Strona główna > NWO > Apokalipsa > US, Idaho: więzienie i grzywna za nieodprawienie „małżeństwa” homoseksualnego

US, Idaho: więzienie i grzywna za nieodprawienie „małżeństwa” homoseksualnego

Odkąd Obama został wybrany w 2009 roku, dziesiątki ustaw i aktów zostało wprowadzonych, by po cichu wspierać środowisko LGBT, które nie ma nic wspólnego z „tolerancją” i „akceptacją różnorodności”, ale raczej chcą uciszyć i zaszczepić strach w każdym, kto sprzeciwi się ich radykalnemu programowi.

2014-03-04T183640Z_1_CBREA231FP700_RTROPTP_4_RUSSIA-e1413758578468

Chrześcijaństwo i Biblia są bezpośrednim celem tych środowisk w Ameryce. Będziemy żyć w środowisku, gdzie pewnego dnia ludziom wierzącym będą zabrane kościoły, a oni będą siedzieć za kratkami za głoszenie Słowa Bożego.

Mafia LGBT jest mocno finansowana i popierana przez administrację Obamy, nie zatrzyma się przed niczym by osiągnąć swój cel dominacji.

Miasto Coeur d’Alene w stanie Idaho, Donald i Evelyn Knapp, wyświęceni pastorzy, którzy są przeciwni małżeństwom jednopłciowym mają kaplicę o nazwie „Hitching Post”, gdzie odbywają się śluby.

Miasto Coeur d’Alene ma rozporządzenie, które zakazuje dyskryminacji, w tym ze względu na orientację płciową w obiektach publicznych. Nie dotyczy to religii, ale „Hitching Post” jest placówką komercyjną, technicznie nie organizacją religijną. Jednak właściciel jest głęboko wierzący.

W Maju, kiedy wszystko należało do decyzji Sądu Najwyższego, Donald powiedział, że nie będzie robił czegoś co jest sprzeczne z jego przekonaniami religijnymi.

W piątek para homoseksualna poprosiła o ślub Knappa, ten grzecznie odmówił. Teraz mierzy się ze  180-dniowym pobytem w areszcie i 1.000 dolarów grzywny za każdy dzień odmówienia odprawienia ślubu między parami homoseksualnymi.

Zauważ, że więzienie i grzywna jest za dzień, a nie za przestępstwo.

Źródło: http://dailycaller.com/2014/10/19/idaho-city-to-christian-pastors-preform-same-sex-weddings-or-face-jail/

Girion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *