Strona główna > Polska > Upadek Irlandii a upadek Polski

Upadek Irlandii a upadek Polski


Spoglądając na mapę Europy, pokolorowaną według obowiązującego w poszczególnych krajach prawa dotyczącego aborcji, można stwierdzić, że pozostaliśmy już ostatnim bastionem normalności. Nie mam zamiaru przy tym oceniać prawa obowiązującego w Polsce a jedynie stwierdzam, że już cała Europa, z wyjątkiem naszego kraju poddała się ideologii śmierci, czego najlepszym przykładem jest wczorajsze referendum w Irlandii, w którym to indoktrynowany od lat neokomunistyczną propagandą naród zdecydował w powszechnym głosowaniu o uchyleniu ósmej poprawki do konstytucji, co de facto oznacza legalizację mordowania nienarodzonych dzieci do 12 tygodnia życia bez konkretnego powodu.

Mapa legalności aborcyjnego barbarzyństwa

Nie mam zamiaru jednak opłakiwać zbytnio suwerennych decyzji innych nacji, nawet zdając sobie sprawę, że byli mocno urabiani przez socjoinżynierów, finansowanych za żydowskie dolary niejakiego George’a Sorosa. Owszem, sytuacja Irlandii, która będzie się od chwili wprowadzenia tego barbarzyńskiego prawa tylko pogarszać, dotknie również Polaków, głównie tych mieszkających w tym kraju. Dzisiaj Irlandia przoduje w Unii Europejskiej i w całej Europie we współczynniku urodzeń. Do tego irlandzkie społeczeństwo jest najmłodszym społeczeństwem w Europie. Można to oczywiście tłumaczyć na różne sposoby, jednak chyba nikt nie ma wątpliwości, że zakaz mordowania nienarodzonych dzieci miał na to decydujący wpływ.

Od tej pory jednak każdy z tych współczynników będzie spadał, irlandzkie społeczeństwo będzie pogrążało się w hedonizmie i ogólnej degeneracji tak jak Amerykanie i Europejczycy z bogatych krajów uprzemysłowionych w latach 70-tych, kiedy to presja zlewaczałego i upadłego moralnie pokolenia powojennego boomu demograficznego wymusiła na rządach tych krajów legalizacje aborcyjnego barbarzyństwa. Powstanie dziura demograficzna, gdyż człowiek wyprany z moralności i człowieczeństwa nie będzie w stanie założyć rodziny i podtrzymać współczynnika urodzeń na poziomie ponad 2,1.

W konsekwencji Irlandia będzie zasiedlana najpierw tysiącami, później dziesiątkami a koniec setkami tysięcy barbarzyńców z trzeciego świata, tak jak wygląda to na całym obszarze zamieszkałym przez białego człowieka i tak jak chciał tego przedwojenny ideolog upadku europejskiej cywilizacji Richard Coudenhove-Kalergi i jego następcy pokroju Żyda Earnesta Hootona.

Co jednak ma to wspólnego z Polską?

Słuchając bełkotu różnego rodzaju feministek i oglądając „opiniotwórcze” media, które od wczoraj składają pokłony aborcyjnemu ludobójstwu, które wkrótce rozpocznie się w Irlandii, można się zapytać: w którą stronę pójdzie Polska?

Obserwując sytuację w naszym kraju, w szczególności widząc wypranych z rozumu i człowieczeństwa  uczestników czarnych marszy i innych tego typu spędów, dochodzę do wniosku, że mechanizm bolszewickiej kontrrewolucji, która wygrała wczoraj z narodem irlandzkim w Polsce jest dokładnie taki sam: Nic na siłę. Powoli. Konsekwentnie. Bez przemocy (zasada non violence). Usypiając czujność tych, którym jeszcze na czymś zależy. Tych, których prymitywny konsumpcjonizm i wszechobecna pornografia nie pozbawiła instynktu samozachowawczego… Kontrrewolucja będzie postępować. Będzie zarażać nasze umysły i trawić nas od środka. Zabije w nas mechanizmy obronne. I się poddamy.

Czy jednak da się tego uniknąć? Sytuacja demograficzna w Polsce i tak jest fatalna. Kolejne bandyckie rządy, niszczące po 1989 roku dobytek 2 pokoleń Polaków, pozbawiły miliony naszych rodaków jakichkolwiek szans na normalne życie w tym kraju, wyganiając ich poza granicę i przygotowując tym samym podłoże pod ukraińską-żydowską imigrację, „odbudowując” w ten sposób rozsadzaną przez agresywne i antypolsko nastawione mniejszości narodowe II RP.

Jednak według mnie sytuacja może ulec poprawie. Musielibyśmy jednak przejąć kontrolę i następnie zdelegalizować wszystkie media, piorące mózgi naszym rodaków oraz przede wszystkim wygonić stąd wszystkie finansowane przez żydostwo tzw. organizacje pozarządowe, które są dzisiaj głównym nośnikiem bolszewickiej kontrrewolucji. Czy stać nas na to jako naród? Według mnie tak, ale na pewno nie z tym rządem i nie z elitami zwasalizowanymi wobec USA, Izraela i Eurogułagu, sprzeniewierzającymi się polskiemu interesowi narodowemu niemal na każdym kroku.


40 thoughts on “Upadek Irlandii a upadek Polski

 1. Szanse o których piszesz są tylko *teoretyczne*.

  W rzeczywistości mamy 1.3 dziecka na kobietę, po całkowitej legalizacji aborcji w Polsce za kilka lat, do czego prawie na pewno dojdzie, będziemy mieli z 1.1 dziecka na kobietę a po upadku 500+ (a upadnie bo kasa pójdzie do Żydów na odszkodowania za jakieś tam holo-lolo) spadniemy poniżej 1.
  Mało tego Polki będą rodzić tą niewielką ilość dzieci głównie Arabusom (bo przystojni), Żydom (bo kasa) i Murzynom (bo duży fiut).
  Z taką dzietnością i masowymi związkami z przybyszami z innych krajów typowy Polak za 50 lat może być już rzadkością a za lat 100 nie będzie nas już pewnie wcale (ale będą różni beżowo-biało-żółto-czarni mówiący dobrze po polsku).

 2. Autorze nie podzielam twojego optymizmu gdzie widzisz szanse na to by nasze społeczeństwo przejęło kontrolę ? Większość z nas ma wyprane mózgi medialną propagandą czekamy biernie jak te baranki na strzyżenie nie podejmując żadnych wymienionych przez ciebie działań mamy obojętny stosunek do tego co się stanie. Rzeczywistość jest taka że kilka milionów ludzi stąd wyjechało za granicę drugie kilka zrobi to niebawem zostaliśmy bez przemysłu z ogromnymi długami z obcą armią na swoim terytorium i paroma milionami obcych nam ludzi z sąsiedniego kraju który w swojej historii w walce o niepodległość zapisał się ludobójstwem dokonanym na naszym narodzie a którego obywatele w mojej opinii powinni mieć zakaz osiedlania się w obrębie naszego państwa na 150 lat. Problem przed którym stoimy moim zdaniem jest bardziej złożony. Najpierw należało by wpłynąć na świadomość ludzi tylko jak to zrobić ? pisząc takie artykuły jak ten ? To zdecydowanie za mało.

  1. To prawda co piszesz Zenku.Przerażająca,smutna prawda.Doświadczam jej na własnym podwórku.Córka błąkająca się po świecie,ja zresztą też,za chlebem.Starsza córka w kraju,ale kontakt z nią niknie.Coraz gorzej nam się rozmawia,konsumpcjonizm zajął jej życie.Praca,pośpiech ,gonitwa za pieniędzmi by zarobić na nowe coś tam,ciągle i ciągle,Nie ma czasu na rozmowę a jeśli złapię ją gdzieś przypadkiem na chwilę i próbuję coś powiedzieć,patrzy na mnie jak na kosmitkę,na psychicznie chorą.Nic do niej nie dociera,mózg wyprany tvn-mi .Płakać mi się chce.I tak jest w większości domów w kraju.

   1. @Eli,
    No przecież to Pani wychowała swoje córki.
    Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz a nadopiekuńczość bywa gorsza niż faszyzm.

    1. Nic nie zrozumiałeś z tego o czym pani Ela pisała. Zakładam że dzieci nie masz ale będziesz miał tylko sobie zaplanujesz i „poscielesz”..nie chce mi się wogole dzieciaku do ciebie pisać, ale żałosne jest twoje atakowanie kobiety która podzieliła się ważnymi sprawami..idź ty w …nie pozdrawiam

    2. @Samartus
     Obrońca kobiety się znalazł…
     Od siedmiu boleści…
     Również wychowałem dzieci, są już dorosłe i problemów tego typu nie mam.
     No ale to trzeba wychowywać a nie włączyć telewizor i iść do pracy bo szkoła wychowa.
     Trzeba korygować kretyństwa, które uczą w szkole, udowadniać, że nauczyciele to półgłówki (no bo jak polonista wali błędy ortograficzne to wiadomo że to półgłówek, podobnie jak fizyk, który nie umie zadania rozwiązać), uczyć pogardy do nowoczesności (ale też uczyć ową nowoczesność eksploatować) i uczyć jak zarabiać kasę.
     Wtedy dzieci nie skretynieją i nie pójdą sobie w siną dal.
     No ale samo się nie wychowa a podejście typu „kochana córciu, a co ci kupić?, a nóżka nie boli?, a nie zapomniałaś wacików do uszek?” tylko uczy głupoty i powoduje w starszym wieku brak szacunku do rodziców.

    3. TD..to żeś ham i jedziesz po kobicie że nie umiała niby twoim żałosnym zdaniem wychować dzieci a ty taki edukowany bo nawet lepiej od nauczyciela wiedziałeś…Ho Ho..!!! Nadęty pseudo intelektualista jesteś który tutaj próbuje zabłysnąć..czepiasz się innych co zrobili ale może sam się pochwal tylko nie wymyślaj jakiś pierdół, nie konfabuluj..po co się tu udzielasz tak wogole?umiesz po pierwsze uczciwie odpowiedzieć samemu sobie po co? A bolesci..nie wywoluj wilka z lasu…

    4. @Samartus
     Cham piszemy przez *ch* analfabeto.
     *Ham* to szynka ale po angielsku.
     Co do pani Eli – co wychowała to ma – jak sobie posłała tak się wyśpi.
     Każdy jest kowalem swojego losu – pani Ela/Eli też.
     Udzielam się tu ostatnio bo chcę ludziom uzmysłowić dlaczego Polska podupada i niestety jedną z głównych przyczyn jest ogólnonarodowa głupota. Ludzie głosują na zdrajców, populistów i nieudaczników, bo ci obiecują, że coś im dadzą, najczęściej za nic.
     A jak któryś polski polityk obiecuje ci *coś za nic* to *coś* jest dla niego, pięć razy tyle dla Żyda a *nic* dla ciebie.
     Do tego jak w państwie zaczyna się dziać ewidentnie źle to ludzie zwykle chcą się modlić ale nic nie robić. Może Bóg to zmieni. Nie, nie zmieni.

    5. ..td..hehe słuchaj psychiatyki mamy pełne osobników którzy chcą zmienić świat, uświadamiają ludzi..całkiem jak ty..póki siedzisz przed monitorem to nikt nie widzi co..nikt nawet wprost nie zapyta co..; ) uważaj jak piszesz żeby pielęgniarka nie zauważyła bo ci piguły „obetną” i „rzeczywistości” jakich częścią jesteś nie będą takie kolorowe i przyjazne..

    1. Zamiast „ty”,”ja” powinno być „my” Co my zrobiliśmy ostatnio dla zmiany obecnej sytuacji jesteśmy częścią świadomej grupy społecznej ale biernej i tu jest problem pogrzebany.

    2. @Zenek,
     Niestety prawie nic nie zrobiliśmy.
     Tak samo jak autor tekstu o Irlandii staramy się edukować ludzi o ich rzeczywistej sytuacji.
     Nie ma sensu wymawiać mu, że to za mało, jak sami nie robimy więcej.
     Na razie trzeba edukować i jeszcze raz edukować.
     Ludzie nie przepędzą obecnych władz marionetkowych, czy jak tam to nazwiesz, jak nie zrozumieją w jakiej są sytuacji i co w dłuższym terminie mogą stracić.
     Świadomość Polaków jest w obecnych czasach bardzo ograniczona. Gdyby dać im wybór, co wolą, niepodległą Polskę czy po 500 złotych miesięcznie to bez wahania wybrali by to drugie.
     Potrzeba jest bardzo wiele pracy edukacyjnej, zanim ludzie będą skłonni coś na serio robić. Przede wszystkim muszą zrozumieć, że tzw Zachód, a w szczególności USA to nie są nasi przyjaciele (i nigdy nie byli). Obecnie przerabiamy powtórkę z Jałty.
     Należy jeszcze raz przemyśleć sojusze, politykę zagraniczną itd. W stosunku do Ruskich potrzebna jest nam przynajmniej neutrealność jeżeli nie dobrosąsiedztwo bo to niemożliwe. Należy zadbać o wyprowadzenie amerykańskich wojsk z Polski, przywrócić stabilność rodzin, zwalczać lewactwo maści wszelakiej i zapewnić dobre warunki do rozwoju przedsiębiorczości.
     Wyrzucić z Polski zachodnie korporacje, które nie chcą tu płacić podatków i tak w zasadzie są V kolumną i na ich miejsce nawiązać kontakty z Chińczykami i innymi im podobnymi, może również z Turcją i Iranem.
     Przystąpić do obecnie tworzonych *NIEdolarowych* systemów płatniczych opartych na euro czy na juanie. To pozwoli na zmniejszenie szoku związanego z amerykańskimi sankcjami do których z pewnością dojdzie po odrzuceniu roszczeń organizacji żydowskich albo po wypowiedzeniu odpowiednich umów, jeżeli obecni zdrajcy przy władzy takie roszczenia zaakceptują, na co się zanosi.
     Utworzyć jakąś sensowną politykę imigracyjną bo w przeciwnym razie przyjmiemy w końcu ze 2 miliony Arabusów „na żywioł” i będziemy mieli pozamiatane. Niewiele nam przyjdzie z faktu, że przyjezdne Arabusy pewnie wypędzą z Polski Żydów, co daje się już obserwować w Europie Zachodniej skąd Żydzi wyjeżdżają bo nie czują się bezpiecznie. Problem z Arabusami może być inny ale równie groźny.
     Jest bardzo wiele do zrobienia.

    3. W mojej pierwszej wypowiedzi nie chodziło mi o ocenę pracy autora w skali dużo/mało tylko o to że oprócz edukowania się nie robimy praktycznie nic po za tym a politycy nie próżnują działają i odnoszą rezultaty dla siebie pożądane. Niemal trzy dekady im zajęło zniszczenie Polski rozegrali nas jak małe dzieci z piaskownicy. Dziś walka toczy się o to czy za kolejne trzy dekady jeszcze będziemy na mapie świata i jest to walka którą przegrywamy z kretesem. Ba nawet jeśli będziemy jeszcze istnieć do tego czasu jako państwo to czy będziemy niepodlegli,suwerenni i jednolici narodowo czy może będziemy multikulturową mieszanką bez własnej tożsamości narodowej? Wszystko wskazuje na ten drugi scenariusz.

   1. Skąd ty się urwałeś chłopie?! Co ty sobie wogole wyobrażasz człowieku..?! Wydaje ci się że wiesz najlepiej jak wygląda rzeczywistość i stawiasz tutaj jakieś diagnozy. To są bardzo proste rzeczy i sprawy o których piszesz. Co ty myślisz że Amerykę odkrywasz cisnąć tutaj takie oczywistości? Póki co to aż mnie korci żeby pokusić się o analizę twojej postawy ale nie popełnię tego błędu co ty..kto ty wogole jesteś że ci nie wstyd takie głupoty pisać jak o absolutach albo dajesz sobie prawo do skrajnie niesprawiedliwych a poza tym nietrafnych co do rzekomej skali..w co ty oczywiście wierzysz i dziwisz się że inni mogą mieć inne zdanie..

    1. @Samartus
     *w ogóle* piszemy osobno analfabeto.
     Oprócz tego nie ma w twoim poście nic ciekawego do skomentowania.

  1. Nikt nigdy nikomu nie dał prawa zabijać. Szatan wam dał obietnicę że to nie przyniesie żadnych negatywnych konsekwencji. Jak sama nazwa wskazuje – Pan Kłamstwa.

   1. Nikt nie dał płodowi prawa do okupowania organizmu kobiety. Ukształtowana osoba z uczuciami ma więcej praw niż płód nie posiadający nawet układu nerwowego i niezdolny do odczuwania bólu (bo na tak wczesnym etapie dokonuje się większości aborcji, żadna kobieta nie zwleka z tym celowo – tylko w waszych mokrych snach).

    1. Płód nie ma prawa okupować ciała kobiety??? A jak się tam niby znalazł? Napadł ją z bronią w ręku? Groził jej nożem i w wlazł jej w brzuch??? Dziecko nigdy samo się nie prosi na świat, to rodzice decydują o jego powołaniu. Ale rozwydrzone małolaty wolą popełnić morderstwo niż ponieść konsekwencje swoich czynów. W ośrodkach adopcyjnych są długie kolejki po niemowlęta. Ale niestety ciała dzieci to mega biznes. Każda część kosztuje kilkaset a nawet kilka tysięcy dolarów.

    2. dagome, czy ciebie już do reszty powaliło. Skąd ten płód tam się znalazł niby? Jak się bo inaczej ich nie nazwę nie umieją chujem bawić, to mamy to, co mamy. Ja, jak nie umiem pilotować samolotu, to tego nie robię- znam konsekwencje. Poza tym, gdyby wszyscy przestrzegali chrześcijańskich wartości, to problem nie zaistniały. Żaden chrześcijan nie przerwie ciąży, a niechciana, przypadkowa, bądź okupacyjna, jak to zwiesz ciąża się nie przytrafia.

    3. @Ziutek,
     Niechciana ciąża jak najbardziej przytrafia się.
     Np. w wyniku gwałtu.

     No ale tak normalnie to niechciana ciąża jest zazwyczaj wynikiem swędzenia pipy.
     I chodzi tak jedna z drugą ze swędzącymi pipami i robią co mogą żeby pipa nie swędziała a później trzeba się skrobać.

    4. Haha HA! Ludzie już na tyle skretyniali, że czepiają się biednego dziecka że ten siedzi w ciele kobiety. Co za kretynizm! Co się dziwić że Polska upada, jak takie ‚kwiatki’ żyją w tym kraju…

     Zwierzęta jakoś nie protestują? Rolą płci żeńskiej jest dawać inne osobniki na świat – a rolą ojca jest powołać je do życia. Sam ‚płód’ znalazł się w macicy? Do czego jest stworzona macica? Do bycia i krwawienia co miesiąc? Trochę mózgu trzeba używać…

     Matka sama NIGDY nie odpowiada za dziecko, bo sama go sobie nie zrobiła – ojciec jest RÓWNIE odpowiedzialny co matka, za śmierć także!

 3. Jest to mozliwe z Bogiem i w imie Jezusa wszystko jest mozliwe a z tego co widac wlasnie teraz mamy nową piecćdziesiątnicę i nowe Zeslanie Ducha SWIĘtego…Jezus Pan organizuje swoją armię ale potrzeba jeszcze modlitwy…..sama przeszlam nawrocenie i na nowo uczę sie zycia a znam wiele takich osob i kolejne są oświecane i oddają sie Bogu na słuźbę

 4. Autor nie ma zielonego pojęcia o sprawie skoro sądzi, że to legalizacja aborcji prowadzi do masowego spadku narodzin. Zakazanie aborcji nie prowadzi do zmniejszenia ilości aborcji a często w krajach, w których aborcja jest legalna, dokonuje się mniej aborcji niż w krajach, w których aborcja jest zakazana. Radzę poczytać na ten temat.

  1. @dagome & Dorcia
   To sobie poczytajcie o dzietności w Rosji, gdzie ponad połowa ciąż kończy się aborcją.
   Również o konsekwencjach dla populacji i prognozach na przyszłość.

   Prawa przyrody są takie:
   Nacje, które traktują kobietę jak urządzenie do rodzenia dzieci i biją po mordzie jak się stawia (np Arabowie) wypierają z powierzchni Żiemi te gdzie kobieta ma wybór (jak Francuzów, Niemców, Anglików).
   Nature abhorr vacuum.

   1. Jakies dowody, zdrodla, doswiadczenia?

    Po prostu cywilizacja zachodnia doszla do takiego punktu (dzieki finansom), kiedy bedzie sie kurczyc i degenerowac – nie ma w tym zadnej tajemnicy. Nie trzeba lac nikogo po mordzie ,zeby bylo wiecej urodzen 😉

    1. Jednym z objawów degeneracji społeczeństwa jest właśnie brak urodzeń.
     Przerabiają to Ruscy, przerabiamy my (bo tutaj też jest postęp degeneracji) i cała Europa Zachodnia.
     Tego typu trendy wcale nie są łatwe do odwrócenia ale dają przewagę Arabusom, którzy rzeczywiście *leją kobiety po mordzie jak te podskakują ale się rozmnażają*.
     W ciągu dwóch pokoleń takie kraje jak jak Francja, Belgia, Holandia, Niemcy, Szwecja będą ich a UK przemieni się w zamorską prowincję Pakistanu.

     Co do sytuacji demograficznej w Polsce, to wygląda ona bardzo słabo. Wyż demograficzny stanu wojennego dochodzi do kresu swoich lat płodnych, natomiast młodsze pokolenie nie dość, że znacznie mniej liczne to ma zupełnie narąbane w główkach i wiele dzieci raczej nie wypłodzi.

     Poniżej masz odnośnik do Total Fertility Rate (ilość dzieci na kobietę) dla wszystkich krajów, w tym Polski razem z wykresami trendu.
     Polskie 1.3 plasuje nas w 10 najsłabiej rozmnażających się krajach na świecie. TFR 2.1 zapewnia stabilną populację ale takiego TFR nie ma nigdzie w tzw cywilizacji białego człowieka. Nieco wyższe od polskiego TFR w państwach Europy Zachodniej to skutek rozrodu muzułmańskich imigrantów.
     Z takimi wskaźnikami będziemy w niedługim czasie musieli wpuszczać imigrantów w milionach bo nie będzie pracowników do utrzymania infrastruktury.
     https://data.worldbank.org/indicator/SP.DYN.TFRT.IN?

 5. Narody, ktore legalnie, prawnie morduja swoje wlasne dzieci NIE MAJA PRAWA ISTNIEC .
  Europa zginie !!!!!!!!!!!!
  Taki bedzie wynik prawa naturalnego i kary bozej.
  Koniec dyskusji.

  1. No pewnie, lepiej być głupkiem co myśli że wszystko wie i każdemu da radę zupełnie bez przygotowania i skończyć zamiatając podłogę u Żyda.

 6. Taa zaadoptowac juana i rubla jako alterntywe dla dolara.. a sam twierdziles ze wszystko w rekach zydow. Wiec albo sam sobie przeczysz albo jestes dezinformatorem. Miejmy 10 bachorow na babe jak w Afryce i wtedy bedziemy potega, antysyjonistyczna twierdza jak Nigeria. Nie liczy sie ilosc tylko jakosc, a emerytur i tak nie bedzie wiec na co ci dziecioroby?

  1. Już teraz wg Gazety Prawnej rząd planuje wprowadzić do Polski ogromną liczbę Wietnamczyków i Filipińczyków.
   Nie będą nawet musieli prosić o pozwolenie na pracę. Planują też nawieźć Uzbeków, Chińczyków i Hindusów – ci będą potrzebowali pozwolenie na pracę.
   Jeżeli Polki nie będą rodzić rodzić dzieci to Polska z czasem przejdzie w ręce potomków przyjezdnych kobiet, które tu dzieci urodzą.

   Nigdzie nie pisałem że juan jest w rękach Żydów i wspominałem raczej o euro, nie rublu.
   Dolar natomiast jest w rękach Żydów i trzeba od niego odejść.

   1. Juan nie jest w rekach zydow lol tak zupelnie niesmiadomomie glupie zydy a wedlug ciebie 115 iq wytransferowaly im technologie do Chin i pobudowali im nowoczesne fabryki i przemysl…? sam sobie przeczysz debilu juz kolejny raz

   2. Przepraszam za nazwanie ciebie debilem zupelnie przez przypadek przeczytalem rubel jako debil skierowane do mnie. Pardon monsieur TD bywam porywczy

 7. Jeszcze lepszy klops :przyjmijmy sensowna polityke emigracyjna lol no kurwa wymiekam i sciagniemy kogo? Nikt nam niepotrzebny ani zadne sankcje nie sa w stanie nas zlamac. Bylismy i bedziemy samowystarczalni. Synek zawierzyles zydowskiej ekonomii i pierdolisz farmazony

 8. Wszystko pięknie ładnie, ale… Jaka jest alternatywa? W każdej partii są zdrajcy, i żadna partia nie jest nawet w 99% tylko dobra lub tylko zła. Możemy przestać głosować na PiS, lecz na kogo wtedy Polacy zagłosują? NA KOGO?!

  Prawda jest taka, że nie ma na kogo… PiS jest póki co ciut lepszą partią w tym kraju, lepsze to niż PO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *