Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Sekciarze działają a chrześcijanie milczą. Driskell walczy samotnie

United Satanists of America – Sekciarze działają a chrześcijanie milczą. Driskell walczy samotnie

Sekciarze działają a chrześcijanie milczą. Amerykanka występuje przeciwko sodomitom całego świata.

a00

Amerykanka złożyła pozew sądowy przeciwko „wszystkim gejom świata” za naruszenia praw Bożych. 66-letnia mieszkanka amerykańskiego stanu Nebraska, Sylvia Ann Driskell, nazywając siebie „ambasadorem Bożym”, składa do Sądu Federalnego stanu Nebraska pozew składający się z 7, starannie napisanych ręcznie, stron tekstu.

Kobieta prosi sędziego o „orzeczenie” czy homoseksualizm jest grzechem czy nie. Sama Sylvia jasno wyraziła swoje stanowisko w tej sprawie napisawszy, że sodomia jest naruszeniem Prawa Bożego a „praktykujący homoseksualiści mają świadomość, że ich styl życia jest grzechem przed Bogiem”.

Nazywa ona siebie „ambasadorem wszystkich powodów, Boga i Syna Bożego Jezusa Chrystusa”.

Sylvia Driskell w swoim pozwie nie raz cytuje Biblię i mówi, że stan Nebraska i Stany Zjednoczone są „przeżarte grzechem”.

„Jestem w wieku 66 lat i nigdy nie myślałam, że dożyję do takiego dnia kiedy nasz wielki naród i nasz wielki stan Nebraska dadzą się poprowadzić na pasku nielicznych ludzi rozpustnego prowadzenia się”.

Jej pozew jest reakcją zwrotną na decyzję Sądu Najwyższego USA w sprawie rozpatrzenia w pilnym trybie przyznania homoseksualistom wszystkich stanów kraju prawa do sodomickich „małżeństw”.

Za: http://3rm.info/main/56916-sektanty-deystvuyut-hristiane-molchat-amerikanka-protiv-geev-vsego-mira.html

Data publikacji: 14.05.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.