Strona główna > NWO > Użycie wyrażenia NWO

Użycie wyrażenia NWO

Wyrażenia „nowy porządek świata” używano w odniesieniu do każdego nowego okresu w historii, jaki oznaczał dramatyczną zmianę w światowej myśli politycznej i zaburzał równowagę sił światowych. Jeden z pierwszych i najbardziej znanych przykładów zastosowania tej terminologii dotyczył koncepcji Woodrow Wilsona „14 punktów” i jego wezwania do utworzenia Ligi Narodów po I Wojnie Światowej.

Najszerzej dyskutowane zastosowanie zwrotu „new world order” pochodzi z czasów końca Zimnej Wojny. Prezydenci Gorbaczow i GHW Bush użyli tego terminu do zdefiniowania charakteru ery po zakończeniu Zimnej Wojny, a także ducha wielkiej współpracy w dziedzinie wspólnego zaprowadzania jednego satanistycznego rządu światowego.

Mieszanka różnych cytatów judeosatanistycznych piewców NWO, m.in. Biden, Bush, Kissinger, Kerry, Clinton, Nixon, Maddow

Aby wykonać zadanie i zrealizować ideę rządu światowego i nowego porządku świata, konieczne jest sprowadzenie wszystkich krajów do wspólnego mianownika, że tak powiem.

W naturze, w wyniku doboru naturalnego, tylko najsilniejsi przetrwają, a więc najsilniejsze państwo powinno określać zasady gry na tej planecie.

Jeśli mniej rozwinięte kraje będą słuchać głosu rozsądku, to działania wojskowe NATO staną się niepotrzebne.

Ameryka powinna rządzić światem, a ta rola otrzymała nowy impuls do działania po wydarzeniach z 11 września.

Nasza nowa doktryna globalnego rozwoju zakłada konieczność wojskowych ataków wyprzedzających w dowolnym miejscu na świecie.

Doktryna ta zaprzecza zasadzie suwerenności narodowej i opiera się na niepodważalnym prawie Stanów Zjednoczonych do stosowania uderzeń prewencyjnych w przypadku zagrożenia ich bezpieczeństwa w najszerszym tego słowa znaczeniu.

Nie powstrzymamy się nawet przed użyciem „ładunków mini-jądrowych” przeciw międzynarodowym terrorystom, gdziekolwiek oni się znajdą.

Co do Rosji i jej prezydenta, należy zauważyć, że dopóki Ameryka nie dostanie w swoje ręce byłych republik sowieckich na Kaukazie i w Azji Środkowej, będziemy rozgrywać z prezydentem Putinem grę, używając zamiarów Rosji do integracji z Europą.

Jednakże, po zakończeniu fazy wdrażania naszych planów na całym obszarze post-sowieckiej Rosji, pokażemy Rosjanom ich miejsce w społeczności międzynarodowej, i nie ważne jakie reformy będą realizowane przez Putina.

Nie mamy zamiaru ufać Rosjanom – to nie zabawa w pieszczoty w łóżku, choć Rosja ostatnio próbuje robić dobrą minę do złej gry.

Powiem tak: za późno, panowie, krzyczeć o swojej własnej ważności i wielkości. Pociąg już odjechał ze stacji.

Nadszedł czas, aby zrozumieć, czym jest globalny świat, jaki widzimy jako nowy obszar doboru naturalnego, mający na celu poszerzać swoje granice o siedliska najsilniejszych krajów kosztem państw mniej rozwiniętych, które powinny ustąpić, ale jeśli oni tego nie zrozumieją – będziemy wyciskać ich siłą …

— Zbigniew Brzezinski

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.