Strona główna > Świat > United Satanists of America – Więzienie za zbieranie wody

United Satanists of America – Więzienie za zbieranie wody

USA – pod sąd za zbieranie wody deszczowej.

„Odkąd wprowadziliśmy podatek od powietrza to zaczęliście mniej oddychać. To jest oburzające!” (Chippolino)

Gary Harrington został skazany przez sąd stanu Oregon (USA) za to, że, na własne potrzeby i na własnej ziemi, zbierał wodę deszczową a także wodę z topniejącego śniegu.

a3

Teraz spędzi on 30 dni w więzieniu miasta Medford. Przed budynkiem sądu zebrała się grupa wsparcia Gary’ego z transparentami, ale na próżno.

Mężczyzna jest rzeczywiście winny tego, że według Departamentu Zasobów Wodnych stanu Oregon, postawił 3 „nielegalne” pojemniki do zbierania wody deszczowej na swojej ziemi czym przeszkadzał wpłynięciu wody do rzeki Big Butt.

Tymczasem naruszył on prawo z 1925 roku według którego ludzie nie mają prawa do zbierania wody deszczowej i wody wiosennej z roztopów. Tak, to jest ich ziemia ale woda, która opada w postaci deszczu, nie jest już ich. Podobne przepisy istnieją w szeregu zachodnich stanów, włącznie z Utah, Washington i Colorado.

Co prawda w Colorado niedawno przyjęto rozporządzenie zgodnie z którym można instalować niewielkie urządzenia do zbierania wody deszczowej z dachu domu mieszkalnego na potrzeby gospodarstwa domowego. Ale tylko w niewielkich ilościach.

Władze twierdzą, że jeżeli woda spadła z nieba to powinna ona trafić tam gdzie jest to konieczne. Do rzeki. Jednakże badania pokazały, że 97% wody deszczowej spływa do ziemi gdzie jest wykorzystywana przez rośliny.

Za: http://3rm.info/main/56250-ssha-pod-sud-za-sbor-dozhdevoy-vody.html

Data publikacji: 10.04.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *