Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > „Vaxxed” – Zakazany film o powiązaniu szczepionek z autyzmem [wideo]

„Vaxxed” – Zakazany film o powiązaniu szczepionek z autyzmem [wideo]

Film „Vaxxed” opisuje związek pomiędzy szczepionką MMR, a chorobą autystyczną u dzieci. Film dokumentalny został wycofany z festiwalu Tribeca pod wpływem nacisków ze strony koncernów farmaceutycznych oraz agencji rządowej CDC (Centers for Disease Control and Prevention).

4221396001_4819144462001_4819123419001-vs

Poniżej wybrane fragmenty z filmu:

 „Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób, chciał upublicznić fakt, że CDC sfałszowało wyniki badań szczepionki na odrę, świnkę i różyczkę, wiedzieli że szczepionka może powodować autyzm. Mój starszy syn Ian chodził i biegał, a po szczepieniu nie był już w stanie tego robić….

….więc skontaktowałam się z przychodnią i powiedziałam, że wydaje mi się że dziecko ma negatywną reakcję na szczepionkę… i zaczęło się uderzanie głową, uderzał się w głowę wszystkim co miał pod ręką…”

Andrew Wakefield Gastroenteorolog:

„Pierwszą rzeczą którą zrobił Thompson było stworzenie wykresu, wykres wskazuje na to, że nie ma związku między szczepionką a wystąpieniem autyzmu…. aż do 15 miesiąca życia, wtedy wykresy się rozdzielają coraz bardziej, naukowcy analizowali dane na wiele sposobów, aby zniwelować ten efekt.

 Relatywna szansa bycia zdiagnozowanym z autyzmem była bardzo wysoka. W CDC mieli cały czas wiedzę o tym, że istnieje ryzyko wystąpienia autyzmu. W opinii CDC najlepszym rozwiązaniem jest kontynuacja programu szczepień bez zmian.”

Republikanin Dan Burton:

„To wy organizujecie pracę służby zdrowia w tym kraju, wy macie obowiązek upewnienia się, że badania są kompleksowe i gruntowne, tak abyśmy znali wszystkie fakty “ 

Doktor Jim Sears – Pediatra:

„to o czym mówiłem pacjentom od 10 lat bazowało na kłamstwie i tuszowaniu wyników“

Republikanin Bill Posey:

„rodzice powinni móc ufać agencjom federalnym, i powinni usłyszeć prawdę“

W 1978 roku autyzm był diagnozowany u jednego na 15 000 dzieci.

Dr. Stephanie Senneth starszy badacz naukowy MIT:

„Jeśli przyjmiemy, że sprawa będzie się rozwijała w tym samym tempie, możemy oszacować, że do roku 2032 80 procent chłopców rodzących się na świecie będzie w jakimś stopniu dotkniętych autyzmem, 50 % dzieci w tym 80% chłopców“

To znaczna liczba dzieci, które są diagnozowane jako dotknięte autyzmem każdego dnia

1 082 353 przypadki wykrycia autyzmu w 2014 roku !!!

Jeśli nie zaczniemy przeciwdziałać dojdzie do wielkiej katastrofy.

Zobacz także:

Przygotował: Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *