Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America : Sataniści rozpoczęli propagandę kanibalizmu…

United Satanists of America : Sataniści rozpoczęli propagandę kanibalizmu…

W Los Angeles istnieje kanibalistyczny klub dla elity o nazwie „The Cannibal Club”.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry! Publikujemy takie straszne wiadomości nie w celu straszenia was, nie, publikujemy je tylko w tym celu żebyście zrozumieli w jakich czasach żyjemy, żebyście zrozumieli kto dzisiaj rządzi krajami i światem, że satanizm wychodzi na najwyższe poziomy światowej duchowo-moralnej ideologii, która unicestwia wszystkie spoiny ludzkiej osobowości jako obrazu i podobieństwa Bożego.

Bracia i siostry! W dzisiejszych czasach kiedy dokonuje się całkowite odstępstwo od Boga w Powszechnej Cerkwi Prawosławnej, kiedy świat staje się przedsmakiem piekła, to my, jak nigdy dotąd, musimy pogłębić nasze życie duchowe. Nie będziemy tracić otuchy i popadać w rozpacz z tego powodu, że świat błyskawicznie stacza się w otchłań. To wszystko musi się stać. Będziemy nieustannie modlić się i kajać się przed Panem za nasze grzechy i dziękować Bogu za wszystko. Chwała Bogu za wszystko! Amen.


Prywatna restauracja w Los Angeles już od dawna działa i znajduje się pod uważną obserwacją z towarzyszącymi temu pogłoskami na temat tego kim są goście tego lokalu i co się tak naprawdę dzieje za jej zamkniętymi drzwiami. Teraz dokument klubu ludożerców „The Cannibal Club”, który wyciekł na zewnątrz, ujawnił niektóre nazwiska „elitarnych” protektorów i patronów tej osławionej restauracji.

Według tego dokumentu Meryl Streep, Chelsea Clinton i Anderson Cooper z CNN są członkiniami „The Cannibal Club”. Katy Perry, która wcześniej powiedziała, że „kanibalizm jest bardziej popularny niż myślicie” a „ludzkie ciało jest najlepszym mięsem”, także jest częstym bywalcem tego klubu. 

Chełpiąc się, że restauracja jest „przodującą awangardą eksperymentalnej kuchni” i służy „kulturalnej elicie Los Angeles”, strona internetowa „The Cannibal Club” wyraźnie daje do zrozumienia, że oni „specjalizują się w podawaniu potraw z ludzkiego mięsa”, które pochodzi z „młodych i zdrowych ciał”.

Według informacji zamieszczonych na stronie internetowej „The Cannibal Club” można się dowiedzieć, że „w restauracji są kucharze z całego świata, którzy zebrali się w Los Angeles ażeby praktykować swój zawód bez kompromisów i bez ograniczeń kulturowych„.

Do naszej ekskluzywnej klienteli zaliczają się znani reżyserzy filmowi, intelektualiści i znakomitości, którzy wszyscy przyjęli ideę wolności zachowania i racjonalizmu. W  porze nocnej awangardowi artyści, znakomici literaci, innowacyjni muzycy zabawiają naszych gości”. „W  „The Cannibal Club” świętujemy doskonałość artystyczną jako naturalną i nieuniknioną ekspresję nieokiełznanego ludzkiego ducha”. 

Biografie pracowników restauracji przedstawione są na stronie internetowej „The Cannibal Club”. Opisując każde danie jako „studium smaku i elegancji”, szefowa kuchni Sophie Laffite wyjaśnia, że „Mięso, które my wykorzystujemy wybieramy z młodych i zdrowych. Zgodnie z praktyką kanibalizmu w wielu prymitywnych społeczeństwach my rozpatrujemy antropofagię jako hołd szacunku dla zmarłych, którzy odradzają się w ciałach swoich konsumentów.”

Ale nie myślcie, że możecie tak sobie przyjść tutaj i zająć miejsce. Według informacji ze strony internetowej, restauracja prowadzi politykę ostrej weryfikacji gości. „My musimy działać w trybie poufnym i nie ujawniamy naszych klientów ażeby uniknąć rozgłosu i wrogości wśród ludzi mniej oświeconych.”

W bieżącym menu wyświetlanym na stronie internetowej restauracji widnieje stek z polędwicy (ludzkie mięso pieczone na otwartym ogniu, 8 uncji), pierożki z wątrobą i grzybami (wersja zapiekanych pierożków z pikantnym farszem z dzikich grzybów i z ludzkiej wątroby) i łożyskowa lasagna (lasagna z pojedynczą warstwą sera i rozdrobnionym łożyskiem w sosie pomidorowym przyprawionym czosnkiem, cebulą i oregano).

Dewizą „The Cannibal Club” jest cytat z pisarza Henry Millera. Elspeth Blake, właściciel „The Cannibal Club”, który twierdzi, że oni zyskali sławę pracując pod kierownictwem Vincent’a Sardi młodszego z Nowego Jorku, nie od razu odpowiedział na nasze pytania dotyczące źródła pozyskiwania przez nich ludzkiego mięsa.

W dziale strony internetowej FAQ (najczęściej zadawane pytania), „The Cannibal Club” twierdzi, że: „Większość przedsiębiorstw i instytucji, które nas zaopatrują, woli zachowywać te sprawy w  tajemnicy. Na poziomie indywidualnym ciała są często przekazywane nam testamentem. Dla niektórych ludzi jest to sposób uzupełniającego zabezpieczenia życia i kompensacji kosztów pogrzebowych. Dla innych, takich jak członek „The Cannibal Club”, Gvendolyn Fenvich, który został zjedzony przez swoich przyjaciół i krewnych w „The Cannibal Club” w styczniu 2008 roku, jest to traktowane jako odrodzenie się w ciałach żywych i jest to bardziej atrakcyjną alternatywą wobec tradycyjnego pogrzebania i kremacji.”

Rewelacja, że gwiazdy Hollywood, gwiazdy pop i inne znakomitości konsumują ludzkie ciała podczas pobytu w Los Angeles, jest tylko jednym z ostatnich przykładów jak przedstawiają siebie znane osobistości publiczne, które ugrzęzły w ciemnościach. Miley Cyrus powiedziała: „Chwała Szatanowi”, w programie radiowym na żywo, i twierdziła, że ma dużo mocniejsze więzy z diabłem niż ze swoim „ziemskim ojcem”, Billy Rayem.

Zaledwie w ubiegłym tygodniu Chelsea Clinton wyraziła się na Twitterze, że satanizm jest „religią” zasługującą na „szacunek”. Te incydenty wywołały obawy na całym świecie, że iluminaci przeszli do kolejnego etapu swojego generalnego planu i rozpoczęli otwarcie promować mroczną duchowość jako żywotny wybór religijny dla tych którzy dążą do władzy.

 

Za: http://3rm.info/main/70094-satanisty-poshli-s-propovedyu-los-andzhelesskiy-klub-kannibalov-cannibal-club-dlya-elity.html

Publikacja 16.01.2018

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *