Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Transplantacje kobiecych macic

United Satanists of America – Transplantacje kobiecych macic

W USA rozpoczęto wycinanie macic żywym kobietom i „wszywanie” ich chętnym.

Co i kto stoi za tymi eksperymentami „wszywania” obcych macic ” ludziom bez macic „? Inżynierowie społeczni otwarcie o tym nie mówią.

W obliczu legalizacji, w Wielkiej Brytanii i w USA , krzyżowania człowieka i zwierzęcia, takie eksperymenty bardzo zwracają uwagę ekspertów. Ponadto w USA nie ukrywa się, że w kolejce po „żywe” macice już stanęły także i osoby nietradycyjne.

a9

W USA rozpoczęto wycinanie żywym kobietom macic i „wszywanie” ich  chętnym.

Dzisiaj, 7 października 2016 roku, media doniosły, że w USA rozpoczęto „wszywanie” macic wszystkim chętnym. Okazuje się, że „fenomenalne” Amerykanki entuzjastycznie są gotowe do „sprzedaży” swoich macic w celu ich „wszycia” innym „ludziom” w USA.

„My już wykorzystałyśmy swoją szansę żeby zostać matkami i jesteśmy gotowe do oddania macic tym, którzy naprawdę je potrzebują” – piszą te Amerykanki w gazetach.

Pierwsze doświadczenia wycinania macic zdrowym kobietom i „wszywania” ich „ludziom bez macic” przeprowadzono w Szwecji, informuje się w artykule. Ogłoszono wtenczas światu, że transplantowanie macic będzie jedynie odbywało się pomiędzy krewnymi.

Wówczas, w styczniu 2014 roku, ogłoszono, że zespół specjalistów z uniwersytetu w Goteborgu przeszczepił pomyślnie dziewięciu ludziom macice od najbliższych krewniaczek.

Teraz w USA już nie mówi się niczego o „krewnych”. Na raz „wycięto” cztery macice żywym dawczyniom i wszyto je chętnym. I w USA i w Szwecji, jak się okazuje, cudze macice doskonale się „wszywają”…

Co i kto stoi za tymi eksperymentami „wszywania” obcych macic „ludziom bez macic”? Inżynierowie społeczni otwarcie o tym nie mówią. 

W obliczu legalizacji w Wielkiej Brytanii i w USA krzyżowania człowieka i zwierzęcia takie eksperymenty bardzo zwracają uwagę ekspertów. Ponadto w USA nie ukrywa się, że w kolejce po „żywe” macice już stanęły także i osoby nietradycyjne.

Media jedynie donoszą, że w USA do końca 2016 roku przeprowadzonych zostanie 10 operacji przeszczepu „żywych macic”.

Źródło: https://health.mail.ru/news/v_ssha_vpervye_proveli_operatsii_po_peresadke/

Za: http://dsnmp.ru/v-ssha-nachali-otrezat-u-zhivyih-zhenshhin-matki-i-prishivat-zhelayushhim/

Data publikacji: 24.10.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *