Strona główna > NWO > Apokalipsa > USA (United Satanists of America) – Talmudyczna kraina Lucyfera

USA (United Satanists of America) – Talmudyczna kraina Lucyfera

USA – Serce talmudycznej „cywilizacji” – wcielenie satanizmu. Coraz więcej studentów popiera mordowanie dzieci po ich narodzeniu. Taka tendencja dostrzegana jest przez aktywistów ruchów pro-life (obrony życia nienarodzonych dzieci).

Tendencja obserwowana przez działaczy ruchów pro-life jest taka, że coraz częściej studenci, w całych Stanach Zjednoczonych, akceptują mordowanie dzieci po ich narodzeniu, mówią działacze pro-life w gazecie internetowej „The College Fix”.

a,5

Nieoficjalne dane od liderów grupy pro-life, takiej jak „Created Equal and Survivors of the Abortion Holocaust”, powiedzieli w wywiadzie, że nie tylko dostrzegają większą ilość studentów chętnych do wyrażenia poparcia dzieciobójstwa ponarodzeniowego ale niektórzy studenci sugerują nawet zabijanie dzieci do wieku 4-5 lat, ponieważ nie mają one jeszcze „samoświadomości”.

„Spotykamy ludzi, którzy uważają za moralnie akceptowalne zabijanie dzieci po ich narodzeniu, jako czynność naturalną, niemal na każdej uczelni, którą odwiedziliśmy” – powiedział Mark Harrington, dyrektor grupy „Created Equal and Survivors of the Abortion Holocaust”.

„Podczas gdy ten punkt widzenia ciągle jest szokujący dla większości ludzi to jednak staje się on coraz bardziej powszechny”.

Do uczelni na których rozmaici działacze  „Created Equal and Survivors of the Abortion Holocaust” spotkali się z taką opinią należą Purdue, University of Minnesota i University of Central Florida. A w stanie Ohio, w bieżącym roku, grupa nagrała na video debatę pomiędzy jednym z członków a starszą kobietą, która broniła dzieciobójstwa.

„Jest to cały problem z dewaluacją życia ludzkiego na każdym poziomie. Będzie to naturalnie narastało, obejmując inne grupy ludzi. W tym przypadku ludzi narodzonych jak i ludzi nienarodzonych” – powiedział Mark Harrington.

„Rozmawiałem z jednym młodym człowiekiem na University of Minnesota, który uważał, że to w porządku aby zabijać dzieci jeżeli są one w wieku do 5 lat, ponieważ do tego wieku nie uważał je za osoby”.

Kristina Garza, rzeczniczka „Survivors of the Abortion Holocaust”, organizacji pro-life często organizującej wystawy anty-aborcyjne na kampusach wzdłuż Zachodniego Wybrzeża USA, powiedziała, że jej grupa często spotyka studentów, którzy akceptują dzieciobójstwo.

„Dla tych, którzy są twardo za aborcją, ponieważ rozumieją, że jest to zabijanie istoty ludzkiej, bardzo łatwo jest zaakceptować zabijanie istoty ludzkiej po narodzeniu” – powiedziała Garza.

„Jest taki pogląd, powszechny na uczelniach, że zabijanie dzieci jest OK ponieważ w pewien sposób nie jesteśmy istotą ludzką dopóki nie jesteśmy siebie świadomi. Powszechna liczba, która jest akceptowana to 4 lata” -dodaje Garza.

a,20

Co do tendencji to Garza powiedziała, że jest na to wyjaśnienie. Na przykład argumenty forsowane przez australijskiego żyda Petera Singera i innych żydowskich „filozofów” popierających dzieciobójstwo, są podawane jako zadania do czytania studentom uczelni.

Żyd Singer napisał w 1979 roku, że „dzieci ludzkie nie rodzą się świadome lub zdolne do zrozumienia, że istnieją w czasie. One nie są osobami…dlatego życie nowo narodzonego ma mniejszą wartość niż życie świni, psa albo szympansa”.

„Mówi takie rzeczy od lat 70-tych ale myślę, że stało się to ostatnio kiedy tego typu ideologia jest promowana na uczelniach” – dodaje Garza. „Kiedy wypowiedział te rzeczy to była garstka, która je zaakceptowała. Ale dzisiaj staliśmy się niewrażliwi a studentom brakuje kręgosłupa moralnego i dlatego akceptują tego rodzaju patologiczną ideologię” – mówi Garza.

„Ale działania pro-life i zaangażowanie na uczelniach dopomogły odwróceniu się części studentów od poglądów pro-choice (pro-aborcyjnych)” – mówi dalej Garza. „Podczas gdy wzrasta liczba studentów wierzących, że to jest OK aby zabijać dzieci po ich narodzeniu to liczba studentów akceptujących fakt, że życie rodzi się po poczęciu, rośnie bardziej i szybciej niż grupa tych, którzy akceptują dzieciobójstwo” – stwierdziła Garza.

„Tendencje, które dostrzegamy polegają nie tyle na zakorzenieniu w moralności co na tym, że my, jako ruch pro-life, przedstawiliśmy lepsze argumenty i wypychamy ludzi ze strefy obojętności” – kontynuuje Garza.

„Widzimy coraz częściej studentów, ktorzy myślą logicznie i wybierają postawę anty-aborcyjną. Jednakże zagorzała opozycja wobec filozofii pro-life ciągle się utrzymuje”.

Zapytana o incydent w stanie Ohio, kiedy kobieta zareagowała na wystawę pro-life obroną dzieciobójstwa to powiedziała, że uczelniana grupa aktywistów pro-aborcyjnych stwierdziła, że poglądy ma podobne do poglądów kobiety z video.

„Jeżeli chodzi o aborcję ponarodzeniową to mógłbym sobie wyobrazić, że moi koledzy sądzą, że „pourodzeniowa” część jest w dużej mierze bez znaczenia jako że wierzymy w aborcję na żądanie, bez usprawiedliwiania się, i to jest jasne i proste, że powinniśmy przyjrzeć się moralności kobiety i nie pchać naszych opinii tam gdzie one, szczerze mówiąc, nie przynależą” – Devin Deitsch, lider organizacji popierającej dzieciobójstwo, „Voices for Planned Parenthood” na Ohio State University, napisał w mailu do „The College Fix”.

„Mówiąc jako główny lider VOX, zapewniam was, że jesteśmy głęboko pro-choice” – zauważył Deitsch. „…Nie jesteśmy tutaj aby zalecać kobietom przeprowadzanie aborcji, my popieramy możliwość dokonywania przez nie wyboru, bez strachu, bez nękania kłopotliwymi pytaniami i bez barier. My zasadniczo apelujemy o szacunek dla kobiety i jej ciała. Ni mniej ni więcej”.

OFIARA Z DZIECI

Na podstawie: http://www.thecollegefix.com/post/19896/

Data publikacji: 29.10.2014

Opracowanie: GREGORIUS

P.S. Suplement:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *