Strona główna > Inne > Uwaga Trojan, śmieć, backdoor i inny syf

Uwaga Trojan, śmieć, backdoor i inny syf

Trojan Backdoor Zagrożenie

Trojan Syf Manipulacja Wirus ZagrożenieCzytelnicy i Czytelniczki, pragniemy zwrócić Wam uwagę abyście byli ostrozni z otwieraniem stron które z 'automatu' nasze opracowania publikują. Są to strony stworzone dokładnie w czasie powstania naszego portalu mające jeden cel, destrukcyjny. Ostrzegamy przed każdą stroną która rzekomo nasze treści publikuje a na zachęte aby do tej treści dostęp otrzymać przed oczy wstawia wyskakujące 'okienko' które jest warunkiem do dostępu do dalszej treści.

Jako, że ta anomalia nie jest sama w sobie anomalią bo tyło to kwestią czasu (wnikliwe obserwacje tak wyników w wyszukiwarkach jak i śladów materiałów tu zamieszczanych i publikowanych gdzieś… ) ostrzegamy, przestrzegamy i uczulamy aby NIGDY NIE KLIKAĆ W JAKIEŚ WYSKAKUJĄCE ZACHĘCAJĄCE OKIENKA.

Linki stron z tym 'syfem' (wybaczcie) pojawią się nieco poźniej.

Trojan Backdoor Zagrożenie

Uczulam i proszę rozsądnie korzystać z wyszukiwarek. Wolna Polska ma jeden adres, jeśli ktoś ma ochotę czytać na niej zamieszczone artykuły, publikacje, notatki opinie… nie jest chyba problemem zapamiętać ten adres.

Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających.

PS: sprawa dotyczy stworzonych na siłę powstałych portali w tym czasie w którym zaistniała Wolna Polska. Ich rzekome powielanie materiałów (z automatu, czyt. skryptami bez udziału człowieka) do tej pory była lekceważona. Wiem, że to język techniczny i dla większości trudny… Proszę o czujność! i nie klikanie gdzie popadnie.

Portale na które nalezy uważać! :

dziennikpolski.com.pl
news24h.pl
gazetaslaska.pl

CD… nastąpił:

Ponieważ artykuł był pożywką (przynętą, karmą, sidłami :P) dla wymienionych powyżej stron odrobinę wydaje się dziwne prawda? że te strony ten WŁAŚNIE artykuł jota w jotę przedrukowały u siebie? BINGO…

To się nazywa DOWÓD dla tych wszystkich, którzy go wymagają…

Koczowniczym podchodom, gierkom, prowokacj[OM] spotykanych każdego dnia w tej zacnej walce (a tak!) kreślę krzyżyk paluchami na otchłani nieba i przekazuję, że to iż jesteśmy ku waszemu choremu rozumowaniu całkiem nieprzewidywalni i nie sprzedajni powinniście pozwalniać swoich dotychczasowych szpicli, agentów, współpracowników często przechodzących tuż obok nas na tyle blisko, że tylko smród pozostaje.

Allo… israHELL!

:P

PS: Tych nie w temacie i nie mogących zrozumieć przekazu przepraszać nie będę, zapraszam na google i jakieś kreskówki tam sobie poszukać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.