Strona główna > Bez kategorii > Uniwersytet w Missouri uruchomi kurs z… „kazirodztwa rodzeństwa”

Uniwersytet w Missouri uruchomi kurs z… „kazirodztwa rodzeństwa”

Źródło: http://www.bibula.com/?p=66480

Data publikacji: 12.01.2013

usa1

 

Publiczny uniwersytet w stanie Missouri zamierza w nowym semestrze zaoferować studentom kurs pt. „Kazirodztwo w teorii i literaturze”. Zajęcia ma poprowadzić prof. Stefani Engelstein, koncentrując się na „kazirodztwie rodzeństwa”.

Zgodnie z informacją umieszczoną na oficjalnej stronie uczelni, podczas zajęć studenci będą zajmować się „analizą erotycznego pożądania i miłości rodzeństwa w kontekście politycznej i ekonomicznej strategii”. Mają także badać dynamikę zmian ról płciowych. Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu.

Żydówka Stefani Engelstein, specjalistka ds. wolności seksualnej .
Żydówka Stefani Engelstein, specjalistka ds. wolności seksualnej .

Kurs ma się koncentrować na „funkcji kazirodztwa, sposobie ustalania lub zakłócenia tożsamości w ramach krajowych, religijnych, rasowych i rodzinnych struktur”. Rzecznik uniwersytetu, mimo wielokrotnych próśb o komentarz w tej sprawie, nie skomentował inicjatywy.

Prowadząca zajęcia Prof. Engelstein z wydziału studiów „gender”, jest autorką wielu artykułów naukowych na temat kazirodztwa rodzeństwa. W filmie dostępnym na YouTube, Engelstein twierdzi, że już wkrótce role płciowe przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie, gdyż są „przestarzałe”.

Źródło: camousreform.org., AS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.