Strona główna > NWO > Vaticanum II świętuje żydowskie Tikkun Olam – republikacja

Vaticanum II świętuje żydowskie Tikkun Olam – republikacja

ROCZNICA II SOBORU WATYKAŃSKIEGO ŚWIĘTOWANA PRZEZ BISKUPA I MIEJSCOWYCH RABINÓW !!!

aa

Rabini Steven Graber z synagogi Temple Hillel w North Woodmere, Jay Rosenbaum z synagogi Temple Israel w Lawrence i Shalom Stern z synagogi Temple Beth El w Cedarhurst znajdowali się pośród 120 rabinów, 7 katolickich kardynałów, 25 biskupów i 50 kapłanów, którzy wszyscy upamiętnili 50 rocznicę II Soboru Watykańskiego, który to sobór zmienił 2000 lat katolicko-żydowskich stosunków i rozpoczął konstruktywny dialog pomiędzy dwoma wyznaniami, zgodnie z opiniami religijnych przywódców.

a02

Biskup William Murphy z diecezji Rockville Centre także był tam obecny. Przeprowadzona w dniach 4-7 maja, w Centrum Religijnym Drogi Neokatechumenalnej na teenie Galilei w Izraelu, czterodniowa konferencja gościła 400 uczestników, włącznie z osobami świeckimi. Miał miejsce także koncert zatytułowany „Cierpienie niewiniątek”, który został skomponowany przez Kiko Arguelo i wykonany przez „The Way”, rozważano historię stosunków katolicko-żydowskich i zajęto się problemem obecnej fali antysemityzmu w Europie i prześladowaniami chrześcijan w niektórych krajach Afryki i Bliskiego Wschodu.

W końcowym przemówieniu rabin Rosenbaum powiedział: „Podczas gdy my, zebrani tutaj, reprezentujemy różne wyznania, to dzielimy ten sam los a więc módlmy się żeby Bóg wzmocnił nas i natchnął nas byśmy szli do przodu wykonując święte dzieło Tikkun Olam, naprawiając świat dla całej ludzkości

Za: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/08/vatican-ii-celebrates-tikkun-olam.html

Data publikacji: 18.08.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.