Strona główna > Polska > V Hajnowski Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych

V Hajnowski Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy na: V Hajnowski Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Niedziela 23 lutego godz. 13.00

      Jak co roku, ulicami Hajnówki przejdzie marsz gromadzący polskich patriotów, dla których ważne jest zachowanie pamięci o naszych Bohaterach-Żołnierzach Wyklętych-Niezłomnych.
Jak co roku będziemy składać hołd wojownikom, którzy nie odłożyli broni po zakończeniu wojny. Walczyli nadal, słusznie uznając nasz kraj za zagrożony. Chcemy, aby marsz był jak najbardziej godny naszych bohaterów.
Szanowni Państwo po marszu ok. godziny 13.00 serdecznie zapraszamy na koncert Norberta „Smoły” Smolińskiego polskiego muzyka, kompozytora, wokalisty i autora tekstów, założyciela i lidera zespołu Contra Mundum. Koncert – żywa lekcja historii odbędzie się w Hajnowskim Domu Kultury.
21.02.2020

8 thoughts on “V Hajnowski Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych

  1. Nie trzeba być wcale skomunizowanym, żeby nie lubić partyzantów, którzy palą wsie i mordują wieśniaków. Nikt nie lubi terrorystów.

    1. To Ty się nie dajesz lubić i powinnaś się spalić ze wstydu, że opluwasz Polskich Bohaterów i patriotów! Zapewne Twój komuszy dziadzio, albo inny nikczemny krewny mordował Tych wspaniałych ludzi i dlatego śmiesz ich opluwać! Cześć i Chwała Bohaterom Żołnierzom Niezłomnym!!
      HAŃBA I POGARDA NIKCZEMNYM ZBRODNIARZOM KOMUNISTYCZNYM I ICH WSZAWYM POTOMKOM!

  2. Furmani starali się wyżywić i utrzymać swoje rodziny, a nie zajmowali się politykierką. A już na pewno nie byli za kolektywizacją, bo każdy żył ze swojej ziemi.

  3. BŁAGAM NIECH NIE PRZYJEŻDŻA CZARZASTY, ZANDBERG I KOD BO WSTYD Z TAKIM POPARCIEM. TO NIE ICH SPRAWA I NIECH SIĘ NIE LANSUJĄ NA TRAGEDII FURMANÓW.

  4. Robicie sobie sabotaż tymi marszami. Znowu sami popychacie prawosławnych tutejszych w łapy lewaków. W dzień marszu zleciały się sępy, żeby przy okazji upamiętnienia ofiar burego zrobić kampanię wyborczą. Tylko skoro furmani zginęli za wiarę, to nie po to, żeby ich dzieci/wnuki głosowały na aborcję na życzenie i małżeństwa homoseksualne. Nie wiem co gorsze: wrogość polskich nacjonalistów czy poparcie sodomitów. Jeżeli jesteśmy chrześcijanami to mamy wspólny interes: żeby żyć w normalnym kraju. Niech narodowość nas nie dzieli.

  5. Organizatorzy, miejcie sumienie, nie róbcie więcej tych marszy, bo Hajnówka się przez Was radykalizuje, a Biedroń zbiera żniwo. Przecież możecie uczcić pamięć tych żołnierzy, którym nie zdarzyło się zrobić krzywdy niewinnym ludziom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *