Strona główna > NWO > United Satanists of America – Zabroniono używania słowa „kobieta”

United Satanists of America – Zabroniono używania słowa „kobieta”

W żeńskej szkole w USA zabroniono używania słowa „kobieta”. Władze żeńskiego koledżu Mount Holyoke w Massachusetts zasugerowały swoim nauczycielom, aby nie zwracali się do uczennic w formie żeńskiej. Zamiast tego zaproponowano, aby zwracać się do wszystkich „uczniowie”.

Nauczyciele zostali poinstruowani, aby nie używać określeń „My kobiety z koledżu…” lub innych, podobnych odnoszących się do płci.

Dyrektor placówki, Sonya Stephens powiedziała: „Takie działanie staje się coraz popularniejsze w całym kraju. Każda z naszych uczennic jest kobietą, jednak nasz koledż daje możliwość wyrażania siebie w dowolny sposób. Chcemy, aby atmosfera w naszej szkole była przyjazna dla wszystkich osób, niezależnie od wyznania, czy preferencji.”

szkole wydano podręcznik, który wspiera studentów transpłciowych oraz osoby bez określonej tożsamości płciowej. Władze uczelni uważają to za sposób na tworzenie przyjaznego środowiska dla uczniów. W koledżu utworzono również specjalną grupę wsparcia, która ma pomóc osobom zmagającym się z identyfikacją swojej płci.

Ponieważ szkoła jest żeńska, każda kobieta może ubiegać się o przyjęcie do szkoły. Co ciekawe, składać swoje podanie mogą również mężczyźni, którzy czują się kobietami, bądź utożsamiają się z inną z płci oprócz męskiej.

Szkoła uważa jednak, że do uzyskania pełnej neutralności dzieli ich jeszcze daleka droga. „Sale lekcyjne nie są nigdy neutralnymi przestrzeniami i charakteryzują się tymi samymi nierównościami, które istnieją na całym świecie.” – mówi podręcznik dotyczący szkoleń integracyjnych. – „Chodzi jednak o to, by nasi studenci czuli się równi w każdej możliwej sytuacji.”

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-zenskej-szkole-w-usa-zabroniono-uzywania-slowa-kobieta

Data publikacji: 30.03.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.