Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Świątynia Szatana wspiera zbrodniczą The Planned Parenthood

United Satanists of America – Świątynia Szatana wspiera zbrodniczą The Planned Parenthood

Świątynia Szatana włącza się w akcję wspierania zbrodniczej organizacji „The Planned Parenthood” ułatwiającej mordowanie nienarodzonych dzieci.

a,0

W obliczu narastającej presji na amerykańską zbrodniczą organizację „The Planned Parenthood”, po ujawnieniu rewelacji, że handluje ona ludzkimi organami nienarodzonych dzieci, amerykańska Świątynia Szatana rozpoczęła akcję pro-aborcyjną ażeby przyjść z pomocą największej amerykańskiej organizacji umożliwiającej mordowanie nienarodzonych dzieci na życzenie.

a0

Świątynia Szatana, organizacja zwalczająca chrześcijańskie wpływy w amerykańskim społeczeństwie, zorganizowała serię kontrakcji wobec akcji zorganizowanych przez zwolenników obrony życia dzieci nienarodzonych (pro-lifers) i złożyła pozew przeciwko stanowi Missouri w imieniu jednej ze swoich członkiń, która musiała czekać 72 godziny, zgodnie z prawem stanowym Missouri, na umożliwienie jej zamordowania własnego dziecka.

aas

Według doniesień, ustawodawcy przeprowadzili prawie 300 ograniczeń aborcyjnych w przeciągu ostatnich 5 lat, w wyniku czego zamknięciu uległo „setki klinik” (aborcyjnych).

Zwolennicy wolności słowa nazwali to zwycięstwem wolności prasy kiedy David Daleiden, nieustraszony dziennikarz śledczy, który wykrył występki szatańskiej organizacji „The Planned Parenthood”, został uwolniony od oskarżeń wytoczonych przeciwko niemu przez tego giganta zbrodni.

W orzeczeniu wydanym wcześniej w tym tygodniu sędzina Diane Bull oddalił zarzuty przeciwko Daleidenowi, po tym jak wyszło na jaw, że urząd prokuratora okręgowego, Devona Andersona, był w zmowie z przestępcami z „The Planned Parenthood” w zwalczniu Daleidena oraz antyaborcyjnej organizacji „The Center for Medical Progress”.

Jednocześnie wielu zwolenników obrony życia dzieci nienarodzonych (pro-liferów) nawołuje do rezygnacji z urzędu prokuratora generalnego stanu Kalifornia, Kamala Harrisa, który w kwietniu zarządził nalot na mieszkanie Daleidena, po ujawnieniu przez niego, że Harris otrzymał dziesiątki tysięcy dolarów łapówek na cele polityczne od zbrodniarzy z „The Planned Parenthood”.

W tegotygodniowym wywiadzie Daleiden powiedział, że „”The Planned Parenthood” i ich partnerzy „biznesowi” wiedzą, że sprawa organów dziecięcych jest największym skandalem z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia i że to jest skandal, ktory może ich pogrążyć”.

Wraz ze swoimi kontrakcjami przeciwko zwolennikom obrony życia dzieci nienarodzonych amerykańska Świątynia Szatana uruchomiła kampanię przeciwko prawu „świadomej zgody”, które to prawo  wymaga ażeby kobietom pragnącym dokonać aborcji przedstawiono materiały informacyjne dotyczące aborcji. Oni, ze Świątyni Szatana, naciskają ażeby kobiety mogły być zwolnione z prawa „świadomej zgody” na bazie przekonań religijnych w sprawie nie przyjmowania przez nie tego rodzaju informacji.

a10

Tymczasem w swoim pierwszym wystąpieniu, po zwycięskim rozstrzygnięciu walki o nominację z ramienia Partii Demokratycznej, żydówka Hillary Rodham Clinton wybrała na adresatów swojego przemówienia  zwolenników „The Planned Parenthood”.

W styczniu żydówka Hillary Rodham Clinton powiedziała: „Zawsze będę broniła „The Planned Parenthood”. I powiem jeszcze, konsekwentnie i z dumą, że „The Planned Parenthood” powinno być finansowane, wspierane i doceniane a nie podkopywane, fałszywie przedstawiane i demonizowane”.

as

W proteście przeciwko sojuszowi Clinton i „The Planned Parenthood” wielu przywódców ruchów obrony życia dzieci nienarodzonych wydało wspólne oświadczenie w którym zauważają, że organizacja „The Planned Parenthood” rocznie otrzymuje 500 milionów dolarów z pieniędzy podatników a następnie „przelewa dziesiątki milionów dolarów dla kandydatów takich jak Clinton w celu promowania ich programu i zwiększania swoich zysków”.

aaa

Szatańska inspiracja zbrodniczej organizacji „The Planned Parenthood” ZDEMASKOWANA!!!

UWAGA!!! Patrz także „Aborcja-koszerna rzeźnia”

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/aborcja-koszerna-rzeznia-2-2015-03

Za: http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/satanic-temple-joins-planned-parenthood-pro-abortion-crusade/#.V2YhUNSLRkh

Data publikacji: 17.06.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

42 − 40 =