Strona główna > NWO > Apokalipsa > USA – Kary za odmowę udzielania ” ślubów ” sodomitom

USA – Kary za odmowę udzielania ” ślubów ” sodomitom

USA – Chrześcijańscy pastorzy odmawiający udzielania „ślubów” sodomitom zagrożeni są karą więzienia i grzywną. 

OBAMA

Dwóm chrześcijańskim duchownym, Donaldowi i Eweline Knapp, którzy prowadzą kaplicę ślubną w mieście Coeur d’Alene ( USA , stan Idaho ) zagrożono karą pozbawienia wolności lub grzywną w wysokości 1 tysiąca dolarów za odmowę udzielania „ślubów” sodomickich.

Kaplica jest zarejestrowana jako „wspólnota religijna”, która udziela ślubów tylko „pomiędzy jednym mężczyzną i jedną kobietą, tak jak to jest określone w Biblii”.

Jednakże urzędnicy miejscy upierają się, że kaplica jest także organizacją komercyjną, która powinna przestrzegać lokalnego prawodawstwa. Wydane w 2013 roku rozporządzenie zakazuje dyskryminacji na gruncie orientacji seksualnej. To rozporządzenie obejmuje sferę mieszkaniową, pracowniczą i miejsca użyteczności publicznej.

Jak oświadczył prokurator miejski Warren Wilson, każda kaplica udzielająca ślubów a odmawiająca ich parom sodomickim, teoretycznie łamie prawo. W tym tygodniu władze miejskie miasta Houston zażądały od 5 chrześcijańskich pastorów zmiany retoryki ich kazań w kwestiach dotyczących sodomii i tożsamości genderowej.

Prezes Rady Analizy Rodzin, Tony Perkins, sugeruje, że na Amerykanów, którzy nie chcą zaakceptować nowo wprowadzonego przez rząd określenia małżeństwa, ogłoszony został sezon polowania. W jego opinii chodzi nie tyle o udzielanie „ślubów” sodomickich co o całkowitą zmianę praw 98% populacji USA.

Rządowi urzędnicy jasno dają do zrozumienia, że wykorzystują swoją władzę do karania działaczy stawiających opór wobec naporu sodomitów. Niestety, Perkins ma absolutną rację. Antydyskryminacyjne prawodawstwo sprowadza się do otwartego szczucia i nagonki na chrześcijan.

a,0

Za: http://3rm.info/52168-otkazyvayuschimsya-venchat-odnopolye-braki-hristianskim-svyaschennikam-grozit-arest.html

Data publikacji: 28.10.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *