Strona główna > Rosja > UWAGA ! W sprzedaży pojawiła się nowa książka „Epoka apostazji” !

UWAGA ! W sprzedaży pojawiła się nowa książka „Epoka apostazji” !

Szanowne czytelniczki i czytelnicy portalu WOLNA-POLSKA ! Redakcja portalu W-P ma przyjemność przekazania Wam, drodzy przyjaciele, poniższej informacji otrzymanej od tłumacza książki „Epoka apostazji”.

Kolejna, po „Antychryście” praca prot. Borysa Mołczanowa, traktująca kwestię czasów ostatecznych. W niniejszej pracy szczególna uwaga poświęcona jest ludziom czasów ostatecznych – jacy będą, jakie zachowania będą sobą reprezentować oraz co to przyniesie. Publikacja pomimo tego, że powstała ponad 50 lat temu wciąż jest niebywale aktualna, a odwołania autora do czasów obecnych sprawiają wrażenie, jakby pisał to całkiem niedawno.
„Baczna obserwacja zachodzących wydarzeń oraz ich porównywanie z przewidzianymi wyrokami Boga, są nam nakazane przez samego Pana: „A od drzewa figowego uczcie się przez podobieństwo: Gdy jego gałąź już staje się miękka i wypuszcza liście, poznajecie, że lato jest blisko. Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że jest blisko, u drzwi” (Mt 24, 32-33). Za niezwracanie uwagi na znaki czasów, Pan surowo potępił żydów: „Obłudnicy, wygląd nieba i ziemi umiecie rozpoznawać, jakże więc obecnego czasu nie rozpoznajecie?” (Łk 12, 56)” ~fragment
Zapraszam do zakupu. Format A5, stron 36. Nakład 100 egzemplarzy. 
UWAGA – wysyłki będą realizowane poczynając od poniedziałku 11 lutego.
ZAKUPY:
AUTOR TŁUMACZENIA ŻYCZY POTENCJALNYM NABYWCOM OWOCNEJ LEKTURY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.