Strona główna > NWO > Apokalipsa > USA – 56 milionów zamordowanych dzieci (video)

USA – 56 milionów zamordowanych dzieci (video)

USA – 56 milionów zamordowanych dzieci. 

OBAMA

„Life Dynamics”, narodowa organizacja amerykańska pro-life, której siedziba mieści się w mieście Denton, stan Texas, wyemitowała nowe video, które pokazuje porównawczo liczbę nienarodzonych, zamordowanych dzieci w amerykańskich „klinikach”, z powodu tak zwanej aborcji, z liczba poległych żołnierzy w wojnach amerykańskich. Według ostatnich danych statystycznych 1 milion 60 tysięcy dzieciobójstw dokonano w USA tylko w roku 2011. Od 1973 roku co najmniej 56 milionów nienarodzonych dzieci zamordowano metodą tak zwanej aborcji. Mark Krater, prezes „Life Dynamics”, wyjaśniając powód realizacji tego video, powiedział: „Nakręciliśmy to video ponieważ bardzo łatwo jest mówić o około 56 milionach martwych dzieci ale nikt nie może w pełni tego zrozumieć i pomieścić w głowie taką liczbę. Pomoże to Ameryce zrozumieć na ile są to ogromne liczby i pozwoli pokazać skalę dzieciobójstwa w Stanach Zjednoczonych”. Każdy koralik przedstawia 1 tysiąc amerykańskich żołnierzy i także każdy koralik przedstawia 1 tysiąc zamordowanych dzieci amerykańskich.

TRANSKRYPT Video

0:12-Te paciorki przedstawiają wszystkich żołnierzy amerykańskich poległych w Rewolucji Amerykańskiej, Wojnie Domowej, I Wojnie Swiatowej, II Wojnie Światowej, Wojnie Koreańskiej, Wojnie Wietnamskiej i, łącznie, w obecnej wojnie z terroryzmem. Każdy z tych paciorków oznacza 1 tysiąc żołnierzy, którzy oddali swoje życie z powodu honoru, obowiązku i patriotyzmu.

0:34-Każdy z paciorków, który zobaczysz, także przedstawia sobą 1 tysiąc istot ludzkich, których życie zostało zgaszone.

0:45-Ale ci ludzie nie zginęli z powodu jakiejś szlachetnej przyczyny. Zostali oni, po prostu, zabici dlatego, że ktoś pragnął ich śmierci a ktoś inny został wynajęty do ich zabicia.

0:56-Każdy z paciorków przedstawia sobą 1 tysiąc bezbronnych dzieci, które zostały zabite w amerykańskich klinikach aborcyjnych, począwszy od 1973 roku. Jedyną zbrodnią popełnioną przez te dzieci był fakt znalezienia się ich w nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu.

1:15-Każdy paciorek to…1 tysiąc zabitych dzieci amerykańskich.

2:10-Dzisiaj te egzekucje dalej są przeprowadzane w skali ponad 3 tysięcy dziennie.

 

Na podstawie: http://3rm.info/45071-chto-takoe-56-millionov-abortov-video.html

Data publikacji: 30.03.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.