Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – W Detroit stanie posąg Szatana

United Satanists of America – W Detroit stanie posąg Szatana

USA czyli United Satanists of America na drodze do piekła! W Detroit wznoszą gigantyczny posąg Szatana!

aa

Amerykańska sekta „The Temple of Satan” ogłosiła o swoim zamiarze postawienia w Detroit trzymetrowego posągu Baphometa. Odsłonięcie posągu zaplanowano na 25 lipca i na tę „uroczystość” będzie można oficjalnie kupić bilety. Jak wyjaśnili sami pomysłodawcy postawienia posągu to „on będzie służył jako światło przewodnie wywoływania współczucia i przyjaźni wśród wszystkich żywych istot”.

Posąg przedstawia siedzącego idola z ciałem człowieka, głową kozła i ze skrzydłami. Posąg wykonany jest z brązu i waży około 1 tony. Ci, którzy przyjdą na odsłonięcie monumentu będą mogli posiedzieć na kolanach Szatana i zrobić sobie zdjęcie, wyjaśnili przedstawiciele sekty.

aaa

Pomimo tego, że formalnie „The Temple of Satan” nie łamie żadnego prawa to taka inicjatywa wywołała burzę niezadowolenia wśród  Amerykanów.

„Ostatnią rzeczą, której potrzebujemy w mieście, w którym walczymy z przemocą, problemami ekonomicznymi, bezrobociem i kryzysem, jest posąg Szatana” – powiedział miejscowy pastor. Detroit rzeczywiście przeżywa teraz nie najlepsze czasy doświadczając wyludnienia, ruiny opuszczonych budynków i przestępczości.

Przeczuwając możliwe komplikacje organizatorzy odsłonięcia posągu obiecują ogłoszenie dokładnego miejsca tego wydarzenia na krótko przed rozpoczęciem i tylko dla posiadających bilety wstępu.

Za: http://3rm.info/religion/57925-ssha-na-puti-v-ad-v-detroyte-ustanovyat-gigantskuyu-statuyu-satany.html

Data publikacji: 13.07.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.