Strona główna > Humor > USA – kraj rządzony przez idiotów

USA – kraj rządzony przez idiotów

USA – kraj rządzony przez idiotów. Poniżej 11 takich „absurdów”.

Barack-Obama-And-Joe-Biden1-450x299

1. Jeśli możesz być aresztowanym za polowanie lub łowienie ryb bez licencji, ale nie za przebywanie w kraju nielegalnie, to żyjesz w kraju rządzonym przez idiotów.

2. Jeśli musisz mieć zgodę rodziców, by iść na wycieczkę szkolną, lub wziąć aspirynę w szkolę, a nie musisz jej mieć, by poddać się zabiegowi aborcji, to żyjesz w kraju rządzonym przez idiotów.

3. Jeśli musisz dać się zidentyfikować, by wejść na pokład samolotu, wypożyczyć książkę w bibliotece, a nie musisz gdy głosujesz w wyborach do rządu, to żyjesz w kraju rządzonym przez idiotów.

4. Jeśli rząd chce zakazać praworządnym obywatelom posiadania magazynków broni z więcej niż 10 nabojami, ale daje 20 samolotów wojskowych F-16 szalonym dowódcom w Egipcie, to żyjesz w kraju rządzonym przez idiotów.

5. Jeśli w największym mieście możesz kupić 2 puszki 16-uncjowe napoju gazowanego (soda), a nie możesz kupić jednej puszki napoju 24-uncjowego, bo możesz być otyły, to żyjesz w kraju rządzonym przez idiotów.

6. Jeśli 80-letnia kobieta musi rozebrać się do przeszukania przez TSA, a kobieta w hidżabie (kobiecy strój muzułmański) podlega jedynie przeszukaniu szyi i głowy, to żyjesz w kraju rządzonym przez idiotów.

7. Jeśli twój rząd myśli, że najlepszym sposobem na wyeliminowanie bilionów dolarów długu jest wydanie bilionów więcej, to żyjesz w kraju rządzonym przez idiotów.

8. Jeśli siedmioletni chłopiec może być wyrzuconym ze szkoły za nazwanie swojego nauczyciela „słodki” (cute), a uczestniczenie w lekcjach różnorodności i odkryć seksualnych jest całkowicie dopuszczalne, to żyjesz w kraju rządzonym przez idiotów.

9. Jeśli osoby ciężko pracujące spotykają się z wyższymi podatkami i większą ingerencją rządu, podczas gdy bezrobotni są nagradzani kartami EBT, czekami WIC, opieką zdrowotną (Medicaid), mieszkaniami socjalnymi i darmowymi telefonami komórkowymi, to żyjesz w kraju rządzonym przez idiotów.

10. Jeśli plan rządu mający na celu przywrócenie ludzi do pracy to zachęcenie niepracujących 99 tygodniami czeków dla bezrobotnych oraz brakiem wymagania zaświadczenia, iż składali podania, ale nie mogą znaleźć pracy, to żyjesz w kraju rządzonym przez idiotów.

11. Jeśli pozbawienie możliwości obrony sprawia, że czujesz się bardziej „bezpiecznie”, to żyjesz w kraju rządzonym przez idiotów.

Źródło:http://fellowshipoftheminds.com/2014/09/05/11-ways-to-know-when-you-live-in-a-country-run-by-idiots/

Tłumaczenie – Girion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *