Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Rozpoczęto tworzenie bydło-ludzi

United Satanists of America – Rozpoczęto tworzenie bydło-ludzi

Amerykanie przystąpili do tworzenia „człekobydła”. Amerykańskie media zachłystują się doniesieniami o tym, że dzisiaj w USA na poziomie prawnym legalizuje się eksperymenty w kwestii „wyhodowania” następnej, po ludzkiej, cywilizacji „człekobydlęcej”. Na przedyskutowanie tego eksperymentu społecznego co do „całkowitego zniesienia moralności” prawodawcy dali Amerykanom 1 miesiąc.

a,z

Amerykańscy inżynierowie społeczni wymyślili nazwę dla osobników nowej ery post-humanistycznej cywilizacji, a mianowicie „manimals”, co można przetłumaczyć, w przybliżeniu, na „człekobydło” albo „bydłoczłowiek”.

Istota amerykańskiego, społecznego eksperymentu wyprodukowania armii (stada) „manimals” polega na tym, że narodom świata narzuca się rzekomo jedyną możliwą przyszłość ludzkości, która rzekomo polega na nieuchronności i konieczności krzyżowania.

W artykule mówi się, że amerykańscy eksperci prognozują pojawienie się „manimals” drogą, na przykład, donaszania (ciąża) przez świnie i inne zwierzęta, embrionów ludzkich, i na odwrót, donaszania (ciąża) embrionów zwierzęcych przez ludzi.

Przy tym naukowcy amerykańscy otwarcie zapewniają, pisze się w artykule, że możliwość transplantacji człowiekowi mózgu świni może poważnie, a nawet wielokrotnie, zwiększyć długość życia ludzi. Ale co to będzie za życie ludzkiej istoty z mózgiem świni to ani w amerykańskim internecie ani w amerykańskich mediach nie omawia się.

Wcześniej Wielka Brytania zalegalizowała eksperymenty w dziedzinie tworzenia „chimer” i „mutantów” drogą krzyżowania człowieka i zwierzęcia. W ślad za Wielką Brytania obecnie USA legalizują masowe tworzenie w „społecznych laboratoriach” armii „człekobydląt” albo „manimals”. I żadnego społecznego protestu nie słychać. I nie słychać żadnej polemiki…Świat śpi?

aaa

Źródło: http://www.russianmothers.ru/blog/в-сша-создают-мутантов-как-человекоскот-manimals

Za: http://dsnmp.ru/amerikantsyi-pristupili-k-sozdaniyu-chelovekoskotov-manimals/

Data publikacji: 17.08.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.