Strona główna > Świat > USA zaaprobowało użycie sił zbrojnych ONZ na terenie USA [wideo]

USA zaaprobowało użycie sił zbrojnych ONZ na terenie USA [wideo]

„Siły zbrojne ONZ mogą w nieodległej przyszłości pojawić się na terytorium USA, w wyniku deklaracji USA o wsparciu dla zasad, które dają przyzwolenie dla sił pokojowych ONZ oraz policji na użycie siły w celu ochrony cywilów znajdujących się na obszarach konfliktów zbrojnych“ –  Military Times.

unitednationstakeover-750x420

Jak donosi Fox News amerykańska ambasador Samantha Power powiedziała na zgromadzeniu ONZ, że USA są dumne i z pokorą biorą udział w nowym wyzwaniu, obiecała też w 18 zdaniach, że USA nie odstąpią od obietnicy.

Obecność ONZ wymaga federalizacji służb policji, tak aby współgrały one z globalnymi standardami opracowanymi dla służb porządkowych.

Prezydent Barrack Obama skorzystał z okazji i wykorzystuje fakt niedawnej strzelaniny jako powód federalizacji lokalnych sił policji.

Dalsza federalizacja, połączona z przybyciem do USA sił zbrojnych ONZ może stanowić poważne zagrożenie dla wolności i swobody wypowiedzi w Ameryce.

Internet zalewany jest materiałami wideo dokumentującymi powolnie postępującą inwazję należących do ONZ pojazdów – podobnych do wojskowych – na terenie USA.

Nie jest to pierwsza taka sytuacja gdzie politycy amerykańscy próbują oddać kontrolę nad swoimi obywatelami siłom ONZ.

Pierwsza taka próba miała miejsce w 1951 roku w ramach ściśle tajnego programu „Operacja Aggressi“.

W ten oto dziwny sposób, wojska pod banderami ONZ rozpoczęły okupację małych miast na terenie USA. Był to test, mający na celu sprawdzenie reakcji ludzi na inwazję ONZ.

Test się nie powiódł i wzbudził kontrowersje i obawy o to, że planowana jest rewolucja, która ma na celu zniszczenie jakichkolwiek spisków przeciwko Kanclerzowi Spraw Zagranicznych w ONZ.

Siły zbrojne działające w ramach projektu Aggressi napotkały duży opór i spokojnie wycofały się z okupowanych budynków rządowych, przy okazji ściągając flagi ONZ z masztów. Żydowski dziennikarz Myron C. Fagan udokumentował tą tajną operację zbrojną w latach 60-tych XX wieku twierdząc, że inwazje ONZ miały być całkowicie utajnione.

Media społeczne były bardzo uległe, a lokalne gazety i rozgłośnie radiowe w „przejętych“ miastach przestały funkcjonować na rozkaz ONZ. Jednakże w kilku miastach lokalna policja odmówiła współpracy. Wywołało to spore zamieszanie, co prawda w skali lokalnej, ale groziło to rozprzestrzenieniem się informacji na cały kraj, zwłaszcza gdy żołnierze i policjanci pojmani odmówili wcielenia do oddziałów „wroga“. Wywołało to spore zamieszanie i spowodowało zahamowanie dalszych etapów inwazji.

Słownik Webster’a definiuje zdradę, jako: „przestępstwo mające na celu próbę obalenia rządu w kraju“ lub jako „pomaganie siłom wroga podczas wojny“. Zastanówmy się chwilę nad tym.

Źródło: http://www.nwo-news.com/2016/07/14/u-s-approves-united-nations-use-of-military-force-on-american-soil/

Przygotował: Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *