Strona główna > Świat > United Satanists of America – Trump nadzieją na nową Amerykę talmudyczną

United Satanists of America – Trump nadzieją na nową Amerykę talmudyczną

Trump, podobnie jak Putin, mydli oczy swoim zwolennikom.

Czy to flaga noahicka czy też może flaga sodomska?
Czy to flaga noahicka czy też może flaga sodomska?

Libertarianie  LGBT

Trump wykonał ostatniego wieczoru historyczny gest. MSM udaje, że to nie miało miejsca. On jest, spośród kiedykolwiek nominowanych przez jakąkolwiek partię, kandydatem na stanowisko prezydenta, najwiekszym promotorem i zwolennikiem LGBT!
Trump wykonał ostatniego wieczoru historyczny gest. MSM udaje, że to nie miało miejsca. On jest, spośród kiedykolwiek nominowanych przez jakąkolwiek partię, kandydatów na stanowisko prezydenta, największym promotorem i zwolennikiem LGBT!

Źródło:  [email protected], 31 October 2016

Trump powiewa flagą LGBT i mówi, że Caitlyn może skorzystać z jego toalet. Hillary bierze pieniądze z krajów, które uśmiercają gayów. Trump jest świętoszkiem.
Trump powiewa flagą LGBT i mówi, że Caitlyn może skorzystać z jego toalet. Hillary bierze pieniądze z krajów, które uśmiercają gayów. Trump jest świętoszkiem.

Źródło: [email protected], 31 October 2016

Właściciel flagi

To było piękne i Donald nawet uniósł flagę do góry zanim rozpoczął przemówienie.
To było piękne i Donald nawet uniósł flagę do góry zanim rozpoczął przemówienie.

Źródło: [email protected], 30 October 2016 (link jest zlikwidowany)

Bezpośrednio z jego ust

Donald J. Trump - "Dziękuję społeczności LGBT! Będę walczył o was podczas gdy Hillary wprowadza coraz więcej ludzi, którzy zagrożą waszym swobodom i przekonaniom".
Donald J. Trump – „Dziękuję społeczności LGBT! Będę walczył o was podczas gdy Hillary wprowadza coraz więcej ludzi, którzy zagrożą waszym swobodom i przekonaniom”.

Źródło: [email protected], 14 June 2016

Możemy usłyszeć obiekcje…ale przecież Trump jest przeciwko aborcji, on jest to, on jest tamto! Jak ktoś może popierać homoseksualizm i być przeciwko aborcji skoro aborcja jest ściśle powiązana z homoseksualizmem i kontrolą urodzeń? Te wszystkie czyny są egoistyczne i zaspokajają ludzkie przyjemności jednocześnie odrzucając prawa Boga. Tak, Donald Trump jest nadzwyczajnym kanciarzem. To kameleon, którego wygląd zmienia się w zależności od tłumu, któremu w danej chwili schlebia. A kto był mentorem Donalda?

a111

Ano niesławny Roy Cohn!

Cohn był rasistowskim homoseksualistą w żydowskiej szafie, który publicznie odgrywał anty-homoseksualistę. Zbudował on swoją reputację antykomunisty podczas pracy dla senatora Johna McCarthy, podczas gdy w rzeczywistości pomagał on pewnemu gangowi zorganizowanej przestępczości w Nowym Jorku dokręcać śrubę innemu konkurencyjnemu gangowi z Chicago. Nie martw się pomimo wojny o wpływy, oni twardo trzymali Hollywood pod swoją kontrolą. Gdy Donald spotkał Roy’a Cohn’a, to właśnie niedawno ukończył on college, i miało to miejsce przed ekskluzywnym klubem nocnym.

W tym czasie Cohn był „załatwiaczem” i powiernikiem nowojorskich gangsterów, polityków i milionerów. Cohn wziął Donalda pod swoje skrzydła, później mówił, że rozmawiał z Trumpem 15 razy dziennie, Trump natomiast stwierdził, że bardziej prawdopodobne było 5 razy dziennie.

Kiedy mentora Trumpa objął proces pozbawiania go licencji prawniczej to, zgadnijcie, kto zeznawał o dobrym charakterze Cohna? Zgadza się, Trump! Cohn jednakże utracił swoją licencję prawniczą za ordynarne kradzieże i oszustwa. Tak jak wielu ludzi tak i styl życia Cohna załatwił go i zmarł on na AIDS.

a22

Jest to tylko jeden z aspektów niestabilnego narcyza. Jest dużo więcej na człowieka o którym lepiej pisać, jeżeli zostanie on wybrany, na temat jego związków z izraelską partią LIKUD, mafią żydów rosyjskojęzycznych, związków z nowojorskimi gangsterami, z kluczowymi graczami w wydarzeniach 9/11, itd…

Jeżeli Trump będzie wybrany to czy odzyska twardy pion? To wątpliwe ale kto wie? Jedna rzecz, która się wydarzy to będzie alchemiczna transformacja prawicy w pro-syjonistyczną, pro-pedofilską i pro-homoseksualną partię, tak jak się obecnie to dzieje w Europie.

Innym trendem, który będzie się dalej rozwijał to będzie rozrost, aż do epickich proporcji, ponoptykonu (model więzienia i sposobu nadzoru zaprojektowany przez Jeremy’ego Bentham’a – tłum.), który błazeńsko nazywa siebie najbardziej wolnym krajem na świecie.

I bardzo proszę, drodzy czytelnicy, nie odczytujcie tego materiału jako poparcia dla morderczej oszustki, Hillary Rodham Clinton.

a33

Trump pozdrawia swego boga!

Za: blog katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/11/making-america-great-again.html

Data publikacji: 3.11.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *