Strona główna > Świat > United Satanists of America – Stan wojenny i trumny dla Amerykanów

United Satanists of America – Stan wojenny i trumny dla Amerykanów

Autorytet z Wall Street ujawnia: wszystkie rynki są sfałszowane a „owce” pójdą na rzeź. USA przygotowują się do wprowadzenia stanu wojennego z powodu krachu gospodarczego i przeprowadzają ćwiczenia w organizacji łapanek i obław zwykłych Amerykanów, pisze Susan Duclos z „All News Pipeline”. Rząd USA przygotowuje się do wojny przeciwko własnemu narodowi.

a7

Amerykański ekspert ekonomiczny, Gregory Mannarino, pisze, że USA przeprowadzają ostatnie przygotowania przed całkowitym krachem ekonomicznym. Wskazują na to niezwykłe ćwiczenia wojskowe na wielką skalę, które odbywają się w kraju – „Jade Helm Drills”.

W przeciągu wielu lat, ekonomistów, którzy mówili, że bankierzy centralni sfałszowali wszystkie rynki, nazywano „teoretykami spiskowymi”. Jednakże teraz coraz więcej uznanych ekspertów i udziałowców rynku otwarcie przyznaje, że na rynkach dokonywane są masowe oszustwa.

Ostatni ekspert, który wyjawił to co nazywają „brudną tajemnicą” to Ed Yardeni, długoletni guru Wall Street. Niedawno powiedział telewizji CNBC: „Te wszystkie rynki są fałszerstwem i ja nie mówię tego krytycznie. Ja po prostu mówię to zgodnie z faktami, znam sprawę od wewnątrz”.

Podczas gdy możemy usłyszeć przyznanie się Yardeni o masowych oszustwach w pierwszym video poniżej to w drugim i trzecim video Gregory Mannarino bardziej szczegółowo wyjaśnia to co my teraz obserwujemy w gospodarce i ostrzegaliśmy o tym kto ponosi odpowiedzialność za to co się dzieje.

Na swoim blogu „Seeking Alpha” pisze on, że: „To co my widzimy to jest zalegalizowane złodziejstwo bezpośrednio pod nosem calej ludności i nikt o tym nie mówi ani słowa, dlaczego? Dlatego, że ci którzy są u władzy świetnie rozumieją, że 98% ludności to „owce” a „owce” pójdą na rzeź”.

Mannarino informuje słuchaczy, że obserwujemy masowe kradzieże środków pieniężnych od średniej klasy właśnie teraz i to nie są tylko sztuczki Rezerwy Federalnej, wielkich banków i koncernów ale, że to wszystko jest spiskiem „Białego Domu, Rezerwy Federalnej i Wall Street”.

Czy ma to jakiś związek z ćwiczeniami, które wzburzyły przestrzeń informacyjną USA i odbywają się w kilku miastach i stanach – „Jade Helm Drills”? Ażeby odpowiedzieć na to pytanie trzeba powrócić do tego co napisał Mannarino, powołując się na uwagę poczynioną przez laureata Nagrody Nobla, Roberta Schillera.

Schiller wskazał na to co powinno się zdarzyć kiedy nastąpi „kompletny krach gospodarczy”. Struktura światowego systemu walutowego zależy od stale narastającego długu dlatego kiedy rynek długów załamie się to cały światowy system walutowy momentalnie przestanie funkcjonować. Banki będą zamykane, pieniądze stracą wartość i cała działalność produkcyjna zatrzyma się.

Rządy nie będą miały żadnego wyboru oprócz tego żeby ogłosić stan wojenny w celu utrzymania porządku ponieważ panika i zamęt wśród ludności opanują wszystkie ulice i miasta całej planety. Pytanie, które samo się narzuca, jest takie czy nie są te niezwykle ćwiczenia „Jade Helm Drills” częścią ostatnich przygotowań, które są realizowane przez struktury rządowe przed nadejściem całkowitego i ostatecznego krachu ekonomicznego?

Pamiętajcie, że na tych ćwiczeniach trenowane są obławy i łapanki amerykańskich obywateli, jak zostało to sfilmowane kamerą video na Florydzie, i tajne integracje żołnierzy w społecznościach amerykańskich.

Istota tego co obserwujemy jest taka, że rząd amerykański przygotowuje się do wojny przeciwko własnemu narodowi.

 

Za: http://3rm.info/publications/56119-groby-dlya-amerikancev-vskore-prigodyatsya-ssha-vvedut-voennoe-polozhenie.html

Data publikacji: 4.04.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *