Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > URODZINY JUDASZA

URODZINY JUDASZA

Za: http://eugeniuszsendecki.nowyekran.pl/post/90134,urodziny-judasza

Data publikacji: 1.04.2013

ku1

 

Prawda o polskiej polityce jest banalna; odzyskaliśmy Niepodległość w 1919-tym, utraciliśmy ją w 1926-tym. Od tego roku Polska przechodzi z rąk masońskich w niemieckie i sowieckie… tam i z powrotem.

 

Bartłomiej Kurzeja  (opublikowane 1 kwietnia 2013;)

„Dzisiaj przypada rocznica urodzin Judasza który jako zdrajca w pierwszym stoi rzędzie , a zaraz za nim są zdrajcy Polski którzy w tym dniu w sejmie głosowali za przyjęciem haniebnego traktatu lizbońskiego do czego namawiał zdrajca Prezydent Wyklenty . POPiSali się ci zdrajcy nikczemną rezygnacją z dbania o Interes Narodowy i wykazali się uległością wobec globalistow (kiedyś zwanmi komunistami ) i innych mniejszości żydowskich i sodomickich . Za kilka dni będzie kolejna feta dla uczczenia pamięci Prezydenta Wykletego i to wszystko po to aby zagłuszyć fakt jawnej zdrady i odwrócić uwagę od niekorzystnich dla Polski skutków tego aktu zdrady .”

 +

Tekst słynnego polskiego artysty-rzeźbiarza opublikowany 1-go kwietnia 2013 na Fejsbuku polecam tym wszystkicm, ktorzy odkrycie że okupacja sowiecka była drugą obok i po hitlerowskiej uważają za pełnię wiedzy o Polsce XX-go wieku i obecnego. Idźcie dalej, w poszukiwaniu prawdy! Aby dobrze zrozumieć Teraźniejszość należy sięgnąć do wiedzy o judaszowym masońskim zamachu stanu w roku 1926-tym. Potomkowie Judasza działali wtedy i teraz. Kto tego nie rozumie – ten nie rozumie ani chrześcijaństwa (w którym rola sługi diabelskiego Judasza jest figurą wszelkiego Zła) ani Polski (zbiorowego bytu narodowego wiele tak razy cierpiącego przez zorganizowaną zdradę). /-/ Eugeniusz Sendecki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.