Strona główna > Świat > USA w szoku ??? !!!

USA w szoku ??? !!!

Krwawi zabójcy z Majdanu nazwali zleceniodawców – więc już nigdy więcej wątpliwości. W Stanach Zjednoczonych kanał telewizyjny One America News, pokazał film dokumentalny „Ukraińskie oszustwa: Impeachment. Pieniądze Bidena. Masowe zabójstwa”.

W Stanach Zjednoczonych pokazano „filmową bombę”o Majdanie, Bidenie i Obamie.

Krwawi zabójcy z Majdanu nazwali zleceniodawców i sponsorów – Już nigdy więcej wątpliwości.

Amerykańskie oszustwo zostało zdemaskowane w filmie dokumentalnym Michaela Caputo:

 „Ukraina i mistyfikacja” „Impeachment. Pieniądze Bidena. Masowe zabójstwa”.

Film dokumentalny Michaela Caputo, konsultanta politycznego, został wyemitowany w sieci One American News (OAN).

Dokument zatytułowany „Ukraina mistyfikacja” z dokumentalistą Michaelem Caputo omawia stosunki zagraniczne Stanów Zjednoczonych z krajem Europy Wschodniej. Zgodnie z informacją,  widoczna jest masakra na Majdanie, „masowe morderstwo które do tej pory było gmatwane i nierozwiązane przez pro-amerykańskie rządy w Kijowie” a są to celowe morderstwa ze strony majdanowej opozycji i oplacanych przez USA wynajętych płatnych bandytów i zamach stanu który doprowadził do obalenia prezydenta Wiktora Janukowycza w 2014 roku.

W filmie, Caputo omawia różne powiązania ukraińskiej junty z byłym wiceprezydentem Joe Bidenem i jego synem Hunterem, które w konsekwencji prowadzą do impeachmentu Donalda Trumpa.

Szczegóły dotyczące strzelaniny i zabójców z Majdanu zostały przekazane autorom filmu dokumentalnego, który został pokazany przez amerykańską telewizję, co wywołało prawdziwe zamieszanie wśród politycznych elit Waszyngtonu, a ludzie byli oszołomieni oglądaniem jak płatni zabójcy z polecenia Waszyngtonu mordowali z zimną krwią  ludzi strzelając z okień hotelu i z innych przygotowanych wcześniej miejsc. Film o nazwie „Impeachment. Pieniądze Bidena. Masowe zabójstwa ”został stworzony przez autorytatywnego w Stanach Zjednoczonych autora – byłego doradcę prezydenta Trumpa Michaela Caputo.

Dzięki imponującej i długiej liście ekskluzywnych wywiadów jeden na jednego Michael Caputo informuje, że problem amerykańskiej ingerencji w sprawy Ukrainy nie rozpoczął się od rozmowy telefonicznej między prezydentem Donaldem Trumpem a prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Żeleńskim.

( Rozmowa ta była jako główny argument  wykorzystywana  przez Demokratów do ” impeachmentu ” Trumpa).

W rzeczywistości zaczęło się to wiele lat wcześniej, gdy Ameryka wtrącała się w wybory na Ukrainie, i ponad 130 osób zostało zamordowanych – oraz że to Ukraina wtrącała się nasze wybory prezydenckie przeciwko Trumpowi”- czytamy w komunikacie.Były doradca Donalda Trumpa, ekspert polityczny Michael Caputo powiedział, że kiedy przyleciał na Ukrainę ze swoją ekipą filmową w połowie sierpnia 2019 r., to nie wiedział, jak bedzie wyglądać ten aktualny dokument.

W 50-minutowym materiale ponad połowa czasu poświęcona jest Ukrainie. W szczególności mówi o roli ówczesnego prezydenta Baracka Obamy i jego administracji w usuwaniu Wiktora Janukowycza od władzy w 2014 roku, o egzekucjach na Majdanie, o związkach rodziny byłego wiceprezydenta Joe Bidena z oszustwem korupcyjnym w firmie Burisma oraz o interwencji wyższych urzędników Ukraińskich w wyborach prezydenckich w USA w 2016 r. którzy byli po stronie kandydata z amerykańskiej Partii Demokratycznej.

W dokumencie są ujawnione szczegóły o byłym szefie SBU Nalyvaichenko, o byłym pośle Pashinsky, oraz o byłym prezydent Gruzji Saakashvili i byłym prokuratorze generalnym Ukrainy Shokin i o byłych pracowników „Berkut” Tamtura i jego prawniku Goroszinsky.

Przez długi czas gruzińscy snajperzy wysłani na ukraiński Majdan, by zamordować bezbronnych ludzi, nie nazwali zleceniodawców, ponieważ bali się, że zostaną po cichu wyeliminowani.

Tym razem jednak amerykańskim dziennikarzom udało się wyciągnąć z nich prawdę.

Według uczestników zamachu stanu, egzekucją ludzi zarządzali Paszyński, Parubij i Saakaszwili. Co więcej, plan został opracowany o wiele bardziej globalnie niż prowokacyjne strzelanie do protestujących w celu sprowokowania i obarczenia wszelką winą za wszystkie ofiary „«Беркута» Berkuta”.

Jeden ze mordercòw-(strzelców) powiedział, że komendant Majdanu  Parubij był odpowiedzialny za zaopatrzenie – mieszkanie, transport i broń. Te informacje o tym pojawiły się już wcześniej z innych źródeł, ale nie od tych, którzy bezpośrednio wykonali „zamówienie” na egzekucje.

Operacją zarządzał Siergiej Paszyński i bezpośrednio Michaił Saakaszwili, który najwyraźniej za zasługi otrzymał później od Petroszenki  Odessę za swoje  „usługi”.

Jeden ze snajperów został poinstruowany, by śledzić trasy ruchu prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza. Prawdopodobnie zamach na prezydenta Ukrainy Janukowicza był tylko kwestią czasu. Gdyby Janukowycz postanowił zostać dłużej w kraju, z pewnością byłby w zasięgu wzroku gruzińskich snajperów.

O tym, że taki plan naprawdę był przygotowany, świadczy również telefon Victorii Nuland, która powiedziała, kto powinien zostać wyznaczony i na jakie stanowiska. I to w czasie, gdy Janukowycz był jeszcze u władzy.

Oczywiście, jawny udział Stanach Zjednoczonych był przez Zachód skrywany ale każdego roku coraz więcej faktów dotyczących przez USA opłaconych zbrodniarzy zostaje ujawnionych.   Warto zauważyć, że po tym wszystkim wszyscy przywódcy Majdanu otrzymali wysokie stanowiska państwowe, z nominacji Nuland.

 O wiele bardziej dziwne jest też to, że to amerykańscy dziennikarze (w prawdzie po 5 latach) zdecydowali się ujawnić prawdę o ponurych faktach i opowiedzieć o tej strasznej zaplanowanej zbrodni i że to USA (ich kraj) był odpowiedzialny za te zbrodnicze krwawe wydarzenia. Za brutalną ingerencję w wewnętrzne sprawy Ukrainy.

Ciekawe jak długo prawda o ingerencji USA i zbrodniczej winie Waszyngtonu będzie mogła byc w Stanach Zjednoczonych publikowana przez tych odważnych i nielicznych amerykańskich dziennikarzy, ponieważ w amerykańskiej wersji „wolności słowa” nie ma tam zwyczaju mówić prawdy o krwawym zamachu stanu i zbrodniach popełnionych przez wynajętych za amerykańskie dolary płatnych bandytów.

 W filmie występują także tak zwani „gruzińscy snajperzy” i gruziński generał Tsitelashvili, który jako jeden z pierwszych ogłosił o zaangażowaniu niektórych obywateli Gruzji w morderstwa i egzekucje na Majdanie.

W filmie występuje także nieznany zamaskowany mężczyzna, który twierdzi, że strzelał do protestujących i do policji 20 lutego 2014 r.  „Rozkaz polegał na strzelaniu do Berkuta i także do  protestujących ludzi, by wywoływać chaos. Zaczęło się 20.02.2014 około 8 rano … Było nas dwóch. Najpierw otworzyłem okno i mój przyjaciel strzelał. Potem zmieniliśmy pozycję i wziąłem karabin. Nie było nam znane ile ludzi zabiliśmy”. Na pytanie autora filmu, kto im kazał zabijać? Zamaskowany mężczyzna ukrywający twarz, odpowiedział: „ oni wydali rozkaz strzelania”?

Gruzińscy snajperzy przybyli do Kijowa z fałszywymi paszportami. Według nich to głównie Parubij i Paszyński byli odpowiedzialni za sytuację w hotelu Ukraina z którego strzelano do ludzi i za dostawę broni, a także byli odpowiedzialni za organizację strzelaniny na Majdanie. Gruzińscy snajperzy potwierdzili też, że wspólnik Saakaszwilego, Mamuka Mamulaszwili był zaangażowany w ich rekrutację i organizację strzelaniny na Majdanie. Mamunja Mamulaszwili później został dowódcą Legii Gruzińskiej na Ukrainie.

