Strona główna > Świat > Użytkownicy Twittera i Facebooka przypomnieli, że jeszcze w lutym miał miejsce w Barcelonie wielki pro-imigrancki marsz!

Użytkownicy Twittera i Facebooka przypomnieli, że jeszcze w lutym miał miejsce w Barcelonie wielki pro-imigrancki marsz!

Na wieść o krwawej łaźni, jaką urządzili w Barcelonie islamscy mordercy użytkownicy Twitter i Facebooka przypomnieli, że jeszcze w lutym miała miejsce w tym mieście wielka manifestacja w sprawie przyjmowania uchodźców. Przebiegała pod hasłem „Volem acolir” co znaczy po katalońsku „Chcemy przyjmować!”.

Wzięło w niej udział według organizatorów 300 tys. osób, policyjne szacunki mówiły o 180 tys. Uczestnicy przeszli przez centrum miasta na brzeg Morza Śródziemnego, aby tam oddać hołd 5 tys. uchodźców, którzy w ubiegłym roku nie dotarli do Europy, ponieważ utonęli w drodze.

Manifestację zorganizowały lewackie władze miasta z burmistrz Adą Colau na czele.

Hasła wznoszone na manifestacji brzmią łudząco podobnie do pojawiających się ulicach wielu hiszpańskich miast graffiti bardzo znaczącej treści: „Turyści wynocha, uchodźcy mile widziani” oraz „Turysto jesteś terrorystą”. Najwięcej takich napisów „zdobi” mury i ściany domów na Majorce, która od wczesnej wiosny przeżywa prawdziwy turystyczny boom.

Warto wspomnieć, iż w czerwcu br. ulicami Madrytu przeszła proimigrancka demonstracja. Manifestujący domagali się od hiszpańskiego rządu wypełnienia zobowiązań dotyczących relokacji uchodźców. Nieśli ze sobą transparenty z hasłami: „Dość!” i „Mosty, nie mury!”. W marszu wzięło udział kilka tysięcy osób.

W ramach unijnego systemu relokacji uchodźców rząd w Madrycie zgodził się przyjąć 17,3 tys. osób z Syrii, Iraku i Libii.

Za: https://www.nwo.report/nwo/uzytkownicy-twitter-facebooka-przypomnieli-ze-jeszcze-lutym-mial-miejsce-barcelonie-wielki-pro-imigrancki-marsz.html

Źródło: http://www.pch24.pl/czy-nadal-beda-tego-chcieli–internauci-przypominaja-pro-imigrancki-marsz-w-barcelonie,53885,i.html#ixzz4q8koIqqo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.