Strona główna > NWO > Apokalipsa > United Satanists of America – Rozdanie nagród American Music Awards w piekielnym stylu !

United Satanists of America – Rozdanie nagród American Music Awards w piekielnym stylu !

Tegoroczne (2019) rozdanie nagród American Music Awards było prawdziwym piekłem. Dosłownie ! 

“Tegoroczne rozdanie nagród American Music Awards było w istocie uroczystym obrzędem satanistycznym zmieszanym z ogromną ilością elementów „prania mózgu”. A zwieńczeniem tego wszystkiego był powtarzający się temat trudny do zignorowania, a mianowicie „PIEKŁO”. Dosłownie, „PIEKŁO”. W istocie kilka występów opartych było o „artystów” występujących w scenografii płomieni piekielnych. 

Kesha występuje w kościele, który „wtapia się” w tęczowe kolory.

Na AMA Kesha wykonała piosenkę odpowiednio zatytułowaną Raising Hell. Przedstawienie rozpoczęło się od słów Keshy: „Witamy na NASZYM niedzielnym nabożeństwie”, który wydaje się być wykopaliskiem w ostatnich niedzielnych nabożeństwach Kanye Westa. Jednak służba Keshy nie dotyczy Jezusa. Jak sugeruje tytuł piosenki, jest odwrotnie.

Na początku przedstawienia Kesha stoi w kościele, który roztapia się w kolorach tęczy – symboliczny obraz nawiązujący do „rozpadu” chrześcijaństwa w celu stworzenia nowej religii „obudzonej”.

Wokół Keshy jest obsada starannie wyselekcjonowanych tancerzy, od osób „neutralnych pod względem płci” po mężczyzn ubranych w różowe szaty. Następnie Kesha śpiewa piosenki o bluźnierczych treściach .

Ręce do góry, świadek
Solo kubek pełen świętych duchów
Coś złego (ooh)
Mówię językami w mojej krwisto czerwonej szmince

Tancerze wspierający Keshę prezentują diabelskie rogi, gdy śpiewa „Nie chcę iść do Nieba bez wzniesienia piekła”.

Potem pojawia się Big Freedia – raper, który występuje w dragach – śpiewa i rzuca rymami.

Występ Billie Eilish polegał głównie na tym, że świat powoli zamienia się w piekło.

Po utworze Keshy „Raising Hell” widzowie są uraczeni przez Billie Eilish piosenką” Wszystkie dobre dziewczyny idą do piekła”. Czy widzisz tutaj motyw? W moim artykule” Mroczne znaczenie” piosenki „Wszystkie dobre dziewczyny idą do piekła” śpiewanej przez Billie Eilish wyjaśniłem, w jaki sposób teledysk do tej piosenki opowiadał o tym, jak Billie jest opętana przez samego Lucyfera i kibicuje zniszczeniu ludzkości.

Billie miała na sobie koszulę z napisem „Brak muzyki na martwej planecie”. Jest to idealne odzwierciedlenie ponurego i przygnębiającego świata, którego uczy się dzieci.

Występ zakończył się podniesieniem Billie na platformę podczas kiedy cała scena stanęła w płomieniach.

Krótko mówiąc, występ Billie dotyczył nowej gwiazdy przemysłu śpiewającej o opętaniu przez Lucyfera podczas gdy płonie cały świat.

Występ Post Malone odbył się w otoczeniu przypominającym lochy, z łańcuchami wiszącymi dookoła, przywołując obrazy bólu, tortur i niewolnictwa. Ozzy Osbourne – znany jako Książę ciemności (który jest również tytułem nadanym Szatanowi) – zasiada na tronie, podczas gdy jego „sługusi” występują po każdej jego stronie…

Zgadnij, co się stanie pod koniec spektaklu?

Płomienie piekielne. Jeszcze raz.

AMA z 2019 r. Miały wyraźny, powtarzający się motyw i było to „piekło”. Mówiąc dokładniej, piekło na ziemi. Poprzez swój bezbożny plan elita skutecznie stara się sprowadzić piekło na ziemię, odsuwając ludzkość od wszystkiego, co dobre, czyste i święte, aby popychać ją w kierunku zła, chorych i skorumpowanych ”.

Patrz więcej info i foto:

The 2019 American Music Awards: It Was Hell. Literally.

 

Za: https://www.mostholyfamilymonastery.com/news/the-2019-american-music-awards-it-was-hell-literally/?utm_source=WPhp&utm_medium=Slider&utm_campaign=Slider#.XeH7DuhKjIU

Data publikacji: 29.11.2019

Opracowanie GREGORIUS

2 thoughts on “United Satanists of America – Rozdanie nagród American Music Awards w piekielnym stylu !

 1. Najlepiej zarabia się dziś na sprzedaży antykultury rozpanoszonej na estradach, teatrach, kinach, i w TV. Tutaj też odmóżdżająca reklama musi wychować sobie lemingów, którzy za to zapłacą.

  Natomiast z prawdziwą sztuką można spotkać się w najmniej oczekiwanych miejscach – bez kosztownego sprzętu i całego sztabu ludzi, którzy żyją z emisji decybeli uszkadzających delikatną tkankę nerwową słuchaczy.

  Oto przykład :

  https://www.youtube.com/watch?v=7kwr8OoaGvI

  Studenci wyższej uczelni zadali pytanie swojej pani profesor, która wykładając na uczelni technicznej często opowiadała im o sztuce :

  Czym dla Pani jest muzyka?

  – Człowiek od swego zarania najgłębsze i najsilniejsze poruszenia duszy i przeżycia wyrażał muzyką, śpiewem. Przede wszystkim posługiwał się muzyką, żeby wielbić Boga. Muzyka posiada wielką moc oddziaływania. Może budować potęgę ducha, a nawet leczyć, ale też człowieka niszczyć, promując patologię kultury, wynaturzenia, słowem – fałszywe wartości, które są tym bardziej niebezpieczne dla słuchaczy nieposiadających właściwych kryteriów przy jej ocenianiu. Tym często dziś epatuje młodzież, która nie ma jeszcze wyrobionych kryteriów ocen. Artyści są obecnie często mistrzami rzemiosła, ale nie liczą się z celami sztuki, przekazem jej wewnętrznych treści. A muzyka ma swój język i swój poziom psychiczny, i powinna być grana Panu Bogu na chwałę, a ludziom na pokrzepienie i uszlachetnienie. Beethoven powiedział, że muzyka jest „darem Boga” i ma „rozpalać ludzkiego ducha”. Tutaj przypominają się również słowa Norwida, który mówił: „Sztuka ma swój wymiar religijno-filozoficzny, moralny, estetyczny i społeczny – wreszcie osobisty… ma uczyć i pomagać żyć”, ma „zachwycać do piękna”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.