Strona główna > NWO > Apokalipsa > USrael-deprawacja dzieci

USrael-deprawacja dzieci

r40USA: deprawacja dzieci w dzień Dumy LGBT. W gimnazjum w miejscowości St. Leonard w stanie Maryland podczas Dnia Dumy Homoseksualnej zmuszono uczniów do skandalicznego przebrania się i niemoralnych zachowań. Nastolatkowie mieli odgrywać role partnerów  homoseksualnych. Uczniowie, którzy nie dostosowali się do wymogów dyrekcji, zostali ukarani negatywnymi stopniami. 

Nauczyciele z Heritage Middle School podzielili uczniów, a następnie przydzieli im odpowiednie role do odegrania w Dniu Dumy Homoseksualnej. Chłopcy mieli się przebrać za transseksualistów, męskich sodomitów i różnego rodzaju bardziej kobieco wyglądających mężczyzn. Dziewczyny z kolei miały się ucharakteryzować zgodnie z typem „lips stick” lub „lesbian butch”.

Uczniowie zostali zobowiązani do odegrania „jednego dnia z życia partnerów ze związku homoseksualnego”. Nauczyciele zachęcali i stawiali wyższe stopnie uczniom, którzy trzymali się za ręce, przytulali i „okazywali sobie niewinne uczucia”.

Scenariusz zajęć opracował znany transseksualista Caren Shandel. Na pytanie dziennikarzy dot. obchodu Dnia Dumy Homoseksualnej Shandel powiedział, że „nie spocznie dopóki wszyscy homoseksualiści skrywający się w rodzinach nie ujawnią swojej orientacji homoseksualnej”.

Mówił: – Przez dziesięciolecia konserwatywna większość wyrażała jedynie nienawiść do homoseksualistów i pogardzała kulturą gejowską. Na szczęście postępowa argumentacja liberalna zyskała przewagę, co pozwoliło niektórym z nas – w ramach systemów edukacyjnych – zająć się reedukację i zastąpić wiele przestarzałych sposobów postrzegania homoseksualistów przez ludzi. Administracja Obamy otwiera przed nami wiele drzwi i mamy nadzieję, że nowy program szybko będzie realizowany. Osobiście dążę do tego, aby homoseksualizm stał się powszechnie przyjętą normą. I nie spocznę dopóki wszyscy homoseksualiści, skrywający się w rodzinach, nie ujawnią swojej orientacji homoseksualnej!

Rodzice, którzy o zajęciach dowiedzieli się po fakcie są oburzeni. Część z nich przygotowuje zbiorowy pozew przeciw szkole.

Matka jednego z uczniów stwierdziła: – Gdybym wcześniej wiedziała, jaką idiotyczną imprezę planowano, to natychmiast zabrałabym dziecko ze szkoły. Nie wierzę, aby tego typu zajęcia miały jakikolwiek pozytywny aspekt, poza zdecydowanym oporem, jaki się pojawił już po fakcie. Od Dnia Dumy Homoseksualnej mój syn zachowuje się bardzo dziwnie. Poprosił mnie o to, abym zezwoliła mu używać szminki… To nie jest w porządku .

Źródło: nationalreport. net., AS.

Za: http://www.pch24.pl/usa–deprawacja-dzieci-w-dzien-dumy-lgbt,19114,i.html

Data publikacji: 13.11.2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.