Strona główna > NWO > Apokalipsa > Prawdziwa morda USraela: modlitwa do Diabła

Prawdziwa morda USraela: modlitwa do Diabła

ry102Triumf ciemności. W stanie Iowa (USA) odmówiono dziękczynną modlitwę za możliwość mordowania nienarodzonych dzieci. 

W mieście Des Moines, stan Iowa, zwolennicy dzieciobójstwa, taz zwanej aborcji, odmówili modlitwą dziękczynną do Boga za możliwość dokonywania dzieciobójstw i za „prawo kobiet” do wyboru. Ta pięciominutowa „modlitwa ” dziękczynna skierowana do Boga za możliwość dokonywania dzieciobójstwa błyskawicznie obiegła cały świat szokując i wywołując u wielu ludzi odrazę, pisze portal www.istina.info. Według doniesień amerykańskich mediów, około 50 działaczy ruchu dzieciobójców przystąpiło do „modlitwy”, która miała miejsce w stanowym budynku organów ustawodawczych stanu Iowa. Wśród nich byli kandydaci na stanowisko gubernatora stanu, z ramienia „Partii Demokratycznej” Jack Hatch i Tyler Olson.

ry100

„Modlitwa” była odmówiona na krótko przed przesłuchaniem w sprawie dotyczących aborcji „web cam” (transmisje w internecie). Być może była ona odpowiedzią na inną modlitwę, którą, w pobliżu,  zanosili do Boga przeciwnicy dzieciobójstwa. Tę „proaborcyjną modlitwę” w Des Moines zainicjowała działaczka ruchu dzieciobójców, Midget Slater. Czytała z kartki: „Dzięki ci czynimy Panie za lekarzy, teraźniejszych i przyszłych, którzy dokonują aborcji aborcji z najwyższym profesjonalizmem”- brzmiały słowa tej straszliwej „modlitwy”. „Modlimy się za 45 milionów amerykańskich kobiet ażeby miały możliwość dokonywania aborcji legalnie i bezpiecznie. Niechaj one idą przez życie z wysoko podniesioną głową. Nie mają się czego wstydzić”- brzmiała dalej „modlitwa”. „Modlimy się za wybrane władze stanowe żeby mogly one bronić prawa kobiet do podejmowania samodzielnej decyzjidotyczącej aborcji”- kontynuowała modlitwę Slater.

ry101

„Dzisiaj modlimy się o jeszcze większy, dla kobiet, dostęp do wszystkich środków antykoncepcyjnych…Modlimy się za te kobiety, o niskich dochodach, aby miały możliwość otrzymania darmowych środków antykoncepcyjnych, darmowej aborcji i darmowej opieki nad dzieckiem”. Następnie Slater zaczęła prosić „Boga” o to aby wszystkie te „błogosławieństwa” były dostępne dla kobiet w innych krajach. „Dzisiaj Panie, modlimy się za kobiety w krajach rozwijających się ażeby i one miały możliwość poznania co to jest prawo do samookreślenia”- z żarliwością „modliła” się Slater. „Ażeby i one miały możliwość otrzymania dobrego wykształcenia, znalezienia dobrej pracy i żeby miały możliwość kontroli urodzeń i bezpiecznej aborcji. My również dziękujemy tobie za te, silne duchem, kobiety, które dały przykład jak trzeba podejmować decyzje i bronić ich”- brzmiała „modlitwa”. W „modlitwie” Slater Slater także wypowiedziała się przeciwko tym, którzy głoszą świętość macierzyństwa. „Proaborcyjna wierna” wyraziła opinię, że tacy ludzie występują przeciwko dzieciobójstwu tylko dlatego, że obawiają się świadomości swojej wolności i swojego prawa. „Modlimy się za te kobiety, które boją się swojej własnej siły i swoich praw z powodu swojej macierzyńskiej religii. Niechaj nauczą się przezwyciężać strach”. „Dzisiaj modlimy się o to żeby wszystkie kobiety na świecie wiedziały, że są one stworzone na obraz boży, są dobrymi, świętymi, moralnymi i mądrymi”- ciągnęła swoją modlitwę Slater. „Modlimy się o to żeby nastąpił koniec wszystkich rodzajów dyskryminacji kobiet. Modlimy się żeby usunięto każde piętno z kobiet dokonujących aborcji”. Dalej w „modlitwie” Slater nadal wychwala tych, którzy zamordowali swoje nienarodzone dzieci. „Dzisiaj modlimy się za te rodziny, które dokonały wyboru. Niechaj one wiedzą, że ich wybór jest błogosławiony”- Slater bluźnierczo zwracała się do „Boga”. „Oddajemy ci chwałę za to, że te aborcje są bezpieczne i legalne. Radujemy się z tego błogosławieństwa”. „Na koniec, Panie, modlimy się o to żeby stosować w życiu to co głosimy, żeby nigdy nie ostygła ta pasja i zaangażowanie, którymi jesteśmy dzisiaj przepełnieni, natchnieni głęboką świadomością twojego przesłania- powiedziała w zakończeniu Slater i zacytowała słowa słynnego hymnu o Stwórcy, zamieniając słowo „ON” na „ona”. „Niechaj trwa taniec sprawiedliwości. Niechaj tak będzie”. To video, na które zareagowało 32 tysiące widzów w ciągu jednego tygodnia, wywołało falę oburzenia.

„To najbardziej ohydna modlitwa, ktorą kiedykolwiek słyszałam”- napisała jedna chrześcijanka.

„To jest raczej modlitwa do szatana a nie do Boga”- z oburzeniem stwierdził inny komentator. „Szatan to mistrz oszustwa, kłamstwa, popychający ku śmierci. Oni kroczą jego śladami. Poznajemy ich po ich owocach”.

„A oto jeszcze jeden komentarz: „Każdy kto świętuje zabicie 45 milionów nienarodzonych dzieci jest, po prostu, w obłędzie. Nasz kraj jest skazany jeżeli stanie się to normą. To wszystko ujawnia nikczemną istotę Partii Demokratycznej”

Ktoś także zauważył, że kiedy Slater zaczęła dziękować „Bogu” za dzieciobójstwa to gdzieś dał się słyszeć płacz dziecka/

 Za: http://3rm.info/38940-v-shtate-ayova-sovershili-molitvu-blagodarnosti-za-aborty.html

Data publikacji: 12.09.2013

Przekład: RX

ry95

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.