Strona główna > NWO > United Satanists of America – Wojna z Dekalogiem !!!

United Satanists of America – Wojna z Dekalogiem !!!

ŚWIAT W SZPONACH ANTYCHRYSTA…Amerykańscy sataniści złożyli pozew do sądu przeciwko stanowi Arkansas z powodu pomnika „Dziesięć Przykazań Bożych”.

Pomnik „Dziesięć Przykazań Bożych”.

„Kościół” satanistów USA wniósł w sądzie sprawę przeciwko stanowi Arkansas , twierdząc, że pomnik „Dziesięć Przykazań Bożych” ma cechy dyskryminacyjne. 

Pomnik, na miejscu zniszczonego, ustawiono niedawno na stanowym Kapitolu, donoszą Wiadomości. Sataniści uznali pomnik za niekonstytucyjny. Wcześniej członkowie „kościoła” zaproponowali tam swój pomnik, statuę Baphometa. Taki pomnik nazwali oni symbolem religijnego pluralizmu. Ale inicjatywa ta została zablokowana.

Sataniści twierdzą, że „odmowa postawienia ich pomnika ustanawia niekonstytucyjne, religijne preferencje ze strony państwa. Kiedy tylko inne zainteresowane strony złożą do sądu swoje powództwa zaskarżające konstytucyjność pomnika „Dziesięć Przykazań Bożych” to my stworzymy jednolity front.” Amerykańscy sataniści już wygrywali w sądowych procesach. W roku 2008 w Missouri oni pomyślnie zakwestionowali w sądzie ustawę w sprawie zwalczania aborcji opierając się na prawie do wolności religijnej, zapisanej w konstytucji USA.

 

Za: http://3rm.info/main/71146-sovsem-oborzeli-satanisty-ssha-podali-v-sud-na-shtat-iz-za-pamyatnika-desyat-zapovedey.html

Data publikacji: 28.04.2018

Nadesłał Borys

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.