Strona główna > NWO > Apokalipsa > Zachodnia demonokracja ogrzewa się spalanymi dziećmi

Zachodnia demonokracja ogrzewa się spalanymi dziećmi

a1bZachodnia demonokracja ogrzewa się spalanymi dziećmi. W USA i Wlk. Brytanii domy ogrzewa się spalanymi dziećmi.

SZOK: kanadyjskie nienarodzone dzieci są spalane w USA w celu ogrzewania domów amerykańskich obywateli w stanie Oregon. A 15 tysięcy zamordowanych , nienarodzonych, niemowląt spala się w Wielkiej Brytanii w celu ogrzewania 10 brytyjskich szpitali i w celu wytwarzania energii elektrycznej dla Londynu. Dokumenty.

Służba prasowa Międzynarodowego Ruchu „Russkije Matieri” ( http://www.russkiemateri.ru/ 8919727218)

W USA SPALA SIĘ DZIECI W CELU OGRZEWANIA DOMÓW. AMERYKAŃSKIE ŚWIATŁO EKOLOGICZNE WYTWARZANE JEST Z LUDZI.

http://www.lifesitenews.com/canadian-aborted-babies-incinerated-in-oregon-waste-to-energy-facility-to-p.html

http://www.telegraph.co.uk/health/healthnews/10717566/Aborted-babies-incinerated-to-heat-UK-hospitals.html

Szczegóły:

800 TON FRAGMENTÓW CIAŁ LUDZKICH I POMORDOWANYCH, NIENARODZONYCH DZIECI IDZIE NA OGRZANIE AMERYKAŃSKICH DOMÓW. „Płoń, dziecinko, płoń” (Burn, baby, burn).

Dnia 24 kwietnia 2014 roku na www.lifesitenews.com był opublikowany artykuł w którym mówiło się, że kanadyjskie pomordowane, nienarodzone, dzieci (tak zwana aborcja) są spalane w USA w celu wytworzenia energii elektrycznej w północno-wschodnim stanie Oregon, leżącym na wybrzeżu Oceanu Spokojnego (populacja stanu 3871859 ludzi). Ministerstwo Zdrowia stanu Oregon wyjaśnia, że kanadyjskie „odpadki ludzkie” (chirurgicznie usunięte tkanki nowotworowe, amputowane kończyny i tkanki embrionów) rzeczywiście przeznaczone są w USA do wytwarzania energii elektrycznej dla mieszkańców stanu Oregon. Christian Mitchell, dyrektor Stowarzyszenia ds. Utylizacji Odpadków stanu Oregon, powiedział gazecie, że kanadyjskie niemowlęta są najprawdopodobniej spalane w miejskim zakładzie Marion. To jest jedyne przedsiębiorstwo produkcji energii elektrycznej w Oregonie ze spalania odpadków medycznych (w tym fragmentów tkanek ludzkich i nienarodzonych dzieci). W tym zakładzie nienarodzone dzieci spalane są w dwóch ogromnych kotłach w temperaturze około 2 tysięcy stopni Fahrenheita. Ciepło za spalania nienarodzonych dzieci ogrzewa rurociągi wodne i wytwarza parę do napędzania turbiny, która generuje energię elektryczną dla stanu Oregon. W zakładzie Marion nienarodzone dzieci z Kanady spala się już od dawna. W 2007 roku był wydrukowany artykuł pod tytulem „Płoń, dziecinko, płoń”. W tym artykule mówiło się, że w Marion spala się około 800 ton (1764000 funtów) odpadów medycznych rocznie, w tym nienarodzonych dzieci. „Niemowlęta z Kanady są przywożone do spalenia w USA w zamkniętych pojemnikach i na taśmociągu transportowane są do ognistego pieca”-pisze się w artykule. Miejscowi mieszkańcy, w USA, nie protestują przeciwko paleniu niemowląt. Obawiają się tylko, że niemowlęta są spalane niecałkowicie, a tylko częściowo. Mieszkańcy stanu  Oregon zaniepokojeni są tym, że, być może, oddychają „toksycznym powietrzem” pochodzącym z niedopalenia tych dzieci. Wiadomość o tym, że kanadyjskie niemowlęta są spalane w USA w celu ogrzewania amerykańskich domów, była opublikowana prawie miesiąc po tym jak stało się wiadomym, że pozostałości ponad 15 tysięcy pomordowanych (tzw. aborcja) niemowląt są spalane w Wielkiej Brytanii w celu ogrzewania 10 brytyjskich szpitali i wytworzenia energii elektrycznej dla Londynu.

Źródło: http://www.lifesitenews.com/canadian-aborted-babies-incinerated-in-oregon-waste-to-energy-facility-to-p.html

15 tysięcy pomordowanych dzieci (tzw. aborcja) zostało spalonych w celu ogrzania mieszkańców Londynu.

Dnia 24 marca 2014 roku londyńska gazeta „Telegraph” opublikowała artykuł o spalaniu ciał pomordowanych dzieci w celu wytworzenia energii elektrycznej dla Anglii. Tysiące ciał pomordowanych niemowląt spala się w celu ogrzania 10 klinik w Wielkiej Brytanii. Brytyjskie media ujawniły, jak informuje „The Daily Telegraph”, że ponad 15,5 tysiąca dzieci zostało spalonych jako „odpady medyczne” w celu wytworzenia energii elektrycznej dla miejscowych szpitali. Paul Tully, sekretarz generalny Towarzystwa Obrony Dzieci Nienarodzonych, powiedział LifeSiteNews.com, że „tym samym pracownicy przedsiębiorstw spalania śmieci zdalnie wciągają się w proces aborcji”.

Źródło: http://www.telegraph.co.uk/health/healthnews/10717566/Aborted-babies-incinerated-to-heat-UK-hospitals.html

Informacja przygotowana przez Międzynarodowy Ruch „Russkije Matieri”

Na podstawie: http://dsnmp.yomu.ru/v-ssha-i-velikobritanii-detey-szhigayut-dlya-obogreva-domov/

Data publikacji: 2.05.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *