Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Tysiące zaginionych w kalifornijskich pożarach ?

United Satanists of America – Tysiące zaginionych w kalifornijskich pożarach ?

Ilość zaginionych w kalifornijskich pożarach powinna być liczona w tysiące !!!

UWAGA ! Tłumaczenie artykułu dokonano za pomocą automatycznego translatora Google.

Kilka dni temu wiele czołowych amerykańskich firm telewizyjnych pokazało się na regularnych filmach z dronów, zrobionych po kolejnym tajemniczym pożarze w Kalifornii:

Pomimo obrazu straszliwej zagłady, film był pod niewielkim wrażeniem amerykańskich teorii spiskowych dotyczących nowego jest niczym. To znaczy, znowu ruiny spalonych domów, samochody stopiły się od temperatury i … masy całkowicie nietkniętych drzew.

 I co szczególnie uderza: ogień był jak las, więc las, z którego ogień rozprzestrzenił się na miasto, musiał najbardziej cierpieć. Ale w filmie widzimy prawie całe zarośla, a miasto płonie na ziemię. Jak to możliwe?

Ponieważ, zgodnie z powszechną opinią teoretyków spiskowych, Kalifornia jest albo wypalana przez chemtrails , albo systematycznie niszczona za pomocą broni orbitalnej, konspiracologowie nie rozpraszają się takimi drobiazgami jak cudownie zachowany las. Znacznie więcej osób interesuje się innym.

Wideo z drona uchwyciło małe amerykańskie miasteczko Paradise, Kalifornia, z populacją 26 000 ludzi.

Nie udostępniamy linku do Google 3D, ponieważ nie jest on wstawiany ze względu na dużą długość, ale możesz sam spojrzeć na Paradise, CA na mapie Google. Na mapie wyraźnie widać, że miasto znajduje się w górskim zagłębieniu, z którego można uciec tylko w dwóch kierunkach wzdłuż trzech normalnych i dwóch zapasowych dróg.

Następnie  spójrz na mapę ognia:

Z tej mapy wynika, że ​​miasto było w prawdziwym pierścieniu ognia i nie można było uciec z niego gdzieś w polu lub do tajgi. Tylko przez pięć autostrad, które przechodzą przez miejsca pożaru. A połowa z nich prowadzi prosto do piekła.

A teraz wyobraź sobie, że w mieście wybuchł pożar. Dym, syreny, panika i tak dalej. Ludzie wskakują do samochodów i wyskakują z miasta. Ponadto robi to 26 000 osób jednocześnie. Ktoś jeździ sam, ktoś ma rodzinę, ktoś inny wlecze śmieci w przyczepie. W sumie jest to 10 000 samochodów (nie licząc pojazdów z sąsiednich obszarów ewakuacji). 10 000 samochodów to dużo. W dywizjonie z karabinami maszynowymi ZSRR od 10 000 r. Był to cały personel, w tym psy stróżujące.
Jeśli założymy, że dywizja z karabinami maszynowymi stacjonowała w mieście, a zespół przybył natychmiast, aby przejść do innego miejsca rozmieszczenia – w mieście rozpocznie się prawdziwy dom wariatów, a drogi wokół zamieni się w stały korek. I zostanie ewakuowany przez wojsko – to znaczy z definicji inteligentnego, bardzo zorganizowanego ludu. I co się stanie, jeśli 26 000 cywilów zostanie ewakuowanych na własną rękę? A co się stanie, jeśli wokół miejsca ewakuacji ogień będzie nadal palił się równomiernie?

Zgadza się. Będzie tam karawana zaparkowanych i porzuconych samochodów i około 20 000 zabitych – duszonych tlenkiem węgla i innym gazem. Stąd pytanie: DOBRZE I GDZIE JESTEŚ!

Pierwszą myślą amerykańskich teoretyków spiskowych była teoria, że ​​liczba ofiar śmiertelnych jest o rząd wielkości (jeśli nie o rząd wielkości) większa niż mówią, ale dokładna liczba ofiar jest ukryta. Ale przeciwnicy stawiają im logiczne pytanie: gdzie są zwłoki? Jeśli tylu martwych, to droga powinna być wybrukowana. Tego nie widać w przypadku drona. Niemniej jednak nie można zakładać, że 26 000 osób samo wyszło z ognistej depresji – jest to fizycznie niemożliwe.

Jedynym logicznym wytłumaczeniem obserwowanego paradoksu jest to, że ludzie zostali porwani przed ogniskiem, po czym zostali podpaleni, by ukryć swoje ślady. Ale kto porwał? Rząd? Kosmici? Nikt nie ma odpowiedzi na te pytania – i nie ma odpowiedzi na bardzo proste pytanie: jak w ciągu zaledwie kilku godzin wszyscy ludzie, którzy tam mieszkali, opuścili górskie miasteczko? Dla wszystkich odpowiedź na to pytanie jest tajemnicą.

Счет пропавших без вести в Калифорнии должен идти на десятки тысяч? ОБНОВЛЕНО.

Za: http://protivkart.org/main/13274-raprpr.html

Data publikacji: 21.11.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *