Strona główna > Bez kategorii > Uwaga na….!

Uwaga na….!

Źródło: http://mrkrzysiek.nowyekran.pl/post/90073,uwaga-na

Data publikacji: 19.03.2013

sol1

 

Zespół wyczerpania życiem w Polsce

Pierwsze symptomy tej nowej a już dziś najbardziej rozprzestrzenionej choroby w Polsce można było zauważyć w kilka miesięcy po objęciu władzy przez PO natomiast gwałtowny atak wirusa nastąpił po 10.04.2010 roku.
Każdy kolejny dzień życia przynosi obywatelom intrygujące społeczno polityczne informacje, które wzmacniały i wciąż nasilają się objawy tej nowej choroby.
Obecnie stała się ona niczym dżuma, która w 1346 roku dotarła do Europy i przyczyniła się do śmierci około 60% ówczesnej populacji.
Co za zbieżność zjawisk, dziś również dąży się do zmniejszenia populacji o podobną liczbę procentową ludzi na świecie.
Celowo zatruwa się powietrze rozpylając różnego rodzaju środki chemiczne pozwalające nawet modyfikować nasz umysł i modyfikować genetykę, zatruwa się wodę, coraz szerzej propaguje się i wprowadza, jako obowiązkowe szczepionki powodujące kalectwo a nawet śmierć dzieci, matek i dorosłych np., (tak popularne szczepionki przeciwko grypie) karmi się nas sztucznie modyfikowaną żywnością, przepisuje leki o tym samym działaniu kilku producentów na tą samą chorobę przekraczając dozwolone dawki i pozostałe leczące jedną chorobę i powodujące powstanie kilku innych jeszcze groźniejszych a nawet zgon, poi się nas Coca-Colą powodującą wiele ciężkich schorzeń i innych form zniszczenia organizmu a nawet śmierć.
Do tych działań należy dołączyć atak psychologiczny całkowicie niszczący psychikę każdego z nas a co za tym idzie depresje, samobójstwa, zbrodnie na własnej rodzinie i wynaturzenia, które władza pragnie uznać za normę moralną i obyczajową. W najlepszym wypadku doprowadza to nas do uszkodzeń organów wewnętrznych z paskudnym rakiem.
Szpitale psychiatryczne i ośrodki leczenia nerwic przepełnione są ludźmi, którzy nie radzą sobie w obecnej rzeczywistości a trzeba tu zaznaczyć, że w większości nie są to wariaci tylko ludzie o ukształtowanym charakterze i wykształceniu tacy jak:, politycy, aktorzy, prezenterzy, dziennikarze a nawet dzieci psychiatrów i psychologów.
Efektów działania nowej choroby jest bardzo wiele a skutki są dramatyczne.
Już dziś w Polsce głoduje setki tysięcy dzieci, odbiera się też dzieci rodzinom o niskich zarobkach, lecz problemów tych nie widzą ludzie sprawujący władzę.
Profesor od przyrody Stefan Niesiołowski jeden z czołowych polityków PO nie zauważa tu żadnego problemu. Według jego wypowiedzi możemy uzyskać cenne informacje na temat racjonalnego żywienia gdzie prym wiedzie roślina o nazwie szczaw. Według niego ludzie dawniej jedli sam szczaw i żyli, więc skąd dzisiejszy problem z wyżywieniem.
Idąc dalej tropem profesora od przyrody możemy zauważyć, że jest jeszcze wiele innych gatunków roślin i kwiatów, które nadają się do spożycia.
To jest sposób na zlikwidowanie głodu na całym świecie!
Tak czy owak pozostała niemyśląca część społeczeństwa, pogłębia tylko swój stan chorobowy.
Życie bez pracy i pieniędzy z tendencją pogorszenia tego stanu oraz bez możliwości leczenia, uzyskania renty czy emerytury z wizją tragedii całych obecnych rodzin oraz przyszłych doprowadziło do zespołu wyczerpania życiem w Polsce.
Nie pomoże emigracja za pracą, jeśli nie zaczniemy leczyć tej choroby i nie zatrzymamy jej rozwoju.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.