Strona główna > Świat > VeteransToday wydaje pierwsze ostrzeżenie (powód hackerskiego ataku)

VeteransToday wydaje pierwsze ostrzeżenie (powód hackerskiego ataku)


Nawet my jesteśmy na pokładzie

a

Od redaktora: Po opublikowaniu tego VeteransToday  stała się ofiarą masowego ataku ze strony US Army Signals / Hacker Corps w Ft. Huchuca.

Portal zniknął tylko po 2 odsłonach. Dzieje się tu coś bardzo tajemniczego. Informacje na tym portalu pochodzą prosto od agencji wywiadowczej, bliskiego sojusznika USA, który jest bardzo zaniepokojony tym co wykrył – zaangażowaniem Ameryki w coś bardzo brudnego i niebezpiecznego.

To jest to, co mamy powody, by sądzić: istnieje zorganizowany spisek terrorystyczny w imieniu firm finansowych by szerzyć ebolę w całych USA. Uważamy, że linie lotnicze i szpitale są jego częścią, że udział w nim biorą Bezpieczeństwo Narodowe i TSA.

Patrzę na to jako coś podobnego do „majtkowego zamachowca” w Detroit, w Boże Narodzenie kilka lat temu, kiedy brudny, mamroczący i bez grosza (syn milionera, współpracownika CIA) Nigeryjczyk, przyleciał z Jemenu do Ghany do Nigerii do Amsterdamu do Detroit bez biletu, paszportu ani wizy, bagażu, a nawet niedawnej kąpieli.

Leciał pierwszą klasą.

W jakimś momencie jego wojażu, funkcjonariusze bezpieczeństwa lotniska dali mu bombę, według nas na amsterdamskim Lotnisku Schiphol.

https://www.youtube.com/watch?v=hOI4ReOiK4E

Dzisiaj ma miejsce to samo. Dzięki prywatnej korespondencji mamy informację od znanej i czasem szkalowanej zagranicznej agencji wywiadu, że celownik ustawiono na Ameryce.

Zamiast użycia przerobionego na broń szczepu eboli, ludzie są celowo zarażani ebolą. Jeśli chodzi o to kim oni są i dlaczego na to pozwalają, może być wiele powodów. nie obchodzi mnie czy są dżihadystami, Boko Harum, o kontrolowanych umysłach czy cokolwiek, ta sprawa i jej podobne były wygodnym pretekstem blokowania dochodzeń i postępowań.

Nie mamy pewności czy mają w tym udział zyski związane ze szczepieniami, ale wiemy, że dotyczy nadchodzących w Ameryce wyborów, fluktuacji cen ropy i manipulacji na amerykańskim rynku giełdowym.

W ostatnich 10 latach stracono miliardy, ale ważniejsze jest to, by zarobić setki miliardów na tym co teraz jest „wypompuj i porzuć” w rękach „wielkiego kartelu”, o którym tak często mówi James Preston.

Dzisiaj tureckie czołgi ostrzelały stanowiska kurdyjskie chronione przez amerykańskie wsparcie powietrzne w Syrii. Turcy teraz otwarcie walczą po stronie ISIS. Wcześniej Turcy zaatakowali stanowiska kurdyjskie wewnątrz Turcji i Syrii wyprodukowanymi w Ameryce F-16, jednocześnie pozbawiając nas możliwości wykorzystania własnych baz NATO w Turcji.

Czas straszenia ebolą zbiega się z tymi działaniami i tymi stojącymi za ISIS, grupą medialną Murdoch / Fox, braćmi Koch, kluczowymi liderami amerykańskiej prawicy, McCainem, Grahamem razem z grupami Bronfmana i Giulianiego, wspieranymi przez królewskie rodziny Kataru i Arabii Saudyjskiej, jak i mafiozów z Likudu w Izraelu.

Potrzeba tylko szerokiej kontroli nad podróżami międzynarodowymi, mediami i możliwością przewożenia skażonego personelu do Ameryki, wykorzystując linie lotnicze, jak również metody handlu ludźmi, bardzo dobrze znane szefom kasyn w Las Vegas i Macao, i tym sposobem rozprzestrzenia się ebola.

Według nas zarażonych ebolą jest teraz aż 5.000 Amerykanów.

Prosimy personel bezpieczeństwa o rejestrowanie numerów na ogonie, mimo że CIA nie zawsze je wykorzystuje, prywatnych samolotów używanych do transportu „chorych” do Ameryki i Europy.

Otrzymaliśmy potwierdzenia że to robią. Nie mamy potwierdzeń co do wszystkich, ale wiemy, że Ameryka jest na celowniku, i że celem tego jest wymordowanie tak wielu Amerykanów jak tylko możliwe, żeby osłabić więzi społeczne i zniszczyć wszelkie zaufanie amerykańskiego narodu do rządu.

Prześledziliśmy stojące za tym operacje finansowe do Szwajcarii, USB jako kierującego funduszami operacyjnymi, i pewnych kontraktorów CIA jako „głównych sprawców”.

Jest to całkowite przesunięcie od politycznej „prawicy”, i prześledziliśmy bezpośrednie zaangażowanie do członków grupy Murdoch / Fox.

Straszenie ebolą, które, obawiamy się, stanie się czymś dużo bardziej złowrogim niż tylko „strachem”, idzie również w parze ze straszeniem terroryzmem nuklearnym i jest dokonywane przez konsorcjum Murdoch / Cheney w imieniu grupy operacyjnej al.-kaidy byłych oficerów wywiadu CIA, Mosadu i Saudyjczyków.

Osobiście zaleciłbym zamknięcie amerykańskich granic, zatrzymanie podróży do Afryki, wykonywanie badań medycznych na wszystkich lotniskach. Poprzez „zamykanie granic” mam na myśli regułę „strzelać by zabić” na granicy meksykańskiej opartą na charakterze zagrożenia.

Następnie przyjrzelibyśmy się tym zaangażowanym, manipulacjom w ropie i paliwie, grom na rynku walut i skończeniu z kłamstwami o ISIS.

Nadszedł czas żebyśmy zaczęli jednych wsadzać do więzienia, innych zabijać i egzekwować niektóre z pozostałych jeszcze prawdziwych praw.

VT Issues First Ebola Warning (Subject to National Security Hack!)

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2014/10/15/vt-issues-first-ebola-warning/

Gordon Duff – 15.10.2014, tłum. Ola Gordon.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *