Strona główna > Świat > United Satanists of America – Zoo-sodomia legalna w amerykańskiej armii

United Satanists of America – Zoo-sodomia legalna w amerykańskiej armii

W dniu 15 listopada 2011 roku Komisja Senacka ds. Sił Zbrojnych jednogłośnie zatwierdziła s.1867 the National Defense Aurhorization Act, który zawiera postanowienie o uchyleniu artykułu 125 Uniform Code of Military Justice (Jednolity Kodeks Sadownictwa Wojskowego).

Zoo-sodomia jest OK w wojsku? Mam nadzieję, że to żart!
Zoo-sodomia jest OK w wojsku? Mam nadzieję, że to żart!

Artykuł 125 UCMJ orzeka nielegalność udziału w aktach zarówno sodomii z ludźmi i zwierzętami oraz seksu ze zwierzętami. Stwierdza on, że: „(a) Każda osoba objęta tym rozdziałem, która angażuje się w nienaturalną cielesną kopulację z inną osobą tej samej płci lub płci przeciwnej albo ze zwierzęciem jest winna sodomii. Penetracja, nawet nieznaczna, jest wystarczająca do wyczerpania pojęcia przestępstwa. (b) Każda osoba uznana za winną sodomii podlega karze określonej przez sąd wojskowy”.

Senat w czwartek wieczorem przegłosował stosunkiem głosów 93:7 zatwierdzenie projektu ustawy zawierającej przepis, który zawiera nie tylko uchylenie karnej odpowiedzialności wojskowej za sodomię ale także uchyla wojskowy zakaz seksu ze zwierzętami albo zoo-sodomię. Zoofilia jest jak pedofilia. Jest to pogwałcenie stworzenia , które nie może wyrazić zgody i jeżeli pies ucierpiał od sodomii to nie może tego potępić. Oto dlaczego zoofilia musi być nielegalna tak jak pedofilia!

Prezes Family Research Council Tony Perkins powiedział, że próba usunięcia zakazu sodomii z prawa wojskowego bierze się od liberalnych, senackich Demokratów i poparcia prezydenta Obamy dla polityki w wojsku „Nie pytaj, nie mów”. „To wszystko dotyczy użycia wojska do promowania przez waszyngtońską administrację radykalnego programu społecznego” – Perkins powiedział CNSNews.com

„Nie tylko wywrócili politykę „Nie pytaj, nie mów” ale mając inny problem, który polega na tym, że w świetle prawa wojskowego sodomia jest nielegalna, tak jak i cudzołóstwo jest nielegalne, więc musieli usunąć ten zakaz sodomii”. Perkins powiedział, że usunięcie zakazu zoo-sodomii może być zamierzone albo tylko „szkodą uboczną”.

a

„Cóż, czy to było nieumyślne czy zamierzone to jednak usunęli oni także klauzulę przeciwko zoo-sodomii” powiedział Perkins. „Teraz więc w świetle Uniform Code of Military Justice (Jednolitego Kodeksu Sądownictwa Wojskowego) nie ma nic o ściganiu i karaniu zoo-sodomii” – zakończył Perkins.

OBAMA

Na podstawie: http://truedemocracyparty.net/2012/10/us-senate-legalizes-beastiality-in-us-military-thanks-to-lawrence-v-texas-bestiality-will-soon-be-justified-what-hath-hell-wraught-in-america/

Data publikacji: 14.10.2012

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.