Strona główna > NWO > Apokalipsa > USA – Degeneracja apokaliptycznego społeczeństwa czyli United Slaves of America

USA – Degeneracja apokaliptycznego społeczeństwa czyli United Slaves of America

USA – Degeneracja apokaliptycznego społeczeństwa. W szkołach Chicago ( USA ) naucza się pięcioklasistów szczegółów bezpiecznego seksu analnego.

asa

Ilustracje do szkolnego programu „edukacji seksualnej” (czyt. rozpusty seksualnej i zbydlęcenia! – tłum.), który przeznaczony jest dla uczniów klas piątych i szóstych państwowej szkoły w Chicago, wstrząsnęły rodzicami uczniów. Slajdy z poglądowymi ilustracjami były przedstawione na zebraniu Akademii Językowej Andrew Jackson’a w formie prezentacji.

Jak donosi chicagowska agencja informacyjna „DNA info” na prezentację składały się slajdy, z całą oczywistością nie pasujące dla dzieci tej grupy wiekowej, a także „demonstracja” użycia męskich i żeńskich prezerwatyw. Rzecznik prasowy burmistrza Chicago, Bill McCaffrey, w swoim oświadczeniu powiedział, że „naganny materiał zaprezentowany w tym tygodniu w Akademii Językowej Andrew Jackson’a nie jest częścią programu edukacji seksualnej uczniów i nigdy nie był”.

Według informacji chicagowskiej NBC, pokazane rodzicom slajdy także są wykorzystywane w Szkole Podstawowej Waters, jako część programu poświęconego „zdrowiu seksualnemu” w „szóstej klasie”. Na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej Waters w części poświęconej programowi „wychowania seksualnego” zaznacza się, że szkoła „odmówiła” demostracji używania prezerwatyw.

Potwierdza to  fakt, że taka demonstracja była faktycznie częścią programu. W ramach tego programu uczniów klas piątych i szóstych przekonuje się, że „tabletki antykoncepcyjne połykane w dniu następnym po akcie seksualnym” nie są „tabletkami aborcyjnymi” a także dzieci informuje się, że „młodzież poczynając od lat 12, i wyżej, może korzystać ze środków zabezpieczenia życia seksualnego bez zgody rodziców”.

Wydaje się, że szczególne znaczenie w prezentacji mają żeńskie prezerwatywy ponieważ temu rodzajowi antykoncepcji poświęcono znaczną ilość slajdów. W prezentacji opisuje się także zalety żeńskiej prezerwatywy argumentując, że może ona być wprowadzona „na kilka godzin przed seksem pochwowym dzięki czemu nie będziesz musiał przerywać gry wstępnej po to żeby się zabezpieczyć!”.

Według prezentacji żeńskie prezerwatywy idealnie pasują dla „kobiet, mężczyzn i trangenderów a także można je wykorzystywać jeżeli jesteś „gay’em” albo masz tradycyjną orientację seksualną”.

aka10

Za: http://3rm.info/52945-vyrozhdenie-apokalipticheskogo-obschestva-v-shkolah-chikago-pyatiklassnikov-uchat-osobennostyam-bezopasnogo-analnogo-seksa.html

Data publikacji: 26.11.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *