Strona główna > NWO > Apokalipsa > USA pierwsze pod względem mordowania dzieci

USA pierwsze pod względem mordowania dzieci


USA znajdują się na pierwszym miejscu pośród krajów Zachodu pod względem liczby mordowanych dzieci.

a1,6

Zgodnie ze statystyką ONZ, na dzień dzisiejszy morderstwo jest główną przyczyną śmierci dzieci i nastolatków płci męskiej w wieku od lat 10 do lat 19 w Panamie, Salwadorze, Trynidadzie i Tobago, Brazylii, Gwatemali i Kolumbii. Wśród krajów zachodniej Europy i północnej Ameryki pierwsze miejsce zajmują, pod tym względem, USA.

USA w ostatnich latach zajmują pierwsze miejsce wśród krajów zachodniej Europy i północnej Ameryki pod względem liczby morderstw popełnionych na niepełnoletnich, mówi się w raporcie UNICEF „Ukryte na widoku wszystkich”, w którym przedstawiona jest informacja o przemocy w stosunku do dzieci w 190 krajach.

Na pierwszym miejscu, pod względem morderstw popełnianych na dzieciach, znajduje się Nigeria. Przy tym co piąta ofiara mordu w świecie jest dzieckiem lub nastolatkiem w wieku do lat 20. W 2012 roku zamordowano około 95 tysięcy dzieci, informuje UNICEF.

Według statystyk ONZ, mniej więcej 17% dzieci w 58 krajach świata poddane jest brutalnym karom fizycznym, przy czym w całym świecie troje dorosłych, na dziesięciu, uważa kary fizyczne za niezbędne w wychowywaniu dzieci. „Przemoc w stosunku do dzieci ma miejsce każdego dnia, wszędzie. Ale nie jest ona nieunikniona. Można przemocy zapobiegać. Aby tego dokonać nie powinniśmy przemocy pozostawiać w cieniu”- powiedział dyrektor wykonawczy UNICEF, Anthony Lake.

Za: http://3rm.info/51111-ssha-na-pervom-meste-sredi-stran-zapada-po-chislu-ubiystv-detey.html

Data publikacji: 22.09.2014

Przekład: RX


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *