Strona główna > Bez kategorii > Uwaga! Czy na dzień 23 września 2012r. planowany jest atak fałszywej flagi na budynek ONZ w Nowym Jorku?

Uwaga! Czy na dzień 23 września 2012r. planowany jest atak fałszywej flagi na budynek ONZ w Nowym Jorku?

źródło: http://fromthetrenchesworldreport.com/alert-false-flag-united-nations-terror-attack-planned-for-new-york-city-on-september-23-2012/21695/

“Truther”, Zurich, Szwajcaria — Dwa dni po nieudanym domniemanym spisku terrorystycznym na krajowej konwencji demokratów, zaplanowane zostało spotkanie na szczycie wielkich figur politycznych w ONZ (23 września) w Nowym Jorku. Data spotkania pokrywa się z Yom Kippur, jaki zamyka okres roku znany w judaizmie jakoYamim Nora’im albo inaczej mówiąc „Dni trwogi”. Jeśli popatrzeć historycznie, wydarzenia z udziałem prezydentów USA, izraela i Iranu są planowane z wyprzedzeniem co najmniej kilku miesięcy, lecz nie tym razem.

Światowa siedziba ONZ ma gościć przywódców izraela, Iranu oraz prezydenta USA. W dodatku, w forum ONZ-tu mają wziąć udział kanclerz Niemiec, Angela Merkel, francuski prezydent, Francois Hollande oraz premier UK, David Cameron. Wg doniesień, irański prezydent Ahmadinejad oraz prezydent Palestyny, Mahmoud Abbas mieli rzekomo grozić, że użyją Zgromadzenia Ogólnego ONZ w 2012 r. jako miejsca, z którego rozpoczną propagandową kampanię na rzecz utworzenia Palestyńskiej państwowości.

Biorąc pod uwagę aktualny klimat geopolityczny, istnieje realna możliwość, że światowa siedziba ONZ-tu w Nowym Jorku, jaka jest teraz „w trakcie przebudowy”, może stać się miejscem przeprowadzenia terrorystycznego ataku fałszywej flagi. Motywy ataku terrorystycznego na ONZ byłyby wieloaspektowe – próba zgarnięcia poparcia wyborczego dla Obamy na miejscu, potencjalne stworzenie przyczyny zawieszenia wyborów prezydenckich w 2012 r., wywołanie bezprecedensowego rasowego i religijnego zamieszania na Bliskim Wschodzie i danie Narodom Zjednoczonym powodu do przeniesienia swej światowej siedziby do Genewy. W oparciu o podstawowe czynniki, jak umiejscowienie, dogodny rodzaj budowli, prowadzenie ćwiczeń z zakresu terroryzmu, dobrze zaplanowany atak w stylu 9/11 na siedzibę ONZ (samolot uderzający w budynek, zawalenie się tego budynku) może być właśnie w ostatniej fazie planowania.

Ostrzeżenia o terroryźmie z Bliskiego Wschodu

Spotkanie w siedzibie ONZ zbiega się z niemal jednoczesnym tregicznym wydarzeniem, jakim był atak na ambasadę amerykańską w Libii, o przeprowadzenie którego ostatnio padają podejrzenia, że była to operacja CIA/Mossadu. Również w raporcie z Joint Intelligence Bulletin wydanym przez FBI oraz Department of Homeland Security pojawiło się ostrzeżenie, że fala oburzenia, jakiej upust stanowią obecne ataki na ambasady USA, wywołana filmem poniżającym proroka Mahometa, może rozlać się po Ameryce, a grupy ekstremistyczne gotowe są „wykorzystać gniew” oraz że „ryzyko przemocy może wzrosnąć w dwójnasób, zarówno w kraju, jak i za granicą, bowiem film przyciąga coraz więcej uwagi”. Jak by tego było mało, francuski magazyn satyryczny opublikował właśnie kontrowersyjne karykatury proroka Mahometa i stwierdził, że ilustracje „mogą szokować tych, którzy chcą być szokowani”. Wydawać sie może, że globalna operacja nakierowania islamskiej nienawiści wobec Zachodu jest właśnie w trakcie realizacji, a jej możliwy cel to dostarczyć przykrywki dla nadciągającego ataku terrorystycznego na Zachód.

Równoległe gry wojenne

Dokładnie w tym samym czasie będą mieć miejsce: spotkanie w ONZ-cie oraz największe manewry morskie floty Zachodu na Bliskim Wschodzie. Ćwiczenia wojskowe, jakie rzekomo mają na celu demonstrację siły wobec groźby irańskiego zaminowania Cieśniny Ormuz nie mają precedensu w skali przygotowań i wezmą w nich udział wojska UK, Francji, Japonii, Jordanii, Nowej Zelandii, w sumie ponad 30 krajów. Wielkie manewry oficjalnie rozpoczęły się 16 września i trwać mają do 27. Jakby przez zupełny przypadek, Iran planuje przeprowadzić swoje własne ćwiczenia obrony przeciwlotniczej w paździeniku, w jakich wezmą udział siły lotnicze i wojska lądowe, systemy obrony przeciwlotniczej oraz irańskie myśliwce oraz korpusy Gwardii Rewolucyjnej.

Al-Kaida i Nowy Jork

03 kwietnia 2012 r., doniesiono, że al-Kaida na stronie internetowej opublikowała szpanerską grafikę obiecującą, że jej członkowie „niebawem zawitają” w Nowym Jorku. Na tle horyzontu z Manhattanem o zachodzie słońca jest napis „al-Kaida – wkrótce znów się spotkamy w Nowym Jorku”. Wg raportu przekaz ten pierwotnie pojawił się na witrynie zaklasyfikowanej przez policję z NYPD jako strona kategorii 1, co oznacza, że jest używana przez „dżihadystów”. Na jednym z forów znalazła się informacja rzekomo stwierdzająca, że: „Allah tak chce, żeby terroryści powrócili silniejsi i z jeszcze większym cierniem, który wbiją w gardła wrogów i tyranów”.

Brak szacunku dla państwa irańskiego na forum ONZ

Przy wielu okazjach, irański prezydent, Mahmoud Ahmadinejad był jaskrawo poniżany wręcz przez polityków izraelskich, amerykańskich czy europejskich, także przez różnych dygnitarzy, ambasadorów, etc., gdy stawał na mównicy i zaczynał swoje przemówienia przed zgromadzeniem ogólnym ONZ. Chociaż zdawać się mogło, że Ahmadinejad w ogóle nie zawaraca sobie głowy wzburzeniem, wychodzeniem róznych osób, gdy zaczynał używać swojej retoryki w odniesieniu do syjonizmu, izraelskiej polityki ludobójstwa wobec Palestyńczyków i prawdy o wydarzeniach z 9/11. Być może atak na ONZ zostanie użyty w roli oskarżenia Iranu, a Ahmadinejad zostanie kozłem ofiarnym w świetle tych ostatnich publicznych wyrazów braku poszanowania.

Głosowanie w ONZ nad sprawą państwowości Palestyńskiej

Już przed przedstawieniem swej oficjalnej kandydatury uznania państwowości Palestyńskiej, pojawiały się przypuszczenia, że wśród Palestyńczyków dojdzie do wybuchu zamieszek, co weszło nawet do obiegu informacyjnego. Usiłowanie dokonania aktów terroru przed głosowaniem w ONZ jest zatem czymś, co ma przeciwny do zamierzonego skutek i w oczywisty sposób przeczy interesom Palestyny. Ten typ propagandy tylko wtedy ma sens, gdy zrozumiałe jest, że izrael jest okupantem Palestyny i używa siły terroryzującej mieszkańców Gazy. Izrael robi, co może, aby przeszkodzić powstaniu Palestyńskiej państwowości, każdymi metodami, i zrobi wszystko, co będzie mógł, aby zniszczyć każdą koncepcję państwa Palestyńskiego. Gdyby wniosek Palestyny o uzyskanie państwowości został odrzucony w ONZ, to taka odmowa mogaby łatwo posłużyć jako rzekomy motyw przyszłego ataku terrorystycznego na samo ONZ. Palestyna jest dla izraela wrogiem nr 1, a więc, gdy izraelski Mossad uzyska szansę wrobienia Palestyny w międzynarodowy atak terrorystyczny, wykorzysta ją.

Uruchomienie lotów Palestinian Airlines

28 maja 2012 r., doniesiono, że linie Palestinian Airlines wznowiły loty po siedmiu latach przerwy. Wg raportów, linie lotnicze będą wykonywać 2 loty tygodniowo przy użyciu 2 samolotów oraz jednego węzła lotniczego (huba). Loty mają sie odbywać co tydzień między El Arish, miastem na półwyspie Synaj położonym w bliskiej okolicy z Gazą oraz bazą lotniczą w Marka, położoną opodal stolicy Jordanii, Ammanu. Czy wydarzy się atak terrorystyczny w stylu 9/11, nie wiadomo, ale możliwe jest, że samolot, jaki rzekomo pochodzić będzie z Palestyny zostanie do tego użyty, aby potem dalej demonizować zagrożenie ze strony narodu Palestyńskiego.

Trajkotanie na temat fałszywej flagi w ONZ-cie

31 października 2011 r., nowe źródło alternatywnych informacji stwierdziło, że ONZ może stać się celem operacji fałszywej flagi z zamiarem wciągnięcia Ameryki i świata w wojnę z Iranem. Wg tych doniesień, CIA przygotowuje się do zniszczenia powłok azbestowych, jakie znajdują się na budynku ONZ w Nowym Jorku, pod pozorem wykonywania robót budowlanych. Podobnie, jak w przypadku kontrolowanego wyburzenia World Trade Center Towers w dniu 9/11, CIA przygotowuje na miejscu małe taktyczne ładunki wybuchowe w dziurze wydrążonej w fundamentach budynku ONZ-tu. Jak w przypadku wieży WTC, obecność azbestu czyni koszt renowacji kwatery ONZ zbyt wysokim, a wstępnie obliczono je na 1,2 mld $. Raport idzie dalej, twierdząc że Kongres USA już sfinansował atak fałszywej flagi przez zapewnienie finansowania projektu FEMA kwotą 2,65 mld $ w dniu 29 września 2011 r.

Ataki terrorystyczne na ONZ

W sierpniu 2011 r., ONZ ujawniło, że padało już wcześniej ofiarą cyber-terroryzmu. Firma zajmująca się tymi problemami, McAfee stwierdziła, że cyberatak nastąpił ze strony “czynnika państwowego”, lecz odmówiła odpowiedzi na pytanie o wskazanie konkretnego państwa. Na koniec, okazać sie może, że „czynnik państwowy” zostanie nazwany i są duże szanse, że to właśnie Iran zostanie wskazany jako sprawca. Nie tak dawno, bo 15 sierpnia 2012 r., wybuchła bomba umieszczona w ciężarówce z paliwem zaparkowanej niedaleko od hotelu, gdzie przebywali obserwatorzy ONZ w Syrii. Chociaż nie był to bezpośredni atak na ONZ, to jednak to wydarzenie może być wskazówką, że siedziba ONZ będzie celem w bliskiej przyszłości.

“Przebudowa” ONZ

Czy siedziba ONZ jest przebudowywana w wygodny sposób, aby przygotować ją na zaplanowane zniszczenie? Wg doniesień Press Core: “Tak samo, jak w wypadku World Trade Center Towers obecność azbestu sprawia, że renowacja obiektu ONZ jest zbyt kosztowna i niepraktyczna. Koszt bezpiecznego usunięcia azbestu z sufitów w budynku co najmniej podwoi pierwotną wartość projektu szacowanego na 1,2 mld $. A jest to tylko oficjalny koszt, który juz został poddany nowym wyliczeniom. Faktyczny koszt będzie znacznie większy. Niektórzy mówią, że wyniesie 10 razy tyle, ile pierwotnie zakładano. Obecnie, gdy odkryto, że również połączenia wodno-kanalizacyjne ONZ są powiązane z azbestem, koszt usunięcia i wymiany całej tej infrastruktury budynku czyni obiekt idealnym miejscem na przeprowadzenie następnego ataku CIA z cyklu fałszywej flagi”. Wg Fox News, ONZ już wykorzystało 2 mld $ i potrzebuje kolejnych 3 mld, aby skończyć przebudowę, co ostatecznie sprawia, że budynek ONZ jest miejscem ciągłej budowy, gdzie z łatwością można podłożyć ładunki wybuchowe w dowolnej chwili.

Ćwiczenia w zakresie WMD przy ONZ

05 kwietnia 2011 r., budynek ONZ w Nowym Jorku posłużył za scenerię masowych ćwiczeń anty-terrorystycznych, ze szczególnym ukierunkowaniem na terroryzm nuklearny. Ćwiczenia zaczęły sie w budynku ONZ-tu, a potem przeniosły się do innych miejsc na terenie New York City. Trwające cały tydzień ćwiczenia z zakresu przeciwdziałania terrorowi zaangażowały wielką ilość agancji oraz służb szybkiego reagowania, a skupiły się na jednym z największych zagrożeń w erze po 9/11: na terrorze nuklearnym. Wg raportu, policja NYPD oraz 70 innych agencji przestrzegania prawa testowało swoje zdolności wykrywania materiałów radiologicznych i zapobiegania atakowi kierowanemu przez 4 fikcyjne komórki terrorystyczne mające zamiar obrać na cel swej „brudnej bomby” miasto Nowy Jork.

Wniosek

Organizowane w pośpiechu spotkanie ONZ w dzień Yom Kippur, jakie angażować będzie większość najważniejszych przywódców światowych po prostu śmierdzi, i to od zawsze. Prócz tego, że przypada na niedzielę, przebieg czasowy jest jakiś nienormalny i aż prosi się o pytanie: dlaczego ONZ jest w tak nagłej gorącze? Czy spieszy się, aby stać się światową sceną rzekomego ataku atomowego ze strony prezydenta Iranu? Czy może chodzi o rzekome finansowanie terroryzmu przez prezydenta Palestyny w dzień żydowskiego święta? Czy rosnąca skala przemocy na Bliskim Wschodzie skoordynowana z przedstawieniem na forum ONZ w dzień żydowskiego święta ma być recepturą na nową falę ataków terrorystycznych w Ameryce?

Nawet jeśli jest już jakiś nowy plan z dziedziny budzącego coraz większe rozbawienie biznesu terrorystycznego w New York City albo gdzie indziej w Ameryce, to inteligentni Amerykanie już wiedzą, że izrael i jego Mossad przeprowadzili ataki z 9/11 i drugi raz nie dadzą się nabrać na arabsko/muzułmański chłam „bójcie sie tego luda”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *