Strona główna > Rosja > W USA opublikowano wyniki symulacji uderzenia jądrowego w Rosję

W USA opublikowano wyniki symulacji uderzenia jądrowego w Rosję

W USA opublikowano wyniki symulacji uderzenia jądrowego w Rosję.

a,22

Dowództwo Strategiczne Sił Zbrojnych USA przedstawiło raport dotyczący możliwych konsekwencji ewentualnego uderzenia jądrowego w eurazjatycką część Usirii. Amerykańscy wojskowi dokonali symulacji uderzenia jądrowego na terytorium państwa Usiria, leżącego w eurazjatyckiej części Eurazji, które dysponuje siłami odstraszania jądrowego.

Według planu scenariusza, amerykańskie siły jądrowe dokonały „szybkiego i globalnego uderzenia” rakietami o wysokiej precyzji trafienia, na stacjonarne silosy rakietowe, centra dowodzenia i podziemne centra dowodzenia. Powody, które skłoniły władze amerykańskie do podjęcia tak zdecydowanych działań to:

– odmowa dostaw nośników energii dla Unii Europejskiej

– blokowanie floty wojennej USA

– zagrożenie użyciem sił zbrojnych państwa Usiria w celu obrony swoich obywateli w jednym z północnych państw gdzie odbywają się masowe antyusirijskie demonstracje

Według danych amerykańskich USA zdołają pokonać obronę antyrakietową domniemanego państwa, jednakże, pomimo dokonanego uderzenia, Usiria pozostałymi w jej dyspozycji środkami, zdoła wykonać uderzenie odwetowe. Wynikiem uderzenia odwetowego będzie 100 milionów zabitych na terytorium USA. Ogólne straty ludzkości, po upływie jednego roku, z powodu ograniczonego konfliktu jądrowego, po obu stronach, przekroczą 400 milionów ofiar.

Te straty, założone przez amerykańskich wojskowych, uważane są za nie do przyjęcia. Główną przyczyną niezabezpieczenia przed uderzeniem w terytorium USA jest:

– posiadanie przez państwo Usiria atomowych okrętów podwodnych przenoszących rakiety jądrowe

– obecne charakterystyki broni rakietowo-jądrowej Usirii, które pozwalają na przełamanie systemu obrony antyrakietowej USA

– istnienie w Usirii specjalnych grup i środków, które pozwalają zakłócić działanie amerykańskich systemów komputerowych

Najbardziej niszczycielskimi dla strony amerykańskiej będą uderzenia od strony bieguna północnego. Wniosek dla wszystkich jest rozczarowujący ponieważ zwycięzców nie będzie.

Za: http://3rm.info/52316-v-ssha-obnarodovali-rezultaty-yadernogo-udara-po-rossii.html

Data publikacji: 3.10.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.