USA i kijowska junta potrzebują najstraszniejszej prowokacji

Ukraina – Prowokacja może zdarzyć się wszędzie ale najlepiej jeżeli będzie miała miejsce w Kijowie bo będzie bardziej zauważalna i spowoduje największy rezonans.

a1,5

Politolog i ekspert „Agencji Informacyjnej REX”, Rostisław Iszczienko, opublikował na swojej stronie, na Fecebook’u, opinię o przygotowywanej prowokacji ze strony ukraińskiej junty. Kijowowi potrzebna jest kolejna przerwa pokojowa (pieriedyszka) bo w innym wypadku ukraińska armia może się rozpaść w ciągu dwóch tygodni.

Rosji jest bardzo trudno, prawie że niemożliwie, nakłonić pospolite ruszenie do zawarcia pokoju bez poważnych (chociaż do granic obwodów) rezultatów. Kijów, bez upadku armii, nie może wycofać się do granic obwodów (ługańskiego i donieckiego – tłum.). Jeżeli ukraińska armia się rozpadnie to pozostawanie na granicach obwodów nie ma nie tylko sensu ale jest i przestępstwem bo nie wolno pozostawiać całego kraju na pastwę zanarchizowanych oddziałów wojskowych pod dowództwem różnych watażków.

W sumie powrót do pokoju (jeżeli nie brać pod uwagę cudu) jest nierealny. Aby pogrom i upadek Kijowa nie były zbyt szybkie i katastrofalne i żeby spróbować chociaż na ostatek cokolwiek ugrać to USA i kijowskiej juncie potrzebna jest najstraszniejsza prowokacja w porównaniu z którą zestrzelenie Boeinga będzie zabawą w piaskownicy. Taka prowokacja może zdarzyć się wszędzie ale najlepszym miejscem dla jej przeprowadzenia jest Kijów, najbardziej zauważalne i najbardziej rezonujące miejsce (jest szansa że z Kijowa rozejdzie się po całej Ukrainie).

Boję się, że ci którzy obawiają się ostrzałów artyleryjskich stolicy Ukrainy w przypadku zbliżania się do niej linii frontu, nie wiedzą czego trzeba w rzeczywistości się bać. Są rzeczy w porównaniu z którymi ostrzały artyleryjskie mogą być „manną z nieba” a ostrzały Doniecka, jakby to strasznie nie brzmiało, noworocznymi fajerwerkami.

Jeżeli juncie wystarczy czasu i wystarczy możliwości na organizację swojej ostatniej prowokacji to zrozumiemy co znaczy, że „żywi będą zazdrościć martwym”. Jedyna nadzieja, że tej demonokratycznej wersji III Rzeszy jak zwykle coś nie wyjdzie. Ale nadzieję trzeba mieć na lepsze a przygotowywać się na najgorsze.

Źródło: www.iarex.ru/articles/51421.html

Za: http://3rm.info/main/54258-ssha-i-hunte-nuzhna-zhutchayshaya-provokaciya-rostislav-ischenko.html

Data publikacji: 21.01.2015

Przekład: RX

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *