczą wszystkich, którzy przeszkadzają nam na naszej  drodze”.

Jedyny powód, dla którego Victor Rothschild przekazał brytyjskie tajemnice nuklearne II wojny światowej ZSRR zamiast Izraelowi, był tylko jeden: Izrael jeszcze nie istniał! Związek Radziecki był pierwszym stanem pośrednim Rotszyldów, ale wraz z ustanowieniem swojego PRAWDZIWEGO państwa – Izraela – w 1948 r. Sowieci stali się zbędni. Tak więc mieliśmy zimną wojnę, która dała syjonistom pretekst do budowania i bronienia Izraela jako naszego „sojusznika”.

Potem, w połowie lat 80., Rotszyldowie byli gotowi, by Ameryka zmieniła swoich wrogów. W 1985 r. Gorbaczow doszedł do władzy, sygnalizując koniec zimnej wojny, a w 1986 r. Reagan zbombardował Libię w oparciu o podstęp Mosadu, oznaczając początek „wojny z terrorem”. Przecież gojowie nie mogli ginąć w walce z muzułmanami o Izrael w czasie wojen na Bliskim Wschodzie, gdyby przerażający komunizm wciąż stanowił zagrożenie.

Źródło: https://www.henrymakow.com/2018/12/Was-Victor-Rothschild-a-Soviet-Agent.html

Tłumaczenie: Sobrius

Źródło polskie: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/01/13/victor-rothschild-byl-sowieckim-agentem-dr-henry-makow/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.