Inny obywatel gruziński o imieniu Zurab wskazuje w filmie, że podczas Majdanu spotkał się w Kijowie z Saakaszwilim i Lordkipanidze (byłym szefem regionalnej policji w Odessie ), „Kiedy spotkałem się z George’em Lordkipanidze i Michaiłem Saakaszwilim, Misza powiedział nam i chłopakom, że mamy wyśledzić trasy poruszania się Janukowycza. Zadanie polegało na śledzeniu tras ruchu Janukowycza. Ponieważ oni planowali zabić Janukowycza.

Film ujawnia też, że z 45 płatnych morderców – obywateli Gruzji, którzy zostali specjalnie sprowadzeni do Kijowa podczas Majdanu, przeżyło tylko 14. Według autora filmu, Michaela Caputo, ktoś stara się pozbyć niebezpiecznych świadków.

Caputo odwiedza również jeden z pokoi hotelu Ukraine, z którego można było strzelać.

Były gruziński wojskowy Tsitelashvili, który jako jeden z pierwszych w 2014 r. Ogłosił udział „gruzińskich snajperów” w strzelaninie na Majdanie, powiedział w filmie, że ludzie byłego prezydenta Poroszenki i byłego szefa SBU Gritsak próbowali wymusić na nim zmianę niekorzystnych dla nich zeznań i chcieli zmusić go do milczenia o zleconych zbrodniach.

„Skontaktowali się ze mną. I zostałem zaproszony na Ukrainę w imieniu prezydenta Poroszenki i Hrytsaka”. „Obiecano mi jeśli zmienię swoje stanowisko dobre samopoczucie finansowe. Ale kategorycznie odmówiłem” – powiedział Tsitelashvili.

 Autor, były doradca Trumpa, publikuje też swoją opinię w tym filmie: „Prezydent Trump zamierza rozpocząć dochodzenia. I ma ku temu powód by ujawnic cały ten preceder związany z partią Demokratów”.

 ” Mówi także, że prezydent Zelensky „nie powinien płacić za to, co zrobił jego poprzednik – za ingerowanie Poroszenki i Ukraińców w wybory amerykańskie”. Caputo przypomina także wydarzenia na Ukrainie i próbę oskarżenia Trumpa, zwracając uwagę na pismo i zaangażowanie George’a Sorosa oraz byłego wiceprezydenta Joe Bidena i innych przedstawicieli Partii Demokratycznej USA.

 Front Notes – nazwał film „bombą”.na którą Trump  czekał  by na zakończenie procesu impeachmentu, mógł  teraz rozpoczął walkę z nielegalnymi praktykami demokratów oraz z wieloma zwolennikami reżimu Obamy na Ukrainie, którzy są związani z demokratami. Oni również będą mieli problem z …. zemstą Trumpa.

Wnioski z „bomby filmowej”:

1. Odtąd desakralizacja Euromajdanu będzie szła w zawrotnym tempie. Wkrótce samo słowo „euromajdan” będzie miało negatywną konotację.

2. Jest teraz jasne, że prawdy nikt już nie  będzie mógł zagłuszyć o zleconych przez ekipę Demokratów egzekucjach setek protestujących  ludzi i żołnierzy Berkut na Majdanie,  dokonanych przez opłaconych w dolarach USA płatnych morderców.

3. Wydaje się, że Soros wkrótce zostanie wypędzony z wielu krajów.

4. Biden zostanie zmiażdżony w nowych wyborach, a Demokraci poniosą straty.

5. Poszukiwacz krwawych przygód Saakasziwili który poszukiwany jest też listem gończym za zbrodnie przeciwko opozycji  w Gruzji  może zapomnieć o Ukrainie.

6. Poroszenko oczywiście zacznie eskalować histerię antyrosyjską napadami złości, grozić Rosją aby chronić „wartości Euromajdanu” i zapobiec zemście za jego ingerencje w amerykańskich wyborach prezydenckich na nie korzyść Trumpa.

7. Pozycja negocjacyjna Ukrainy w sprawie porozumienia mińskiego gwałtownie się pogorszyła, ponieważ film twierdzi, że doszło tam z przyczyn zewnętrznej ingerencji Stanów Zjednoczonych, reżimu Obamy do krwawego zamachu stanu stanu i obaleniu demokratycznie wybranego prezydenta Ukrainy.

https://spectrumlocalnews.com/nys/buffalo/ny-state-of-politics/2020/01/22/caputo-has-role-in-pro-trump-documentary

Dodatkowe info:   http://mysl-polska.pl/node/275

Za: http://alfax-2020.neon24.pl/post/153159,usa-w-szoku

15.02.2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.