Strona główna > Bez kategorii > UŚWIĘĆCIE SWOJĄ RĘKĘ SILNYM CIOSEM !!! ŻYDZI SZYDZĄ Z PRAWOSŁAWIA I NARODU ROSYJSKIEGO !!!

UŚWIĘĆCIE SWOJĄ RĘKĘ SILNYM CIOSEM !!! ŻYDZI SZYDZĄ Z PRAWOSŁAWIA I NARODU ROSYJSKIEGO !!!

Źródło: http://3rm.info/23786-zhidy-prodolzhayut-glumitsya-nad-pravoslaviem-i-russkim-narodom-vystavka-gelmana-rodina.html

Data publikacji: 4.05.2012

Tłum. RX

Ojcowie, bracia i siostry!

Czy w końcu na Rusi jest chociaż jeden rosyjski patriota i wojownik Chrystusa?

Czy są w Rosji kozacy czy tylko ględoły?

Jak długo jeszcze można tolerować na naszej ziemi profanację naszych świątyń?!

Boże, zmiłuj się! Jakimi jesteśmy tchórzami! Czy zniesiecie tego plugawego żyda?

Dołóżcie mu tak żeby się drugi raz zastanowił…

Święty Jan Chryzostom uczy nas żebyśmy nie pozwalali bluźnić naszemu Panu i Świętej Matce Cerkwi. Trzeba swoją rękę uświęcać ciosami w mordy bezbożnych i bluźnierców Chrystusa. Niechaj ktokolwiek uświęci swoją rękę na pysku tego diabelskiego syna

Gelmana. Rozwalcie mu gębę i połamcie mu jego plugawe łapy żeby nie mógł nimi tworzyć żadnych bluźnierczych obrzydliwości.

Zdobądźcie koronę chwały w oczach Pana!

Skandaliczna wystawa Marata Gelmana „Rodina” (Ojczyzna) ,jak się wydaje, zostanie jednak otwarta w Nowosibirsku. I nawet nie będzie przesunięta na inny termin jak to wcześniej informowały władze. Ale chodzi o to, że po zakazie przeprowadzenia wystawy w Muzeum Krajoznawczym, miejscowi koneserzy sztuki współczesnej, zdecydowali zrobić wystawę za prywatne fundusze na innym obszarze.

Wybór padł na powierzchnię wystawową na lotnisku „Siewiernyj”.

Wybitny przedstawiciel żydowskiej kał-tury, wybitny żydowski „artysta”, żyd Marat Gelman.

-„Zdecydowaliśmy się zrobić ją za prywatne pieniądze i zawrzeć swoją niezależną umowę.-wyjaśnił gazecie „Komsomołka” koordynator Sybirskiego Centrum Sztuki Współczesnej , Siergiej Samojlienko.

-„Środki na ten cel pochodzą z Fundacji Wspierania Sztuki Współczesnej. Tak więc jak planowano, wystawa będzie trwała od 19 maja do 17 czerwca. Możliwe, że na lotnisko będzie z miasta kursował autobus”.

A nawiasem mówiąc, sam Marat Gelman już zdążył się chełpliwie pochwalić, że odniósł „zwycięstwo”.

-„Nowosybirsk udowodnił, że jest miastem stołecznym a my kolejny raz zawstydziliśmy sceptyków. Jestem gotów zorganizować dla korpusu poselskiego wycieczkę po wystawie. Ale najważniejsze to jestem gotów wygłosić wykład o polityce kulturalnej i dlaczego polityką kulturalną powinni zajmować się posłowie a artystyczną (na przykład zakazywać wystaw) nie powinni się zajmować w żadnym wypadku.

Tyle tylko, że według organizatorów cała wystawa na powierzchni lotniska „Siewiernyj” może się nie zmieścić. Powierzchnia wystawowa jest kilkakrotnie mniejsza od powierzchni Muzeum Krajoznawczego. Tak, że być może niektóre eksponaty trzeba będzie poświęcić.

TO ŻYDZISKO PRZEDSTAWIA ŚWIĄTYNIE PRAWOSLAWNE ZA POMOCĄ SŁOIKÓW I LEWATYW.
KPINA Z NARODU ROSYJSKIEGO.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.